.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

hepinize tek tek tesekkür ediyorum...
sabah devlet hastanesine gittim tüm flim testlerimi götürdüm
kadın elbette doğurursun ama öyle 1 2 sene bekleme 4 5 6 yıl süre ver duvarın çok kalın hücrelerinde çok genis dedi.
imkansız değil.biz günde kaç kisiye kısırsın diyoruz ondan ağzımıza alısık geliyr ama dalgada geçmiyoruz dedi. 10dada ameliyatı varmıs beraber çıktık odadan yolda konustuk.....hiç birsorun olmasada doğurucaksın diye birsey yok unutma kızım nedensiz kısırlık denen bir tanım var tıpta...
sonra çıktım bahcede ağladım zırladım.sonra oturdum enine boyuna düsündüm kisisel yasadığım bazı sorunlardan dolayı bebek istiyormusun/istemiyormusun diye sordum kendi kendime .özel sorunlarımdan dolayıda artık ara vericem dedim..cünkü kaldıramıyorum artık bazı seyleri enaz 6 9 ay korunucam doktorda zaten 3 4 yıl bekle dedi ameliyat asılama tüp bebek içinde 1 yıl bekle dedi....sizi çok sevdim inanın görmeden bilmeden birbirimize destek olduk burda kimseye anlatamadıklarımı anlattım size gene hep burda sizinle olcm ama benim için bebek serüveni burda son buluyor allah ömür verirse seneye tekrar nasip olursa düsünücem.allah isteyen herkese nasip etsin
SİZİ SEVİYORUM...

aldığın karar için hayırlısı diyorum canım... ama ben hiç birşeyin imkansız olmadığına inananlardanım.. o yüzden bence ara vermek yerine tedavi yollarını arayıp tedaviye başlamak bu korunma sürecini tedavi olarak geçirmek çok daha iyi olacaktır..inşallah en kısa zamanda buraya gelip umut dolu cümleler hatta güzel haberler vereceğine yürekten inanıyorum

kızlar merhaba dün sorunumu yazmıştım buraya şimdi doktru aradım smear test sonucum ve yumurtlama döneminde dediği halde adet gördüğümü söylemek için ama doktorun sekreteri doktorla konuşmuş doktor beni çağırmış randevu verdiler 1 saat sonrasına panik oldum şimdi testtemi sorun çıktı acaba yoksa bi problem mi var acaba benim için dua edermisiniz kötü bişey olmasın.

hepinize iyi kandiller kızlar bu mübarek günde allah herkesin duasını kabul etsin allah isteyen herkese sağlıklı evlat nasip etsin.allah çaresiz dert vermesin imkansız diye hiçbirşey yoktur herşeyin bi vakti zamanı vardır ben hastanede çalıştığım dönemde ne hastlıklar duydum kadın doğumla ilgili ne mucizilerde gördüm o yüzden hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayın imkansız diye hiçbir şey yoktur allahım herkese sağlık versin..

ALLAH RAZI OLSUN EVET BU GECE ALLAH TÜM DUALARI DUYUCAK GÖRÜCEK ve kalbinizi nurlandırıcak bu gece çok mübarek bir gece
senay ablamdan bahsetmistim imkansız denilen kadın 3 tane doğurdu.benim kendi kisisel sorunlarımdan dolayı bebek düsüncesine 1 yıl ara verme kararı aldım....
EŞİMİ gözlemlicem bu birsene güvenim tam belkide hiç bir erkekte olmayan sadakat var esimde ama baska sorunlarım var zaman dediğim gibi olmıcaksada olmıcak neyapalım kader
doktora gitmeye devam edicem bırakmıcam kendimi

kızlar merhaba dün sorunumu yazmıştım buraya şimdi doktru aradım smear test sonucum ve yumurtlama döneminde dediği halde adet gördüğümü söylemek için ama doktorun sekreteri doktorla konuşmuş doktor beni çağırmış randevu verdiler 1 saat sonrasına panik oldum şimdi testtemi sorun çıktı acaba yoksa bi problem mi var acaba benim için dua edermisiniz kötü bişey olmasın.

