.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

CANIMMM ben daha önce ilk ayımda kürtajdan sonra korunma süresi bittikten sonra 2. ayımda hamile kaldım.. inşallah bu defa sağlıkla kavuşurum......önce bunları belirteyim dedim...şimdi gelelim neler yaptığıma

ben geçen ay adet gecikmesi yaşadım hayatımda ilk kez,, korkuya kapıldım doktora gittim ilk kez söktürücü aldım 1 tane alır almaz regl oldum.. acaba kist vardı çok mu küçüktü vs demekten kendimi alamadım soğan suyunu çok okumuştum normalde bütün kürlerden uzak dururken sırf reglim gecikmesin düşüncesiyle günde 2 defa yapılır ama ben bir defa akşam yemeklerinden önce soğan suyu kürü yaptım 13 gün kullandım.. adetten 5 gün sonra başladım... normalde 7 gün sonra başlanır 15 gün kullanılır............adet sapıtınca acaba yumurtlama değişti mi ki dedim ovulasyon testi yaptım adetten 2 gün sonra başladım teste.. 5.günde çift kırmızıyı gördüm o gece ilişki oldu.. bu arada ondan önce adet biter bitmez gün aşırı ilişki başlamıştı.. ondan sonra 2 defa daha ilişki oldu ve eşim hamileysen deyip uzak durdu.. gün aşırı ilişki daha mantıklı her zaman....... ve yataktan hemen kalkmadım yastık koydum kalça altına ayaklarımı çok az kaldırdım yarım saat sonra kalktım.. duşu mu hemen almadım 2-3 saat geçti.......farkına varmadan sırf sevdiğim için kuru incir yemiştim bir de o da şimdi aklıma geliyor hala yiyorum =)).... ama şu var ben bu ay rahattım regl olabilmek çok güzelmiş dedim her defasında olursa olur olmazsa bu ay ara verelim diye konuşmuştuk tatile filan gidecektik.................... bunların faydası olmuştr sanırım... Seninde yapmadıkların varsa denemeni tavsiye derim.... inşallah Rabbim kısa zamanda versin bebeğini.......................

kız sen bana neden küstün anlamadım ki benn :)

hamile olmayanlar arasında ismimi saymadın
buna üzüldüm düsünsene
ama kaderya benim esim 2 aydır eve zor geliyor 3 kere gördüm denebilir annemde geldi bu iki üç ay mikansız =)
bakalım kısmet

Tuğçemmmmmm hamileymişsin,şimdi okudum.ay tüylerim diken diken oldu kızzz.Çok sevindim canım,tebrik ederim Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaAllah :)

hayatta herey gerçekten kısmet
ötesi olmuyor +MUŞ bugün anladım doktora gittim rahimin iyi yerde ama
TAŞ DOĞURUR SEN DOĞURAMAZSIN DEDİ.
dıs hücrelerinde bir sorun varmıs özel bir doktorada gittim 3 gibi oda aynını dedi tahliller yapıldı vs vs yani kızlar doğuramıcakmısım ama isyan etmiyorum cünkü bugüne kadar yasadığım tüm maddi manevi çöküşlerde olduğu gibi hiç ağlamadım belli etmedim eşimde evimi arabamı satarım arsamı satarım tedavi olursun diyor ama doktor dünya verseler doğuramazsın dedi...bilmiyorum yapmam gereken tek şey her ay kontrole gidip iğne vurulmakmıs kimseye anlatmadım ama allah demek layık görmemis.ne yapalım buda kader ....buda bir sınav herkes anne olmakzorunda değil sonuçta hayat bölmede devam edicektir.
hele o taş doğurur sen hamile kalamazsın dediya o an düşer gibi oldum çok üzüldüm..ama buda var hayatta iste ne yapıcaksın..
sürekli ağlamam lazım benim yoksa olmaz hayat devam etmez yani hep birsey çıkıyor ....

o doktor çok bilmiş canım.o ne talihsiz bir cümle.Rabbim ol derse,herşey olur.Sen hiç sıkma canını tatlım.Dua et,Rabbine sığın.Rabbimin mucizleri saymakla bitmez..Herşey bizler için bir sınav,sakın üzülme kuzum olur muAklımdasın,dualarımdasın..

Son düzenleme:

canım salak mı bu dr ya
bu nasıl söz!!!
okurken tüylerim diken diken oldu ya
bence sen başka drlara da git..
muhakkak vardır rabbimin bir devası
yemin ederim şu an ağlıyarak yazıyorummmmm
geçen gittiğin dr la sohbet etmiştiniz sorun yok demişti ama...:2::2::2:

Benimde tam 13 ay oldu düsük olali daha yeni miyom bulundu vs , bosa gecen koskoca bir sene ne yazikki
Insallah bundan sonra hemen tutar
rabbim yüzünü güldürsün inşallah canım..

Son düzenleme:
Tuğçemmmmmm hamileymişsin,şimdi okudum.ay tüylerim diken diken oldu kızzz.Çok sevindim canım,tebrik ederim Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaAllah :)

Evet kuzum cok teşekkür ederim.darısı isteyen herkese nasip olsun.görüyrum arada seni.yemek topigne yazıosun burayada gel arada.

