Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

hmmm şimdi doktor çatlama iğnesi yaptı dimi o zaman bu ay muhtemel olabilir değil mi, kaç santim olması gerekiyomuş normalde inan hiç bilmiyorum kuzucum ondan soruyorum.. ama canım tüp bebek öncesi bu aşılama ve çatlama tedavisini uyguluyorlar bir süre yani bu ay olmazsa hemen tüp diye bir şey olmaz diye düşünüyorum.. dur sen hemen panik olma bakayım bir.. tedaviyle ilerleyenler diye bi topic vardı ordan bi bakalım aşılama çatlatmayla gebe kalan birsürü insan var sonuçta.. olumsuz düşünmeyelim asyam

kuzum günaydınnnnnnn, üzülme ben sana kıyamammmm.. en doğru hayırlı zamanda gelecek bebek.. sen zaten buna inanıyorsun nazlı bebiş gelsin annesinin ballısı olacak o, lütfen kendini yıpratma

canımmmmmmm gelen diden yokmuuu? hayırlısı kuzum o iş belli olmaz.. hakkında hayırlı nasıl ise öyle olsun tabisidee

inş.cnm artık çok özeniyorum hamilelere elimde değil inanki bakalım bu ay doktora gidicem ne tedavi uygulayacak hızlandıralım artık dedim 1,5 yıldır hep bekliyorum inş.hayırlısı olur

ben yolda gördüğüm hamileleri bir dahi sanıyodum..ayy konussammı nasıl becermişde hamile kalmıs..ne yöntem uygulamıs birebir konussam..
ne kadar karamsar olmusum deyip kendime kızıyorum şimdi..karsı komsum bile demişti..1,5 yıl hamile kalamadım tam tüm filmi çektirmeye karar verdim..o sıra geciktim hamile oldugumu öğrendim..Rabbim sabrımızı sınıyo işte..Sanada en tezinden nasip etsin tüm isteyenlerle beraber..

gunaydın cnm sen klomen kullandınmı peki

canım ben doktora çaktırmadan kullandım.çünkü ilk doktorum yumurta tembelliği var bir kaç ay klomen kullancaz demişri.bu klomen vermedi ama buda yumurta tembelliği var dedi.seni yumurta kontrolüne alcam dedi ve aldı.ama ben klomen kullandım:) sonra kontrolde başta birtane sonra 2 tane yumurta gördü oooooo çok büyümüşler bunlardan bir şey olmaz dedi.önümüzdeki ay sana çatlatma iğnesi yapacam dedi ovital mi ne.sonra durdu düşündü acaba bunlar içinde yapsammı dedi ve yaptı.ama ümitlenme asıl önümüzdeki ay önemli dedi.bende ilişki falan olmadı bu akşam olur öylesine

inş.bitanem hayırlı zamanlarda gelsin bebişlerimiz 8 gunum falan var çabucak gelsede gitsem doktora biranönce baksak tedaviye aşılama derse direk yaptırcam artık

cnm ins hamilesindir bende ilk hamile kaldigimda cok karnim agriyordu adetim ha geldi gelecekti sanki belki sendede öyledir ama tabiki en iyisini rabbim bilir
dualarim sizinle

canımm inşallah bu ay olmasa da önümüzdeki aya bakıcaz artık

efsun seni merak ettim canim yaa...

ggirmedigine göre belkide kirmizilarin gelmedi ve de seviniyorsundur. insallah canim gelmez

ah canım nerdeee önümüzdeki ay inşallah

efsunn canım ne durumdasın geldimi senin kırmızılar
yok canım ama yolda sanırım

oy zor ya bulantı bende ilk 3 ayımda çok kusma olmadı ama hiçbirşey yiyemiyordum 3-4 kilo verdim.

katinamm takılma böyle şeylere düşeceği varsa düşer ki düşen de sağlıksız bebektir.hamilelil bir hastalık değildir ki sürekli yatasın ağlama kendini üzme en çok senin mutsuzluğun korkun etkiler bebeği.

canım hayırlısı olsun inşallah biranönce kavuşursun bebeğine de

yok kuzum öyle deme olurmu öyle şey.senin bebişnde gelecek inşallah en yakın zamanda.

gunaydın kuzumm dur bakalım belkide gelmez bellimi olur süpriz yapar annesine inş.olmazsın cnm ya inanki kendim kadar seninde hamile kalmanı çok istiyorum Allah ım yardımcın olsun.
amin canım hayırlısı

efsunum hoşgeldin..canım sen geçen ay tam 30 undamı oldun..

