.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

kızlar baslayalım ama ben su kanama bıtmeden okuyamam hastayımm bıtınce mutklaka katılırım.

kızlar baslayalım ama ben su kanama bıtmeden okuyamam hastayımm bıtınce mutklaka katılırım.

o kanaman hamilelikle sonuçlansın inşallah..
inşallah geç döllenme falan yaşıyosundur

valla cnm ateşim hala 37.1 hiç düşüş olmadı bende anlamadım gitti adette ates düşerdineden böyle oldu off yaa

bende de aksine ateş tepe taklak
35.9 larda sürünüyo
sen yine bir test yap y..
durumun bana pek bir şaibeli geldi canım:44::44:
belki hamişsindir..
ateşin böyle yüksek kalması normal değil:26::26:
bu arada sen sabah 6-8 arası ölçüyon ateşini dimi..
çünkü gün ortasında benimki 36.7 ve daha fazlasına çıkabiliyo

evet cnm eşim uytandıgında 7 gibi dil altından ölçüom..gün içinde de hiç düşmüo 37 ve 37.1 hep bende sastım bu ay kendımı hahhaaa..ne dengesiz vücudum varmıs bee

benim adetim biteli hemen hemen bir hafta oluyo.bu süre içinde bir kere ilişkiye girdik ve sol kasıgımda inanılmaz bir agrı var yani her an adet olcakmışım gibi bir his var BU BİR BELİRTİ OLABİLİRMİ SİZCE_

Son düzenleme:
evet cnm eşim uytandıgında 7 gibi dil altından ölçüom..gün içinde de hiç düşmüo 37 ve 37.1 hep bende sastım bu ay kendımı hahhaaa..ne dengesiz vücudum varmıs bee
ayy kız senin rahim gelecek aya hazırlık yapıyo,yada hamişsin

adet olacakmış gibi bir ağrı olurmuş zaten..
ama yumurtlama gününe denk geldi mi ilişki oda önemli..
adet ve hamilelik belirtileri birbirine çok benziyo diyolar

Son düzenleme:
yok be canım nerde bende o sans :))) hamilelik cok isteye isteye bu ay dengemi bozdum bee..heheh..

Kizlar benide alin dualariniza.....

@ttmm cok üzüyorsun kendini yasin cooook genc rahat ol neden kendine bukadar stress yapiyorsun...
Benim yerimde olsan ne yaparsin bilmiyorum artik...
evliliginin tadini cikar

yok yumurtlama günüme denk gelmedi ama ne bilim her an adet olcakmışım gıbı agrım var inşallah hamileyimdir

Günaydın canlarım tamam mesajınız alındı bitsin ayın sonuna doğru okuruz sıkmayın canınızı ben bugün dua edicem hepimize hastalığı biten baslar.hayırlı cumalar canlarım hayırlı günler=)

yok yumurtlama günüme denk gelmedi ama ne bilim her an adet olcakmışım gıbı agrım var inşallah hamileyimdir

hemen belli olmaz canım adetinin geçikmesi lazım zorlanmadan kaynaklı bir ağrıda olabilir sıcak tutarsan geçebiliyor gelecek adettin gelmesse anlarsın anca

kizlar benide alin dualariniza.....

@ttmm cok üzüyorsun kendini yasin cooook genc rahat ol neden kendine bukadar stress yapiyorsun...
Benim yerimde olsan ne yaparsin bilmiyorum artik...
Evliliginin tadini cikar

ismini yaz canım sende ,,aynenya azcık evliliğin tadını çıkaralım zamanla olucak insallah

kızlaarrrr nasıl bi huzurluyum nasıl bi rahatladım anlatamam size :) bahsettiğim olay akşam oldu :))) ayy bide ağladım biliyo musunuz demekki kadın olmak böyle bi duygu :) çok canım acımadı ama akşam çok kanamam oldu şimdide çok az devam ediyo olcak o kadar sanırım... hadi bakalım bundan sonra bebek çalışmaları gerçekten başlasın :)))

Günaydın canım.Hayırlı cumalar.Ben de adetim biter bitmez okuyacağım.isimleri not aldım ama jeyloo ve pufpuf'un ismini bilmiyorum.Yazarlarsa isimlerini, onları da dua listemize ekleriz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…