Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

inş tutar canım ya bende 15 gündür bacakları dikiyorumda bakalım ne olacak haftya belli olcak

semirami bende öleym ongündür...vala yarımsaat bisaaatttt ayaklarım havada çokkk sıkıldımmm bu durumdan ama neyapalım tutana kadar ayaklar havada :))))

kizlarrr bugun hic giremedim benim kocisim evde bugun o yuzden :)) bugun karnim mi kasiklarim mitam anlayamiyorum bile cok feci agriyo bole gaz sancisi gibi kizlar carsambaya az kaldi umarim regl olmam insallah hamileyimdir yaaa

merhaba kizlarr canlarrrr

rüyamda hamile oldugumu gördüm. hayir olsun insallah hatta kirpiklerim filan karismis. aa diyorum bak demekki böle oluyomus. dogruymus diyorum

sonra sürekli aklima geliyo "hamileyim " diye .. ayy bi seviniyorum bi seviniyorum. gercek olsa kimbilir napcam

bat: 2 agustos

belirti deseniz : sadece kasiklarimda hafif batma ve bacagima dogru yayilan hafi bir aci (arada bir )

gögüs uclarimda asiri ama asiri hassasyiet.

bu kadar. bunlarda adet gelecegi zaman da olacagi icin maalesef hamilelik belirtisi diyemiyorum.

neyse hayirlisi Allahtan. görecegiz

kizlarrr bugun hic giremedim benim kocisim evde bugun o yuzden :)) bugun karnim mi kasiklarim mitam anlayamiyorum bile cok feci agriyo bole gaz sancisi gibi kizlar carsambaya az kaldi umarim regl olmam insallah hamileyimdir yaaa

ay bende persembeyi bekliyorum yaa am

a yine de bende bir umursamazlik bir lakayitlik var anlamadim gitti

İyi ki tatildeyiz suanda.. Hamile olup da ise giden arkadaslara Allah kolaylık versin.. Ben sürekli yatıyorum. Allah'tan okulların açılmasına daha var o zamana kadar toparlarım inşallah zaten.. Karpuz bile yata yata büyürmüş..

kızlarrr ben geldim önce sağlık ocağına gittim..
sağlık ocagında sadece form doldurdu bayan..en son olarak da tansiyonla boy ve kiloma baktı artık aşılarda arıcaklarmış beni..
ordan kadan doğuma gidelim dedik eşimle..çok sıra vardı..çalıştıgım için çok bekleyemedim.geri döndük..cumartesi gidicem yani doktora..

ay bende persembeyi bekliyorum yaa am

a yine de bende bir umursamazlik bir lakayitlik var anlamadim gitti

ayyy valla artik coookk isstiyorum yaa rabbim su mubarek ayda duysun sesimizi de kabul etsin dualarimizi :) kizz hamisslerrr dua edin bize biliyorum ediyosunuz zaten ama daha fazla edin sizin dualariniZ kabul olurmus ya allahin izniylree :) burcoscum rabbim guldurur insallah bu ay yuzumuzu :) battasimsin bu ay bakalim nolcak :)

canim insallah. hayirlisiysa olsun insallah. allahim zamanini bilir. ama bizede istemek düser. negatife de hazirlayalim kendimizi., k

katinam , iyi yapmissiniz biraz daha yerlesmis olur insallah. allahin izniyle bir kez daha gidersiniz

gögüs uclarimda asiri ama asiri hassasyiet.

bunlarda adet gelecegi zaman da olacagi icin maalesef hamilelik belirtisi diyemiyorum.

canım benim adet belirtisi olarak gogus agrım olurdu ama uclarında değil. hamile kaldığım ay ucları cok agrımıstı. sen de hamile olabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…