.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

geldim canlarım hepinize selam,,,,,ben yarın okucam duları isimleri yazalım yarın ne okucağımızda belirleyelim başlayalım her cuma azar azar tekrarlarız olurmu ?

geldim canlarım hepinize selam,,,,,ben yarın okucam duları isimleri yazalım yarın ne okucağımızda belirleyelim başlayalım her cuma azar azar tekrarlarız olurmu ?

selam canım.Dua gibisi var mı ya,çok güzel düşünmüşünüz gerçekten..Ben de katılmak isterim ama çalışıyorum.Geceden geceye elimden geldiğince okurum bende canım,olur mu?

1 TANESİ bile yeter ablaya kalptten olsun yeterki önemli olan niyet tamam olur isimleri yazalım saat 2ye kadar sonra 4de girip bakarım ben olurmu

Ortaklasa karar alalım canım ttmm pufpuf ve betül çıtırlarıda birseyler
söylesin sayısınıda belirleyelim isimleride yazıcaz niyet ederken isim gerekiyor

Kk da bir topicte okumuştum,Meryem Suresini okuyormuş arkadaşlar.Bu sureyi okuyabiliriz kızlar..

tmm arkadasım yarın ben sabah namazından sonra 4 gibi girip tüm isimleri aldıktan sonra tabii , baslıcam okumaya yazıcam simdi kağıta arkadaslar çok okumak değilde az okuyup hissederek okumak mühim birbirimiz için güzel şeyler yahmak istememiz bile çok güzel=)

tabi canım ya sayıdan ziyade gönülden okumak çok daha önemli.Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşaAllah..

canım ya az olması akla üstüne görmeyi getiriyor..:26:
dün kuzeniminde ara ara kanamaları oluyo diye dr a gittiğini ve ilk geceden hamile kaldığı öğrendik
kız sende de öyle bir durum olmasın..
oda adet oldum sanmış ama az gelince şüphelenmiş..
dr muayanesi sonrası hamile olduğunu öğrenmiş.
bir test daha yapsana canım..
ama umutlanma da yine de..
çünkü umutlanıp sonra da hayal kırıklığına uğruyoruz

canım filozof özel mesaj atamıyorum daha 100 yorumumdolmadı =) meryem suresini okuyalım diyoruz .bu arada kızlarhastayken okunuyor diye biliyorum ben sonuçta dua .namaz değil dimi?

valla cnm ateşim hala 37.1 hiç düşüş olmadı bende anlamadım gitti adette ates düşerdineden böyle oldu off yaa

valla cnm ateşim hala 37.1 hiç düşüş olmadı bende anlamadım gitti adette ates düşerdineden böyle oldu off yaa

ya canım neden kendini bu kadar üzüyorsun ki.Daha yaşın çok genç ayrıca bebiş sahibi olmanız için hiçbir problem yok çok şükür..Biraz pozitif olmaya çalış tatlım ya,lütfennnn :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…