Canım aa wala kızarım bk.o ne bicim bi doktormus.yok öyle bakılarak doguramazsn demek.ne bicim bi örnek bu .bunu allahtan baska kimse bilemez doktorun ne haddine.hemen o doktoru degistir.güzel bi hastane de muane ol.cok umutsuz gördüklerine bile tüp bebek diolar ve gerek kalmadan kendileri hamile kalıo.biz burda nelere sahit olduk.hc bisorun yokken olmayan.doktrlarn umutsuz gördüklerinin de direk tedawisiz hamile kaldıgni.bu nasıl doktordur ya insanlarn dünyasnı yıkıo.bu nasıl vicdan ya.üzülmek yok bunu allah bilir topla kendini.ve bska iyi bi doktra gt.birinde takılma.

evet filozof yumurtalıklarımın iyi yerde olduğunu demisti ama ben yumurta takibi yaptırdım bayah tarandı tahliller yapıldı bugün gene gittim imkansız gibi ama allah bilir dedi ..dünkü doktoru çok hatalı buldu ..ben simdi ağlıyorum ...
ağlıyorum iste sadace baskada bisey yaptığım yok

Sunu tam anlatsana kuzum bi.tam yumurta takibini nasl yapti.sana heray ne ignesi vurulcn.detaylı knusmak istersen de özel dn knusablrz

Sunu tam anlatsana kuzum bi.tam yumurta takibini nasl yapti.sana heray ne ignesi vurulcn.detaylı knusmak istersen de özel dn knusablrz

canım gecen ay adetimin 2. ve 4. günü gittim genis bir flim hormon ve kan testi yaptı sonuçlara baktı
yumurtalıklarının yeri iyi ancak hormonları zayıf takviye olsada iğneyle olucak spermlerin geçtiği alana yakıcı madde gibi yayılıp spermleri öldürüyor bu hormonlar dedi.açıklayamıyormus ama yumurtalıklar bu derece uygun yerdeyken duvarında inceyken 1.ayda hamile kalman lazımdı dedi.
konustuk bugünküylede üzülme su durumda tüp bebek değil sadece aşılama olabilir ama oda zor tutmaz dedi.
stressli bir isteyim ben zaten ev hanımı değilim sürekli birlektede olamzken bu çıktı birde daha bisey istemiyorum hayattan isyan etmiyorum biseyde düsünemiyorum....

Asılama denersın ozman bkma sen o doktora.neyin olup olmucgnı allah bilir.sanada yakında allah nasip etcek.sadece inan ve dua et.imkansız gözüyle bakılan cok kısının hamile oldgunu duyduk oyüzdn hc bisey imkansız degl hayatta.

desteğin için tesekkür ederim canım allah razı olsun yasadığım üzüntülerle bağlıyorum bu durumu ama olsun belki allah yüzüme güler size birsey anlatıcam yıllar önce anlam veremedğim bir durumda
kadıköyde bir düğüne gittik is arakadsalırımızla arkadsımızın ablası "senay abla"orda yarım saat lafladık temmuzda ameliyat olucam dedi iste ordaki herkes sasırdı.ameliyatü böbrek ameliyatı olucakmıs .....böbreğini oğlu mustafa kelamle vericekmis
mustafa kemal evlatlık olarak aldığı oğlu 11yasındaydı ..mustafa kemali aldıktan 4 ay sonra hamile kaldı üçüzleri oldu ama tüp asılama vs değil normal yolla ..üç tane kızı var ama acıklaması su :ben oğlumu aldığımda evladım yoktu ilk o bana ana dedi evlad atesimi o dindirdi.kızlarım gelirken benim birooğlum vardı benim için oğlum en özeli demisti.
hadi ordan demistim ama kadın olunca doktorlar çocuğun olamıcak diyince "tamam dedim kadını anladım ".tuğçe varya hayatın cilveleri okadar çokki ..sürüyle .cokcok mucizeler var allaha dua edicem yarın gece kandil gecesi simdiden herkesin kandil gecesi mübarek olsun...allah sizi evladlarınıza bağıslasın.
tez zamanda herkese hayırlı evlad versin...

dün gece 1de aradım senay ablayı konustuk anneme bile demeden ona dedim ....bir süre canının yanacak ama birgün gelicekmis gibi bekle üzülme dedi.
oğlum beni 1 kere bile üzmedi hep okul birincisi oldu birkere terbiyesizlik yapmadı ..ve bana hiç anne demedi hep anacım dedi.doktor arkadaslarımın yanında dalga konusu bile olmusluğu var senay ana diyorlar bana dedi.birkere biri kapıma gelmedi oğlum en kıymetlisi dedi.ama kızlarımıda ben karnımda tasıdım onlarda balım kaymağım diyip ağladı.tabi bende ağladım.buda allahtan dedi.evet buda allahtan türkiyede kısırlık oranı malum birileri kısır olucak mutlaka kısacası halk arasındaki adı bu ben anlamam infetilite milite vs .sakin olmaya çalısıyorum sadece

merhaba arkadaşlar bende hamile kalmak istiyorum vajinismustum yendim allahıma şükürler olsun 3 hafta oldu ve korunmuyorum kasıklarımda önceden de ağrı vardı şimdide var ve sabah akıntımdan çizgi şeklinde kan geldi doktora gittim bugün kan sonucu yarın çıkacakmış yarında muayene olcam ama çok korkuyorum bebeğin olmaz derse diye

allahım isteyen herkese bebek sevgisini tattırır inş.

insallah sıkma canını içini ferah tut olur neden olmasın ....allah hayırlısını vresin insallah

17ocak gördün mü iste neler oluo hayatta.allah 3tane birden nasip etmis.sadece dua et ve olcgna inan.istanbuldasn doktr imkanı cok tek bi doktra takılma derim .olup olmcgni allah bilir oyüzdn hc ama hc üzülmee.allah büyük.tez zamanda hayrlı bi sekilde nasip etsın allahm

amin canım amin allahu teale herkese en iyisini nasip etsin adam ben doğrurum sen doğurursan dedi size buna yakıstıramadım demesem adam konusmaya devam edecekti en büyük zenginlik sağlık kısmet cnm arastırıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…