.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

sen benim halimi görseydin dün ölürdün gülmekten :) doktora dedim ilk biz böyle olayla karşılaşmıyoruz dimi :) doktor dedi siz nesiniz ki 19 yıl çocuğum olmuyo diye doktora giden varmış doktor bi bakıyo hala bakire :) iyi bari dedim ben allahtan 1. buçuk yılın sonunda farkettim :) ya dediğin gibide oluyomuş benimki ilk gece zedelenmiş sadece o yüzden azıcık kan gelmiş ve o yüzden oturamamışım ben tam yırtılmamış işte :) böyle hamile kalanda varmış tabide benimkinin yırtılması gerkiyomuş iştee :) aayyy ne stres ne stres yaaa ölücem yemin ederim :) doktor 10 gün süre verdi yaaa halledin bu işi gelin dedi yerin dibine girdim resmen :)))

Bence senin hamile kalamaman buna bağlı değildir yaaa..
neler okuyo duyuyo görüyoruz :44: bekar olupta ilişkiye bile girmeden sırf spermlerin hareketliliğinden kaçan hamile kalan var yani canım..
doktor kesin bu yüzden dedi mi? şaşırdım açıkçası..
yani düşün işte,benim bile oldu yani..

Bence senin hamile kalamaman buna bağlı değildir yaaa..
neler okuyo duyuyo görüyoruz :44: bekar olupta ilişkiye bile girmeden sırf spermlerin hareketliliğinden kaçan hamile kalan var yani canım..
doktor kesin bu yüzden dedi mi? şaşırdım açıkçası..
yani düşün işte,benim bile oldu yani..

rahat bi ilişki yaşayamadğınız için olmyyo dedi çünkü zar yırtılmadğından spremler yumurtalıklara kadar ulaşamıyo dedi ayy ne biliyim yaa zaten bakiresin deyince nevrin döndü resmen....dediğin gibi neler neler var ama dur bakalım 10 gün sonra işi halletmiş bi şekilde gidicez tekrar bakarsın bi sonrakinnde hamile olurum :KK70:

rahat bi ilişki yaşayamadğınız için olmyyo dedi çünkü zar yırtılmadğından spremler yumurtalıklara kadar ulaşamıyo dedi ayy ne biliyim yaa zaten bakiresin deyince nevrin döndü resmen....dediğin gibi neler neler var ama dur bakalım 10 gün sonra işi halletmiş bi şekilde gidicez tekrar bakarsın bi sonrakinnde hamile olurum :KK70:

eğer senin cidden sebebin buysa,o zaman şaşırtıcı valla..
şansa bak :KK1:
dediğin gibi,belkide olur bidahakine eeeh hadi bakalım..
bide nasıl kontrol etti kız muayene nasıldı?sen onu anlat asıl :KK9:

eğer senin cidden sebebin buysa,o zaman şaşırtıcı valla..
şansa bak :KK1:
dediğin gibi,belkide olur bidahakine eeeh hadi bakalım..
bide nasıl kontrol etti kız muayene nasıldı?sen onu anlat asıl :KK9:

bendeki de böyle bi şans işte tuhaf :)) esas iş nasıl yırtıcaz şimdi yaaa :)) önce ultrasonlar baktı tatlım ucu jelli bi çubuk soktu sonra zaten canım acıdı rahat bakamadı öyle sonra hani bacaklarını iki yana açıyosun yatıyosun yaa bide öyle baktı soktu 2 parmak resmen :) biraz kanaman gelebilir dedi hakkaten de geldi..sonra odasına geçtik tekrar sen hala bakiresin dedi işte :))

bendeki de böyle bi şans işte tuhaf :)) esas iş nasıl yırtıcaz şimdi yaaa :)) önce ultrasonlar baktı tatlım ucu jelli bi çubuk soktu sonra zaten canım acıdı rahat bakamadı öyle sonra hani bacaklarını iki yana açıyosun yatıyosun yaa bide öyle baktı soktu 2 parmak resmen :) biraz kanaman gelebilir dedi hakkaten de geldi..sonra odasına geçtik tekrar sen hala bakiresin dedi işte :))

işte benim sana dün dediğim o jelli çubuktu.. 2 sn2lik dediğim..
ama maaşallah,her türlü bakmış zaten :KK1: :KK1: eeeh hadi kolay gele o zaman,top sende artık..