yok kuzum 28 de 1 oluyorum diye 30 dedim.1 ağustosta 1 ay oluyor.ama belli olmuyorki stres hava etkileyebiliyor olsa çıkardı testte çünkü gecikmeden sonra yaptım biranönce gelsede işimize gücümüze baksak artık ya

bence bekle birkaç gün daha canım ya

Günaydın arkadaşlar,
Öncelikle tüm yeni hamişlere gönülden tebrikler ve hayırlı olsun dileklerimi gönderiyorum.
Hepinize maşallah, ALlahım nazarlardan korusun sizleri ve bebişlerinizi inşallah, içinize sımsıkı tutunup 9 ay boyunca sizi hiç bırakmasınlar, sonra kolay bir doğumla gelip kuş gibi kollarınıza konsunlar aminnnnnn

bende bisürü belirtiler var ama hepsi psikolojikte olabilir, ramazanla ilgilide olabilir. çünkü midemden rahatsızım zaten reflü filan var, kokulara hassasiyetim herzaman vardı, uyku halim ise ramazanda sahura kalkıp yattığımdan oluyor heralde diye düşünüyorum, pideyi hazmedemediğim içinde sabahları midem bulanıyor ara ara, gözlerimi kapatıp bir müddet sonra açtığımda başım dönüyor ama bu da açlıktan yani hamişliğe yorarsam ona da uyuyor, ama ramazanda da böyle şeyler olur yani bana. o yüzden fazla ümitlenmeden 5 ağustosu bekleyeceğim bakalım.

sana birşey diyeyimmi bende klomen kullandım ardındanda çatlatma iğnesi oldum yumurta istenilen büyüklüğü geldi ve dahada buyudu içine kanama yapıp kiste çevirdi bende doktorumu değiştirdim onada anlattım durumu dediki demekki klomen sana kist yapıyor direk iğne yaparız dedi o yüzden sendede klomen kist yapmış olabilir ama direk tüp bebek diyemezki cnm 3 kere bu çatlatmayı deniyorlar sonra olmazsa tup bebek diyor

yok canım gelen giden hayırlısı tabi tatlım olmazsa da önümüzdeki maçlara bakıcaz artık hazırlıklarımız tam biliyorsun

amin tatlım Rabbim hayırlı zamanda bu mubarek gunun suyu hurmetine dualarımızı kabul eder inş. çok istiyorum çokk

Canım saten kesin tüp demedi.önümüzdeki ay gene çatlatma iğnesi vururuz dedi.ama iğne vurduğumuz halde çatlamıyorsa sıkıntı var dedi.tüp bebek deneyebiliriz dedi.ben sanırım biraz acele ediyorum oda kestirmeden gidiyo yok saten denicem canım bir iki ay.sen neden klomen kullandın sendedemi yumurta tembelliği var.peki bu ay gidersen klomen kullanmadanmı çatlatma iğnesi olcan?valla bu doktor bana klomen vermezse bende yumurta olmazki ben ne yapcam çaktırmadan gene kullanırım nasıl olsa iğne vurcak olmazmı?

buyumuyor diye verdi sanırım ama diğer kontrole gittiğimde hiç klomen kullanmadım iğnede olmadım istenilen boyuta gelmiş dedi ama çatlamıyor çatlama problemi var bende direk çatlatma iğnesi olucam cnm ben bu ay tabiki kistim gittiyse yoksa klomen kist yapıyor bana hiçmi olmuyor yumurta kllanmazsan cnm

ebrucum bizde inşallah duyarız bir günn bende aynı durumdayımm

efsuncum yaa tek çizgimi çıktı allahım yaaa nolur bizde 2 çizgi görelim sıkma canını tatlım kısmet işde..benimde kaldı 9-10 günüm bakalım ben ne alemdeyim.

tabi canım tam teçhizat full ekipman şampiyonlar ligi maçları gibi olcak seyircisiz kupa finali kupa da bebişşşş

Ay kızlar ilk iki ay hamile kalamayınca nasılda sitres olmuştum.Hemen koşup arı polen sütleri keçi boynuzları incir kürleri eşime folik asit içirmeler sürekli meyva tabakları hazırlayıp üzerine ballar döküp kuruyemişlerle beraber yedirmeler. sperm sayısı artsın diye. resmen ona neler çektirmiştim. dediklerimde valla utanıyorum şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…