Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Kızlar gunaydın hepinize,
Efsun noldu acaba? İşe gitse de girse noldugunu yazsa ben de merak ettim.
Hamile haberleri artacak bu hafta ben inanıyorum.
Benim normal pantalonlarım rahatsız ediyor karnımı.
Şişkinlik var evet ama ilikleyip oturunca ağrı yapıyor bir süre sonra açmak zorunda kalıyorum düğmemi.
Sabah sabah mide bulantısıyla uyandım gene.
Oglene kadar böyle şimdi sonra ara veriyor ve 6-7 gibi başlıyor akşam üstü yatana kadar.
Kızlar benim söyleyebileceğim en önemli hamilelik belirtisi koyu kıvamda sarı veya beyaz akıntı gelmesi.
Her seferinde tuvalete gidiyorsun adetim geldi diye ama akıntı oldugunu goruyorsun.
Benim normalde hic gelmez boyle birsey o yuzden bu da çok bariz bir belirti.
Diğer belirtiler yani karında sancı, bel agrısı göğüs agrısı benim adetime çok benzediği için onu diyemiyorum. Mide bulantısı ve baş dönmesi de herkeste benim kadar erken başlayacağını zannetmiyorum.
Neyse kalkayım da kahvaltı hazırlıyım, yoksa duzelemiyecegim.

kızlar günaydın bikaç gündür o kadar yorgun hissediyorum ki kendimi bi türlü nete giremedim

ee bu hafta da geçen haftaki performansı bekliyoruz hadi bakalım güzel haberlerinizi paylaşın hemen :)

günaydın kızlarr..dünden beri içimde bebeğe bişi olcak diye korkuyorum..sizde oluyomu bu kızlar..
arkadasım çok korkuttu beni..ilk 3 ay çok önemli dikkat et.ayaklarını dik havaya..ilk bebek her zaman risklidir düşebilir..
kendide 2 bebek düşürdüğü için bana tavsiyelerde bulundu ama içim huzursuz sürekli..oturdum ağladım akşam..Rabbime emanet..

günaydın bak sabah sabah bizide üzüyosun hiç olurmu öyle şey düşünme sakın tamam arkadaşın seni uyarmak istemiş ama keşke biraz daha dikktli olsaydı herşey Allahdan sen dinlenmene bak bence bu güzel günlerini bunları düşünerek mahvetme...

Aklına kötü şeyler getirme canım herşey kader kısmet öyle değilmi.sen kedini yorma ama bence abartmayada gerek yok rabbim sana meleğini nasip edecek olduktan sonra sen amudada kalksan nasip eder.bence sen sadece iyi şeyler düşün iyi olsun.rabbim sağlıklı sıhhatli meleğini sana bağıslasın.

sağol sevalcim..evt hersey Allahtan.oda üzüldüğü için benim üzülmemi istemiyo biliyorum ama ne biliyim korktum işte ..

eşimde öyle diyo kötü şeyler düşünme..iyiye yor diye..ama bunları düşünmezken bi an ne düşüneceğimi şaşırdım..Sağol canım aminn Allah razı olsun..dediğin gibi hersey kader kısmet..

Ben hamileliğini öğrendikten sonra tatile gittim. Çünkü parası filan ödenmişti ve gitmesem yanacaktı. Hem de uçakla. Bende paniğimdir ama doktor dedi ki sağlıklı bir gebelik kolay kolay düşmez, öyle denize girmekle, uçağa binmekle, hoplayip ziplamakla.. Bu aylarda düşecek bebeği zaten tutmak istemeyiz çünkü o bebek sağlıklı değildir. O yüzden aklına hic kötü bisey getirme ve guzel guzel tatilini yap dedi. Önemli olan icini ferah tutman, söyle duşun, bebeğini düşüren cok kadın var evet ama sağlıkla kucağına alan kadın daha fazla.. Sen neden sağlıkla alan olmayasin.. Eminim hersey cok guzel olucak hepimiz için..yuregini ferah tut cnm..