işte benim sana dün dediğim o jelli çubuktu.. 2 sn2lik dediğim..
ama maaşallah,her türlü bakmış zaten :KK1: :KK1: eeeh hadi kolay gele o zaman,top sende artık..

bide rahatlamam için sakinleştirici verdi akşamları tok karnına iç bunu dedi sonra dünya umrunda olmıycak dedi :))
ayy hani nasıl ilk evleniceğin zaman ilk gece stresi yaşarsın şu an tam o durumdayım yemin ederim :)

bide rahatlamam için sakinleştirici verdi akşamları tok karnına iç bunu dedi sonra dünya umrunda olmıycak dedi :))
ayy hani nasıl ilk evleniceğin zaman ilk gece stresi yaşarsın şu an tam o durumdayım yemin ederim :)

herşeyi başa sarmış gibi oldun cidden heee..
verdiği ilaç pasiflora mı? :KK52:

:KK51:bu gece soooooonnn bu kapıdan sooon kez çıkıp gideceğiiiiimmm :KK24:

gelmicem bidaha buraya yaaa gebelik gebelik diye diye psikolojim bozuldu yaptığım yemeğin kokusundan midem bulanır oldu psikolocimi bozdunuz hamile kalana kadar gelmicem :KK25:

kızlarrr valla ben soktayım.bugune kadar bıkez bıle sasmayan adetım bugun geldi 4gün öncesinden.ve bildiğiniz siyahh.hayatımda ilk defa böyle seyler yasıorum.3 fıarklı test pozitif kan negatif ve 4 gün öncesinden gelen adet.:KK43:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

canım senin kimyasal gebelik olabilir..
benimde öyle olmuştu ve 4 gün erken gelmişti..,
döllenme olmuş ama rahime tutunamamış demek ki:KK5::KK5:

ben 23e 01/02/2013de girdim . Bak inan pufpuf biz çok yokluk çektik annem babam ayrı benim evlendim esimin durumu iyi diye küçük bir kavgamızda arkadaslarım boşan bile dedi.konuşan çok olur laf eden çok olur basbasa kaldığında kimse yanında olmaz.ben umudumu kestiğim an kpssden 90 alarak memur oldum olmaz torpilim yok dedim ama oldu.benim suan yasadığım hayat zamamnında hayal edemediğim hayattı o yüzden nankörlük yok Bakar suresinde ne diyor "Sizin üzüldüklerinizde hayır Sevindiklerinizde şer olabilir" zamanı gelip iyikide düşürmüsüm diyenlerin iyikide o dönem olmamıs diyenlerin varlığını biliyoruz.esim hep der 45 yasındamısınız üzülmeyin olucak der.Bak benim hayatım senin hayatın yok artık dertlerimiz bir sıkılıyorsan çık gel hava değisikliği olsun yüreğini sıkma Allah bu umudu sana yasattıysa hayal kırıklığı verdiyse bebeğin değerini anla diye belki benimhiç olmıcak oda kısmet dicem.Konuşanlara bakma canım sen ..PUF bak gör seninde olucak işinde olucak bebisin büyüsün olucak içimizi ferah tutalım
bende yıllardır sınavlara giriyorum yüksek puan alıyorum olmuyo olmuyoooo:KK5::KK5::KK5:
ne iş, ne bebek, hiçççbirşey beni istemiyo:KK33::KK33::KK33:

ben en küçüğünüzüm galiba 5gün sonra 21 e gircem :))
ufaklık seni:KK53::KK53::KK53:
ben 27ye girdim ocakta..
:KK1::KK1:

Hepimiz gençiz
hepimiz çıtırız !!!!!!!
tabi tabi:KK53::KK53::KK53:
çıtır pıtır kıtırız:KK53::KK53:

canım senin kimyasal gebelik olabilir..
benimde öyle olmuştu ve 4 gün erken gelmişti..,
döllenme olmuş ama rahime tutunamamış demek ki:KK5::KK5:

bende yıllardır sınavlara giriyorum yüksek puan alıyorum olmuyo olmuyoooo:KK5::KK5::KK5:
ne iş, ne bebek, hiçççbirşey beni istemiyo:KK33::KK33::KK33:

ufaklık seni:KK53::KK53::KK53:
ben 27ye girdim ocakta..
:KK1::KK1:

tabi tabi:KK53::KK53::KK53:
çıtır pıtır kıtırız:KK53::KK53:
ufaklık hehehe :KK70: :KK70: öyleyim dAha küçüçğüm :KK70: anne kzuusuuu ..sende cok büyük sayılmazsın..6 yaşçık :)))) :KK15::KK54:

:KK51:bu gece soooooonnn bu kapıdan sooon kez çıkıp gideceğiiiiimmm :KK24:

gelmicem bidaha buraya yaaa gebelik gebelik diye diye psikolojim bozuldu yaptığım yemeğin kokusundan midem bulanır oldu psikolocimi bozdunuz hamile kalana kadar gelmicem :KK25:
arkadasım biz senin psikolojını neden bozalım o biçim laf.biz mi dedik sana yemekten miden bulanır dıyee.ne alaka anlamadım.sana da hiç ama hiç yakıstıramadım..:KK47::KK47: burda hepimiz o psikolojıye gırıoz sadece sen değil.

nasılsın tatlışımmmm :))
iyiyim cnm biraz allak bullak oldum..dün adetim geldi hemde 4 gün öncesinden.3 farklı test pozitif ve moralim bozuk.adetim cok ama cok az gelio.normalde böyle dğildir noluyor anlamadım normalde adet düzensızlıgım hıc ama hıc olmadı.kürtajdan snra bile.ilk defa erken gelıo hemde 4 gün önce..sen nasılsın peki:KK43::KK43::KK43:

arkadasım biz senin psikolojını neden bozalım o biçim laf.biz mi dedik sana yemekten miden bulanır dıyee.ne alaka anlamadım.sana da hiç ama hiç yakıstıramadım..:KK47::KK47: burda hepimiz o psikolojıye gırıoz sadece sen değil.

espiri olsun diye öyle demiştim ciddiye alacağınızı düşünmedim bu kadar basit şeyden psikolojimi buzulur yahu :26:

iyiyim cnm biraz allak bullak oldum..dün adetim geldi hemde 4 gün öncesinden.3 farklı test pozitif ve moralim bozuk.adetim cok ama cok az gelio.normalde böyle dğildir noluyor anlamadım normalde adet düzensızlıgım hıc ama hıc olmadı.kürtajdan snra bile.ilk defa erken gelıo hemde 4 gün önce..sen nasılsın peki:KK43::KK43::KK43:

iyice stres olduk canım ya,psikolojik olarak mı acaba adetlerimiz böyle düzensizleşti,anlamadım ki:26: Ben cumartesi adet oldum ama geçen gün de dediğim gibi sadece wc sonrası kan geliyor,pedim hep temiz.Senle konuştuğumuz gün test yapacaktım ama vazgeçtim.Kendimi kandırıyorum heralde hala bir umutla.Yapmıycam test mest:KK50:Bakalım gelecek günler ne gösterecek hepimize..

iyice stres olduk canım ya,psikolojik olarak mı acaba adetlerimiz böyle düzensizleşti,anlamadım ki:26: Ben cumartesi adet oldum ama geçen gün de dediğim gibi sadece wc sonrası kan geliyor,pedim hep temiz.Senle konuştuğumuz gün test yapacaktım ama vazgeçtim.Kendimi kandırıyorum heralde hala bir umutla.Yapmıycam test mest:KK50:Bakalım gelecek günler ne gösterecek hepimize..
hayırlısı artık cnm yaa.bende bu ay ilkleri yaşadım resmen.ama psikljık olsa gecıkırdı be cnm erken gelcegını ınsan hıc dusunmez ki.

X