bende yazını okudum bizim zeytinburnunda komsumuz vardı sadece 1 evladları var o kadın adet döneminde yumurtuyormus
sende geç yumurtalımssındır yada 2 kere yumurtlammısndır endise etme varsada bisey cözüm çok

aldığın karar için hayırlısı diyorum canım... ama ben hiç birşeyin imkansız olmadığına inananlardanım.. o yüzden bence ara vermek yerine tedavi yollarını arayıp tedaviye başlamak bu korunma sürecini tedavi olarak geçirmek çok daha iyi olacaktır..inşallah en kısa zamanda buraya gelip umut dolu cümleler hatta güzel haberler vereceğine yürekten inanıyorum

ağustosda izine ayrılıcam sadece dinlenmek istiyorum çok güzel giden hayatımın 1 günde tepetakla olusunu sindiricem önce.....desteğin içni sağol gülüm

Bir yerlerde tıkanıp kaldığında hayat, soluk almak güçleştiğinde, yüreğin susup, mantığın sürüklemeye başladığında ayaklarını, dağlara dönmeli yüzünü insan. Yeni patikalar, yeni yollar seçmeli, yüreğini ferahlatacak yeni insanlarla tanışmalı, yeni keşifler yapacak. Hep isteyip de bir gün yaparım diye ertelediği ne varsa gerçekleştirmeyi denemeli! Her geçen gece ölüme bir gün daha yaklaştığını; zamanın bir nehir, kendisinin bir sal olup da, o dursa da yolculuğun devam ettiğini anlamalı. Baş döndürücü bir hızla geçiyorsa birbirinin aynı günler, her akşam aynı can sıkıntılarıyla eve giriliyorsa, değiştirmeye çalışmalı bir şeyleri, küçük şeylerle başlamalı belki; örneğin, bir kaç durak önce inip servisten, otobüsten; yürümeli eve kadar, yüreğine takmalı güneş gözlüklerini; gördüğünü hissedebilmeli! Sağlığını kaybedip ölümle yüz yüze gelmeden önce, değerli olabilmeli hayat. İlla büyük acılar çekmemeli küçük mutlulukları fark etmek için!
Başkasının yerine koyabilmeli kendini; ağlayan birine “ GÜL ” inleyen birine “ SUS “ dememeli! Ağlayana omuz inleyene çare olabilmeli. Şu adaletsiz, merhametsiz dünyaya ayak uydurmamalı; sevgisiz, soysuz kalarak! Dikeni yüzünden hesap sormak yerine gülden, derin bir soluk alıp hapsetmeli kokusunu içine. Güneşin doğuşunu seyretmeli arada bir, seher yeli okşamalı saçlarını. Karda, yağmurda; sevincine, coşkusuna; fırtınada boranda; öfkesine, isyanına ortak olabilmeli doğanın!

Bir çocuğun ilk adımlarında umudu; bir gencin düşlerinde geleceği; bir yaşlının hatıralarında geçmişi örebilmeli! Çalışmadan başarmayı, sevmeden sevilmeyi, mutlu etmeden mutlu olmayı beklememeli! Ama küçük, ama büyük; her hayal kırıklığı, her acı; bir fırsat yaşamdan yeni bir şey öğrenebilmek için; kaçırmamalı! Çünkü hiç düşmemişsen el vermezsin kimseye kalkması için, hiç çaresiz kalmamışsan, dermanı olamazsın dertlerin; ağlamayı bilmiyorsan, neşesizdir kahkahaların; merhaba dememişsen anlamsızdır elvedaların. Ne, herkesi düşünmekten kendini, ne; kendini düşünmekten herkesi unutmamalı! Bilmeli; çok kısa olduğunu hayatın; hep vermek yada almak için. Sadece, anlatacak bir şeyleri olduğunda değil, söyleyecek bir şey bulamadığında da dinleyebilmeli! Akli ve kalbiyle katılabilmeli sohbetlere. Hafızası olmalı insanın; hiç değilse, aynı hataları, aynı bahanelerle tekrarlamaması için. Soruları olmalı yanıtları bulmak için bir ömür harcayacak!
Dostları olmalı, ruhunun ve zihninin sınırlarını zorlayacak! Herkese yetecek kadar büyük olmalı sevgisi; ama kapasitesi sınırlı olmalı yüreğinin ki hakkını verebilsin sevdiklerinin; zaman bulabilsin; bir teşekkür bir elveda için. Yaşam dedikleri bir sınavsa eğer; asla vazgeçmemeli sevmek ve öğrenmekten; ama herkesi sevemeyeceğini de her şeyi bilemeyeceğini de fark edebilmeli insan. Tıpkı her şeye sahip olamayacağı gibi…

