Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

arkadaşlar meraba.. ben 7 haftalık hamileyim eşimle ilişkiye girdik simdi cok açık pembe akıntı gibi bişeyim war daha önce olmamıştı hiç korktum bu saatte de kimseyi arayamadım sizce önemli bişey midir korkuyorum bebeğime bişey olacak diyee

Taliha canım tebrik ederim rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah.bekleyen umut eden bütün arkadaşlarımada bu güzel duyguyu tattırsın inşallah.uzun zamandır giremiyorum kıslar hepinizi çok özledim inşallah papi ebru kelam rabbim bekleyen bütün arkadaşlarıma nasip etsin inşallah.ben çok şükür iyiyim oğlumuz olcakmış 4 ay bitti allahın izni ile.efsununda oğlu olcak sılanın bir kızı 2 oğlu olcak çok güzelsizde ne var ne yok kendinizden arada gelin haber verin

iyi olmana sevindim canım. rabbim seninkini de diğer arkadaşlarında bebeklerini sağlıkla kavuştursun sizlere inşallah oğlun olacak demek allah bağışlasın darısı bize olsun inşallah. ben hala beklemedeyim eşim varikoselden ameliyat olu 3 ay bitti inşallah çok beklemeden biz de kavuşuruz bebeğimize

canım merhaba çok teşekkür ederim bende 2.aydayım geçen hafta kanamam oldu 1 gece hastanede yattım kanmam durdu çok şükür ama evde 1 haftadır yatışdayımmm oğlun olacakmış çok sevindim sağlıkla dünyaya gelir inş canım benimm...inş...bizim kızlarda en kısa zamanda güzel haberler verirler.

canım dikkat et kendine allah yardımcın olsun inşallah sağ sağlım alırsın bebeğini kucağına.. sağlıklı bi gebelik geçirirsin inşallah.

artık topiğe kimseler uğramıyor size güzel haberimi vereyim sonunda bende hamileyim rabbim bağışlasın.. darısı bekleyen arkadaşlarıma olsun tez zamansa inşallah

Masallah heme herkes hamile. Allahim olmYanlarada nasip etsin insallah
Bu topikde ne cok anim vardi benimde. Eyy gidi. Simdi bebegimi salliyorum ayagimda

Merhaba,aranıza yeni katıldım 4 aylık evliyiz ve kotunmuyoruz doğal olarak bir bebiş istiyoruz ama şu ana kadar olmadı. Dün sırtıma bardak çekilde ve yumurtaakı ve sabun rendesi ile yakı yapıldı. Bakalım bu bir sonuç verecek mi eşimde bende muayene olduk sorunumuz yok belki sadece bel açıklığıdır kimbilir.Bu yolu deneyen var mı acaba......

artık topiğe kimseler uğramıyor size güzel haberimi vereyim sonunda bende hamileyim rabbim bağışlasın.. darısı bekleyen arkadaşlarıma olsun tez zamansa inşallah

cok guzel cok sevındım sıfremı unutmustum baya bı ugrastım yenı hesap actım ordan bulamadım en sonunda sıfremı hatırladım

cok guzel cok sevındım sıfremı unutmustum baya bı ugrastım yenı hesap actım ordan bulamadım en sonunda sıfremı hatırladım
sağolasın canım rabbime şükürler olsun inşallah bizde sağ sağlim kucağımıza alırız heyecanla bekliyorum oğlum olacak inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin inş.

eyy gidi eyyy ne güzel sohbet ediyorduk ben çok özledim ben hala aynı durumdayım beklemedeyim rabbim ne zaman verirse bekliyorum hayırlısını

Merhaba anneler, anne adayları ve benim gibi bebek özlemi çekenler.Ben çoook uzun zamandır buralara uğrayamıyordum.Sizleri hikayemden biraz bahsediyim 2 ay sonra evliliğimde 2. yılım dolacak.1 sene önce hashimato tiroidi teşhisi kondu ve aynı zamanda pko hastasıyım.28 yaşındayım ve artık anne olmak istiyorum.En son gittiğim kadın doğum doktoru hashimato hastalarının doğal yolla gebe kalmasının biraz zor olduğunu söyledi.Biz bir ay daha bekleyelim aşılama yada tüp bebek yollarına baş vuralım dedik.Sizlerden bir yardım rica ediyorum.Bebek sahibi olmak için 500 yasin okuyalım sana dedi çevremdeki insanlar.Herkes sadece bir defa okuyabiliyor.Allah rızası için sizlerdende yasin okuyabilcek arkadaşlar var mıdır? Okuyandanda okumayandanda allah razı olsun.Okuyabilecek arkadaşlar okurum diye belirtirlerse sevinirim. Allah bana ve benim gibi evlat özlemi çekenlere en yakın zamanda bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…