.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Bende basladim ölcmeye canim:)
ama adetimde baslamadim yeni basladim, sende sabahlari kac atesin, benim 36,4 dün bugün 36,3
yumurtlama olunca 0,2 kadar artis göstermeli degilmi?
senin her sabah aynimi ?

42798f Ovulation charts on FertilityFriend.com
benim ateş bu şekilde ilerliyo canım:KK1::KK1:

canım dediğine baktım ama ilk aklıma gelenn spermin dıs ortamda öldüğünü biliorum..kendı asılmanı yapıo gibi yapmısarkadas tutmus masallah da..ama düşündürdü beni.doktora danısmak lazım
bende öyle düşündüm ama kadın çok seri yapmak gerekiyo demiş zaten..
denesem mi dedim..
ama eşim cocuktan vazgeçti ya:KK53:
daha sen çocuksun büyü diyo bana:KK9::KK9::KK9:

filiozof yasini bilmiyorum ama genc isen biraz bekle daha evlilginin tadini cikarin....
ttmm bende bu yöntemi hep düsünüyordum sperm ölür diye düsünüyordum, ama spermiyorgram yaparkende kac saat kaliyor o bardakda ölse zaaten spermiogram yapilmaz degilmi ?
Demek bir kac saat yasiyor, bence 5-10 dakkada birsey olmaz denemekde fayda var, vallah ben sabah okudum bunu, benim icin birdaha ümit oldu cünkü hep düsünürdüm bu yöntemi.
Kocami gönderdim eczaneye aldik siringayi:)

filiozof yasini bilmiyorum ama genc isen biraz bekle daha evlilginin tadini cikarin....
ttmm bende bu yöntemi hep düsünüyordum sperm ölür diye düsünüyordum, ama spermiyorgram yaparkende kac saat kaliyor o bardakda ölse zaaten spermiogram yapilmaz degilmi ?
Demek bir kac saat yasiyor, bence 5-10 dakkada birsey olmaz denemekde fayda var, vallah ben sabah okudum bunu, benim icin birdaha ümit oldu cünkü hep düsünürdüm bu yöntemi.
dediğin spermiogramı bilmiıorum cnm..oyuzden bısey dıemıcem.

canım yaş 27.yolun yarısı:KK9::KK9::KK9:
eşimde bu ara taktı boşver çocuğu ertele deyip duruyo..
bakalım artık:KK53::KK53::KK53:

Ben de ateş ölçmeye başlıcam sanırım.Daha önce hiç denemedim. Yazın yumurtluyor muyum diye merak edip ovulasyon testi yapmıştım ama çok tuhaf sonuçlar elde ettim. Sanırım adetime çok yakın yumurtluyorum:) Ben çarşamba gecesi regl oldum ama çarşamba öğlen yaptığım ovulasyon testi neredeyse pozitifti:) böyle bir durum tıbben mümkün mü bilmiyorum :)adetleriniz düzenli mi onu soracaktım. Benim normalde 32 günde bir ama stres çok etkiliyor, bir de acaba hamile miyim diye düşünmeye başlarsam iyice gecikiyor. Geciktikçe kesin bişey var diyorum belirtiler hissetmeye başlıyorum. Nasıl bi psikolojidir anlamadım :)

dediğin spermiogramı bilmiıorum cnm..oyuzden bısey dıemıcem.

Canim erkek sperm verior dr.a kontrol edirmeye , bunu iki saat icinde götürüyorsun dr, ordan labora derken baya zaman geciyordur ???

Bugün intden baktim , alman sayfalarinda 24 saate yakin yasiya biliyormus sperm havada, steril bi yerdesye ve kurumadiysa.
Bende heme ölüyor biliyordum.

@filozof canim birak esin biraz bekleyelim diyorsa biraz bekle, bakarsin bir kac ay sonra o ister tekrar bence emrivaki yapma, geri tepe bilir, onunda belki bilinc alti dinlenmeye ihtiyaci vardir.

bugün benim doğum günüüüümm kızlar :))) allahım bütün dileklerimi kabul etsin inşş tez zamanda :KK66:) allah hepinizin gönlüne göre versin :) iyiki doğmuşum iyiki kocamı bulmuşuuummmm :))))

bugün benim doğum günüüüümm kızlar :))) allahım bütün dileklerimi kabul etsin inşş tez zamanda :KK66:) allah hepinizin gönlüne göre versin :) iyiki doğmuşum iyiki kocamı bulmuşuuummmm :))))

Dogum günün kutlu olsun cnim dileklerinin gerceklesmesi dilegiyle.yarinda bnim dgumgunum yasasn 18subat :KK66:))))

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrr :))

Betül,dün doğum gününmüş,nice mutlu ,huzur dolu yıllara canımmmmm :)):nazar:
Tuğçemm bugün de senin doğum gününmüş :)) Nice mutlu ,huzur dolu yıllara canımmm:nazar: Yeni yaşınız sizlere bebişşşş getirsin inşaAllah :))

Tuğçemm bugün de senin doğum gününmüş :)) Nice mutlu ,huzur dolu yıllara canımmm:nazar: Yeni yaşınız sizlere bebişşşş getirsin inşaAllah :))
günaydınnnnn canımmmmm.çooook teşekkür ederim iyi dileklerin için .ohh beee iyiki doğmusum :)))):KK52::KK52::KK52::KK52::KK33::KK33:

amiin canım beniim çook teşekkürler :KK66:

hadi hayırlı uğurlu olsun canım:KK1::KK1:
artık gerçekten kadın oldun.kızlıktan terfi aldın:KK9::KK9::KK9:
sıra bebişte:KK49::KK49:

bende katılıyorum onyediocağa..
şimdi anne olma şansın daha yüksektir...
vakit kaybetme..:KK9:

teşekkür ederim kızlar :) ne tuhaf duyguymuş o öyle yaa ağladım kan geldikten sonra :) hadi bakalım sıra bebişte hayırlısıyla :)

betül ve ttmm doğum günleriniz kutlu olsun Allah hakkınızda hep hayırlısını versin inşallah kızlar=)

Happy Birthday dogum günü cocuklari, nice saglikli huzurlu mutlu yillara hersey gönlünüzce olsun insallah

merhaba kızlar bu ay hisleriniz neler bu sefer olucak diyen varmı?

regl bittikten sonraki ilk 3-4 çalışma güzel geçti aslında ama özellikle hesapladığım günleri tutturamadık..ya evde değildik,ya bi sorun çıktı ya da biz küsmüştük yani hep bi bahane vardı :KK1: :KK1: bu yüzden umudumu kaybettim bu ay için ama bunu söylemem için daha erken aslında biraz :KK34: çünkü adet tarihim 2 mart...

X