Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canımmm çoooooooookkk uzun meşakkatli bi yol olarak düşünme nolur..karamsarlıkk istemiyorum hiç kimsede ben yaptım siz yapmayın..bi bakıyorsunuz beklemediginiz bi anda pat iki çizgi hayatıınızı değiştiriyo.. o yüzden sabır dua..geriisini Mevlam hallediyo..
gebelik testindede 2 çizgi şöyle kalın kalın görmen dileğiyle..

Son düzenleme:
off bir türlü yazamadım bugün burayahenüz gelen giden yok son 2 aydır 28 de 1 oluyorum ondan önce 29 da 1 yada tam 30 da olurdum yani daha gelir gibi canımkarnım da ağrıyor 10 kere wc e gittim
aynen canım benimde, hep süreli işlemlerim vardı ve şefim izinden döndü koşturuyoruz sabahtan beri... inşallah olmazsın kuzucum yaa Bebek vardır inşallahhhh bekleyelim bakalım... ben çıkıyorum bu arada biraz erken kaçıcam bugünn öpüyorum hepiciğiniziiiii sevgiyle kalınnnnnnn.. taze hamişler kendinize dikkat edin tamammııııı öptüm baybay

kıslar ben geldim son kontrole gitcektim ya gittim geldim.kızlar benim yumurtam çok geç çatlıyomuş yada bilmiyorum.hala çatlamamış 25.5 olmuş bir tane yumurtan var demişti 2 taneymiş diğeride 24 oda çok büyük dedi önümüzdeki ay sana çatlama iğnesi yapacağız çünkü çok büyüyorlar dedi.ama acaba bunlara yapsammı dedi düşündü yapalım ama sen bunlardan ümitlenme dedi.ama kısmet dedi.sizin anlıcanız bu ay yok.iğnemi oldum geldim eve kıcımın üstüne oturdum.haaa bide dediki eğer önümüzdeki ay çatlama iğnesi yaptığım halde yumurtan çatlamazsa tüp bebek dedi benim sorunum demekki yumurtanın çok büyüyüp geç çatlamasıymış

arkadaşlar bu ovulasyon testi nasıl yapılıooo anlatırmısınız....:44:

adet sürkülasyonuna yani uzunluğuna göre yapılıyo.mesela benim 35 günde bir oluyor.ben testi 16.17. günlerde yapıyorum ikiside aynı koyulukta çıkınca yumurtlama başlamış oluyomuş.ben idrardan yapıyorum.sende garanti olsun diye adetin bittikten 2 3 gün sonra yapmya başla.ondan sonra gün aşırı ilişki.

kizlarrr bugun hic giremedim benim kocisim evde bugun o yuzden :)) bugun karnim mi kasiklarim mitam anlayamiyorum bile cok feci agriyo bole gaz sancisi gibi kizlar carsambaya az kaldi umarim regl olmam insallah hamileyimdir yaaa

inşallah cnm mutlu ve hayırlı haberlerini bekliyoruz yazarsın bizede:)

arkadaşlar bu ovulasyon testi nasıl yapılıooo anlatırmısınız....:44:

merhaba,

ben de bu ay ilk defa ovulasyon testi kullaniyorum. benim adetim 28-29 günde bir oluyor. son adetin ilk gününden sayarak 11. gün civari yapmaya basla demislerdi ama ben daha önce hic kullanmadigim icin ve erken de olabilir mi süphesi ile 5. gün basladim. hep silik bir cizgi cikiyordu kontrol cizgisinin yaninda. ben cubuk tesler haricinde bir de dijital test almistim gülen surat cikanlardan. dün cubuk testle yaptim ve test cizgisi önceki günlere göre daha koyuydu ama control cizgisi kadar da degildi. ben de süphelendim ve diger testi de yaptim. ve gülen surat cikti. adetim bittikten sonra gün asiri birlikte olduk. dün ve evvelki gün de olmustu üstüste. bugün henüz test yapmadim ama yapicam. cünkü LH min 1 gün mü cok yüksek oldugunu ögrenmek istiyorum. bazi arkadaslarin dedigi gibi kendini iyi hissediyor olmak bu teste bagimli olmamak cok önemli. ben okudukca meraklandim, bir de son 2 adetimde kisa sürdü test yapip yumurtladigimdan testle bile olsa emin olmak istedim. Hersey bir vesile neticede. Hayirlisi Allahtan, Rabbim en güzel zamanda nasip edecektir eminim.

efsuncum ne alemdesin canım...

Kızlar şimdi aklıma geldi. Birde benim idrarımda tül gibi ince beyaz iplik gibi idrarda yüzen bir şeyler vardı. Biraz bekleyince dibe beyaz tortu şeklinde çöküyordu. Hamile olmadan önceki idrarlarımda hiç öğle bir şey görmedim. Belki buda bir belirtiydi.

Bu arada şimdi doktordan geldim. Değerim 910 a çıkmış. İdrar tahlili istedim. Acık yanma gibi bir şey vardı. Temiz idrarın bir şey yok dedi doktor. Doktor alttan muayene etmek istedi. O şekilde görürüz belki dedi. Bende yok deyince o zaman haftaya pazartesi gel dedi. Bir hafta sonra gidecem kese için.

aynen cnm ya hamileymiş gibi seviniyor insan benimde bugün 7.günü 2 gündür silik çizgi çıkıyor normalde 11.gün başlayın diyolar (28 günde olanlar için)

canım iki bebegimi kaybettim onu yazmıstm yasayan bebegim yok yani yazdm hikayemide sayfalar cok cabuk ileliyor görmemiş olabilirsn

az önce minik bir misafirimiz vardı 40 uçurmaya geldiler ne tatlı maşallah minik kuzu unutmuşum minik bebişi uyuyup durdu gürültünün içinde

off bir türlü yazamadım bugün buraya
henüz gelen giden yok son 2 aydır 28 de 1 oluyorum ondan önce 29 da 1 yada tam 30 da olurdum yani daha gelir gibi canım
karnım da ağrıyor 10 kere wc e gittim

cnm ins hamilesindir bende ilk hamile kaldigimda cok karnim agriyordu adetim ha geldi gelecekti sanki belki sendede öyledir ama tabiki en iyisini rabbim bilir
dualarim sizinle

efsun seni merak ettim canim yaa...

ggirmedigine göre belkide kirmizilarin gelmedi ve de seviniyorsundur. insallah canim gelmez

efsunn canım ne durumdasın geldimi senin kırmızılar

canım inşaalahhh yerleşme lekesidir:)

oooo süper canım hadi bakalaımm şimdiden hayıırlısı olsunn :)

bende laleyi merak ediyorumm

dikkat et kendine canım inşalahh aş erme başlamıyordur

Son düzenleme:

evet evet ben de unutmuşum onu yazmayı. benim de test yaptığımda idrarımda birşeyler yüzüyordu bir de çok sık idrara çıkıyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…