Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canim insallah. hayirlisiysa olsun insallah. allahim zamanini bilir. ama bizede istemek düser. negatife de hazirlayalim kendimizi., k

katinam , iyi yapmissiniz biraz daha yerlesmis olur insallah. allahin izniyle bir kez daha gidersiniz

evt burcos bizde öyle düşündük.şimdi gözükmesede cumartesi gözükebilir diye düşündük sağol canım..Allahım sizlerede tattırsın.

canım benim adet belirtisi olarak gogus agrım olurdu ama uclarında değil. hamile kaldığım ay ucları cok agrımıstı. sen de hamile olabilirsin

benimde bu ay a kadar öyleydi canim. adet yaklastiginda gösülerim agirlasir ve agri olurdu. ama bu ay ilk defa uclari cok cok hassas ve dokundukca aciyor.

Allahim bilir tabii. insallah dedigin gibidir.

akliniza geldikce yazsaniza hamis kizlar belirtilerinizi ?

emin olmak için sağlık ocağına gittim kızlar orada çubuk testlerden yaptık tek çizgi çıktı bu ayda bebiş yok anlaşılan canım çok sıkıldı dua edin inş hemen adet olurumda ağustos ayı için umudum olur

gör bak sen hamilesin

benim sadece oydu belirti. bir de kendimi hamile hissetmem

Merhaba kızlar,
Bende yazayım hamilelik belirtilerimi.
Benim aslında ilk belirtim döllenmeden bir yada iki gün sonra oldu. Buraya da yazdın hatta. Adete daha 12-13 gün var. Bir sabah bir kalktım deli gibi göğüslerim acıyor. Üzerine yatamıyorum, yürürken acıyor. Göğüsler döllenmeden hemen sonra da acıyabilirmiş.Orda şüpelendim aslında. Bayram değil seyran değil bu ğöğüslerime ne oldu diye. Çünkü adete 4 gün kala falan acır. Başka türlü acımaz. Bata bir hafta kala sol kasığımda bir ağrı. Ama çok hafif. Sonra bu ağrı sol bacağımada vurdu ve bat yaklaştıkça şiddetlendi. Kirpikler kesinlikle karışıyor. Bir gün hamile kalırsam kesin bakacam bakalım dedikleri doğrumuymuş diye kendi kendime derdim. Evet doğru. Kirpiklerim karman çorman. Buda benim şüpelenmemi sağladı. Ağzımda nasıl anlatsam acayip bir tat. Dişin kanarda ağzına kan gelir. Metalik paslı bir tat. İşte o şekildeydi bat günü ağzımın içi. Su içerken sanki su değilde kan içiyormuşum gibiydi. Ben günde iki üç tane keyif sigarası içerim. Bata bir iki gün kala sigaradan acayip tiskindim. Tadı çok kötü geliyordu. Ha birde bacaklarımdaki tüm damarlar o kadar belliydiki. Yaratık gibi. Halada öğle zaten. Bu arada şu anda kasıkk ağrılarım çok şiddetlendi. Öksürürken gerinirken sağdan sola dönerken falan hep acıyor. Ama son iki gündür öğle. Ondan önce böyle şiddetli değildi. Bende hiç bel ağrısı, baş dönmesi, miğde bulanması, akıntı olmadı.

alla alla saglik ocagina gitmisken neden kana baktirmadiniz da idrar testi yaptiniz ? tabii öncesini bilmiyorum ben konunun ama :26:

gör bak sen hamilesin

benim sadece oydu belirti. bir de kendimi hamile hissetmem

insallah canim burda bu ay bekleyen arkadaslarimda heppimiz de öyleyizdir insallah

canim tesekkürler uzun uzun yazmissin. cok sagol

bugün kan testi yaptırmak için devlet hastanesine gittim aşılama ya da tüp bebek haricindeki gebeliklerde test yapamayacakrını söylediler nasıl emin olucam dedim idrarda çıktıysa tamam hamilesin randevu alıcaksın muayene olucaksın dediler böyle mi normalde??sonrasında sağlık ocağına gittim orda verdim kan ,sonuç yarın öğleden sonra çıkacak.

her hastane kafasına göre kural koyuyo..hey Allahım..neyse canım sen sonucunu bekle..idrarda çıkmısmıydı..

her hastane kafasına göre kural koyuyo..hey Allahım..neyse canım sen sonucunu bekle..idrarda çıkmısmıydı..

evet canım idrarda çıktı adetten 3 gün önceden itibaren (28 tem) aralıklarla test yaptım pozitif çıktı hep ama eşim bile kanda görelim emin olalım diyo, bekliyoruz bakalım yarını heyecanla

hamilesin ALlahın izniyle..idrar da pozitif olupta yanlıs sonuc veren test yokmus..daha doğrusu çok çok düşük bi ihtimalmiş..
ki sen 3 kere yapmıssın..Şİmdiden sağ salim kucagına almak nasip etsin mevlam..
bu arada ben özel hastanelere sordum 25 ten başlıyodu gebelik testi..
tıp merkezinde 20 tl ye yaptırdım..sonucunu 2 saat sonra aldım..tıp merkezi varmı yakınlarda

amin cnm inşallah darısı isteyen herkesin başına, tatil için kayınvalidemlerdeyim burda özel hastane ya da tıp merkezi yok bnm memlekette 8-9 saat uzakta, anneme bile söyleyemedim ya içim kıpır kıpır ama emin olayımda öyle haberdar edeyim insanları :)

kızlaarr selam

ben bugün evolasyon testlermi aldım, eve gelirgelmez de merakımdan bitane yaptım. daha adetimin 10.günündeyim, 30 günde bir hasta olduğum için 13.gün yapmaya başlamam lazımmış ama ben meraktan yaptım :) incecik ve silik bir çizgi çıktı :) daha tabii yumurtlamamışım ama en azından geliyor di mi :)
ovulasyon testi de olsa silikde olsa çu çift çizgiyi görmek nasıl büyük bir keyif yaa.. Allah ım yaa kurban olurum sen güldür yüzümüzü....

evet canım idrarda çıktı adetten 3 gün önceden itibaren (28 tem) aralıklarla test yaptım pozitif çıktı hep ama eşim bile kanda görelim emin olalım diyo, bekliyoruz bakalım yarını heyecanla
hayırlısı olsun tatlımmm Sağlıkla kucağına alırsın inşallah meleğini

off bir türlü yazamadım bugün buraya
henüz gelen giden yok son 2 aydır 28 de 1 oluyorum ondan önce 29 da 1 yada tam 30 da olurdum yani daha gelir gibi canım
karnım da ağrıyor 10 kere wc e gittim

inş.olmazsın cnm havalarda etkilemiş olabilir bitanem Allah ım yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…