.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Hadiiii
cok gecmis olsun canim benim.
Sebeb bellimi ?
Kacinci haftada ?

Üzüldüm gercekden....
kib

sağol canım benim teşekkür ederim..
2 düşükte 7.haftanın içindeyken oldu ve kese oluşuyo gelişiyo ama bebek yok,görünmüyo..sonrada kendiliğinden kanama ve ağrı başlayıp düşük oldu Allah'tan kürtaja gerek kalmadı,ona seviniyorum..

Sonrada bisürü test yapıldı hormonlardan tut genetiğe,kromozom incelemesine kadar..ama onlarda normal,testlerde de sorun yok..sanırım Allah'ın işi,şans,tesadüf,kısmet dicez..

ama gel gör ki,tekrar bi hamilelik oluşursa ben ASLA ama asla rahat olamıcam..buda bi gerçek

sağol canım benim teşekkür ederim..
2 düşükte 7.haftanın içindeyken oldu ve kese oluşuyo gelişiyo ama bebek yok,görünmüyo..sonrada kendiliğinden kanama ve ağrı başlayıp düşük oldu Allah'tan kürtaja gerek kalmadı,ona seviniyorum..

Sonrada bisürü test yapıldı hormonlardan tut genetiğe,kromozom incelemesine kadar..ama onlarda normal,testlerde de sorun yok..sanırım Allah'ın işi,şans,tesadüf,kısmet dicez..

ama gel gör ki,tekrar bi hamilelik oluşursa ben ASLA ama asla rahat olamıcam..buda bi gerçek

Haklisin , bende gecen sene düsük yasadim ve kürtaj oldum, ama senin de dedigin gibi hamile olsam heralde cok tedirgin olurum ve gergin bir hamilelik geciririm.

Bu ay klovmen kullandim , dün teste gittim negatif, ama belirtilere bakilirsa kesinlikle hamileyim diyordum, migde bulantisi , gögüs ucu acimasi, gece idrara kalkmak,( hic huyum degildir).
Ama kan deger 0 mis :KK43:((((

Hayirlisi , herseyin zamani ve saati var yapilcak hic birsey yok.
Ama bi alternatif tip ciya gitmeyi düsünüyorum.

Haklisin , bende gecen sene düsük yasadim ve kürtaj oldum, ama senin de dedigin gibi hamile olsam heralde cok tedirgin olurum ve gergin bir hamilelik geciririm.

Bu ay klovmen kullandim , dün teste gittim negatif, ama belirtilere bakilirsa kesinlikle hamileyim diyordum, migde bulantisi , gögüs ucu acimasi, gece idrara kalkmak,( hic huyum degildir).
Ama kan deger 0 mis :KK43:((((

Hayirlisi , herseyin zamani ve saati var yapilcak hic birsey yok.
Ama bi alternatif tip ciya gitmeyi düsünüyorum.

oooo belirtilerde sağlammış ama hee..bende 2 defa oldu bunlar,ikisinde de hamileydim..
ama yinede umut var canım,öyle düşünme :KK34: geç döllenme olabilir biliyosun..
herşeyden önce Allah hayırlı zamanda hayırlısını versin

oooo belirtilerde sağlammış ama hee..bende 2 defa oldu bunlar,ikisinde de hamileydim..
ama yinede umut var canım,öyle düşünme :KK34: geç döllenme olabilir biliyosun..
herşeyden önce Allah hayırlı zamanda hayırlısını versin

Belirtiler vardi ,ama sonuc hüsran :KK43:
Yapilcak birsey yok malesef kirmizilar geldi.
Bidaha ki aya artik :KK43:
Hayirlisi yapilcak birsey yok....

Jeylooo selammmm hosgeldin

Hosbulduk canim , sende hosgeldin.
Nasilsin ?
sen de ne var ne yok ?

Bende umut bu aya kaldi , cok büyük süpriz olur eger bu ay hamile kalirsam, insallah ....

Adetimin 5 günü yumurtam 16mm bugün 9 uncu gün sanirim bugün yarin catlar ?
Baya erken yumurtlamaya basladim , 2 ay öncesine kadar 14-16 inci gündü:KK43:
Neden bilmiyorum ? Normalmi acaba ?

Hayirlisi hamile kalayimda.....

bende iyim ramazandı bayramdı tarihlerim hep mübarek gecelere deng geldi bayram geceside olmaz günah diye denemedim bu aya kaldı ümitler aman hayırlısı olsunya islerim çok yoğun yeni elemanlar geldi onların telası idare ediyorum simdilik esimle haftasonuları kaçamak yapıyoruz istanbul dısına çok iyi oluyor

sıkma canını olucak insallah kuzum doktoruna danıs ama ilaçlar ve stress etkilemistir

puf puf çok geçmiş olsun
korkmak yok pozitif olacaksınız ki bebeğiniz size sımsıkı tutunsun
allah büyüktür rabbim herkese nasip etsin inşaallah

bende iyim ramazandı bayramdı tarihlerim hep mübarek gecelere deng geldi bayram geceside olmaz günah diye denemedim bu aya kaldı ümitler aman hayırlısı olsunya islerim çok yoğun yeni elemanlar geldi onların telası idare ediyorum simdilik esimle haftasonuları kaçamak yapıyoruz istanbul dısına çok iyi oluyor

sıkma canını olucak insallah kuzum doktoruna danıs ama ilaçlar ve stress etkilemistir

Canim sen degerlendirseydin günlerini ne günahi canim....

Neyse gecmis artik....
sen haftasonu kacamaklarini degerlendir ozaman :)

bende tatile cikiyorum simdi ve eminim tatil iyi gelecek, deniz günes och.....
Umarim hamile geri dönerim.
Amin amin amin....
Sizlerinde yeni güzel haberlerini bekliyorum.

Peki merak ettim bi kaç sene geçmiş bu yazılanların üzerinden, şu an var mı bebettt?? 🙊🙏

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X