tatlım seninkide büyüdü baya yaa maşşallah maşşallahhh.. bulantı olayı kötü hakketen Allah kolaylık versin benim bi arkadaşım 3 ay boyunca çubuk krakere bağımlı yaşadığını söyler bi tek o bulandırmıyomuş midesini afiyet bal şiker olsun sanaa canım bu dönemde çok normal böyle hissiyata kapılman ama kızlarının ve eşinin de dediği gibi içini yüreğini ferah tut, pozitif düşün olumla.. bebeğin seninle bunun mutluluğunu keyfini çıkart, tabiiki onu görene kadar içinde hep bir endişe olacaktır ama bu kaygılarını çoğaltıp seni yemesine izin verme.. bir da herkesin gebeliği aynı olacak diye bir şey yok ve herkes ilk bebeğini düşürmüyor değilmi yanii yok yok sen canını hiiiiiiiiiiiç sıkma tamammı tatlım Allahın izniyle her şey çok güzel olacak...

kızlarının ne yaa kızların dicektim asyayla sevalden bahsetmiştim Allahmı söyletti ne

Kızlar günaydın.dün doktora gittim ya benim yumurtalar almış başını gitmiş bir tane demişti meğer 2 tane yumurta varmış biri 25.5 biri 24 müş çok büyükler kistleşmişler dedi.Önümüzdeki ay sana mutlaka çatlama iğnesi yapacaz dedi.çünkü çok büyüyorlar geç çatlıyorlar dedi.bunlarada yapalımmı acaba olmaz ama deyince bende yapalım dedim.yapalım ama ümitlenme kısmetse önümüzdeki ay uygun ölçüye gelince çatlama iğnesi yapacaz dedi.eğer buna rağmen çatlamıyorsa tüp bebek dedi

Allah razı olsun helinciğim..sizinle büyüyorum işte çok görmeyin :))

gunaydın canlarım nasılsınız?dün işten çıktım otobüs bekliyordum kızın birtanesi tel.konuşuyordu bağıra bağıra arkadaşına anlatıyordu sanırım.kalp atışlarını duydum pıt pıt diye kendimi çok kötü hissettim birtek ben mi hamile kalamıyorum dedim üzüldüm çok :2::2:

günaydınlar
halen gelen giden yok.dünden beri göğüs uçlarım ağrıyor
sabah kalktım test yaptım tek çizgi.bu ay da kaldı.bu 2 gün içerisinde gelir diye düşünüyorum
hayırlısı tabi
bu arada merak etmişsiniz canlarım sağolun varolun

gunaydın cnm sen klomen kullandınmı peki

canım benimm çok teşekkür ederim..evet içimden diyorum herkes ilk bebegini düşürmüyoki.sanırım doktora gitmediğim için bunları düşünüyorum..Allah razı olsun kızlar hepinizden..Sİzede mevlam en kısa zamanda meleğini bağışlasın..her zaman ettiğim dua gibi..mucizenden tüm isteyenleri rızıklandır Yarabbi..

gunaydın kuzumm dur bakalım belkide gelmez bellimi olur süpriz yapar annesine inş.olmazsın cnm ya inanki kendim kadar seninde hamile kalmanı çok istiyorum Allah ım yardımcın olsun.

hiç öyle düşünme bitanem..bebeğin seninle olucak Allahın izniyle..annesinin babasının nazlı meleği olcak hatta..

kızlar ben gecen ay 28 haziranda adet oldum.. her ayda 4,5 gün sarkıyor.. ayın 28 inde idrarla gebelik testi yaptım sonuç negatif çıktı...ayın 31 indeyiz yani adet olmam lazım.. ama belirti bir var bir yok oluyor... kan testi yapsammı acaba

hiç öyle düşünme bitanem..bebeğin seninle olucak Allahın izniyle..annesinin babasının nazlı meleği olcak hatta..

inş.cnm artık çok özeniyorum hamilelere elimde değil inanki bakalım bu ay doktora gidicem ne tedavi uygulayacak hızlandıralım artık dedim 1,5 yıldır hep bekliyorum inş.hayırlısı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…