ALLAH RAZI OLSUN EVET BU GECE ALLAH TÜM DUALARI DUYUCAK GÖRÜCEK ve kalbinizi nurlandırıcak bu gece çok mübarek bir gece
senay ablamdan bahsetmistim imkansız denilen kadın 3 tane doğurdu.benim kendi kisisel sorunlarımdan dolayı bebek düsüncesine 1 yıl ara verme kararı aldım....
EŞİMİ gözlemlicem bu birsene güvenim tam belkide hiç bir erkekte olmayan sadakat var esimde ama baska sorunlarım var zaman dediğim gibi olmıcaksada olmıcak neyapalım kader
doktora gitmeye devam edicem bırakmıcam kendimi

allah hayırlsıını, sağlıksını versin kader kısmet herşey.allah sana bu duyguyu en kısa zamanda yaşatsın isteyen herkese yaşatsın.

bende yazını okudum bizim zeytinburnunda komsumuz vardı sadece 1 evladları var o kadın adet döneminde yumurtuyormus
sende geç yumurtalımssındır yada 2 kere yumurtlammısndır endise etme varsada bisey cözüm çok

dr aradı şimdi benim canım yumurtlamışsındır onu görmüşümdür dedi bide smear testimde bişey çıkmış hücrelerde bozulmamı ne bişeyler anlattı çok önemli gibi gözükmüyor ama mutlaka daha ayrıntılı inceleme yapmamız lazım filan dedi haftaya randevu alıcam bi test daha bi işlem daha yapıcakmış.acaba başka bi doktora daha gözüksemmi napsam.

merhaba arkadaşlar hamile kalmadan doktora giden var mı aranız da kontrol amaçlı ben gittim kasıklarımdada ağrı vardı kan sonucumda bebiş yok çıktı ultrason için gün verdiler sorum şu folik asit veriliyormuş bunu doktor kendimi veriyor söyleyince mi veriyor.

merhaba arkadaşlar hamile kalmadan doktora giden var mı aranız da kontrol amaçlı ben gittim kasıklarımdada ağrı vardı kan sonucumda bebiş yok çıktı ultrason için gün verdiler sorum şu folik asit veriliyormuş bunu doktor kendimi veriyor söyleyince mi veriyor.

merhaba ben gittim doktora 8 mayısta doktor kendi verdi folik asiti bana kullanıyorum.

merhaba ben gittim doktora 8 mayısta doktor kendi verdi folik asiti bana kullanıyorum.

teşekkür ederim canım ben söledim bebek düşünüyorum diye ama ultrasondan sonra verir belki bilemiyorum dua ediyorum bi sorunum çıkmaz diye inş. allahım bana ve isteyen herkese bebek nasip etsin

teşekkür ederim canım ben söledim bebek düşünüyorum diye ama ultrasondan sonra verir belki bilemiyorum dua ediyorum bi sorunum çıkmaz diye inş. allahım bana ve isteyen herkese bebek nasip etsin

bende düşünüyorum dedim hemen bana folik asite başlayalım dedi ve yazdı ultrasonla muayene oldum smaer testide yaptı bana ama smear testimde cın1 çıktı tekrar pazartesi gidicem bi iki işlem daha yapıcak bende şimdi panik oldum bu cın1 le ilgili bilgisi olan yaşayan yada çevresinde olan varmı bilgi verebilirlermi bana.internetten araştırdım biraz ama yine korku sardı beni.

adetinin 3. günü git bence
ve folic plusta d vitamini ve magnezyum var söyle bebekdüsünüyorum de verir canım
hayırlı olsun

hepinize tek tek tesekkür ediyorum...
sabah devlet hastanesine gittim tüm flim testlerimi götürdüm
kadın elbette doğurursun ama öyle 1 2 sene bekleme 4 5 6 yıl süre ver duvarın çok kalın hücrelerinde çok genis dedi.
imkansız değil.biz günde kaç kisiye kısırsın diyoruz ondan ağzımıza alısık geliyr ama dalgada geçmiyoruz dedi. 10dada ameliyatı varmıs beraber çıktık odadan yolda konustuk.....hiç birsorun olmasada doğurucaksın diye birsey yok unutma kızım nedensiz kısırlık denen bir tanım var tıpta...
sonra çıktım bahcede ağladım zırladım.sonra oturdum enine boyuna düsündüm kisisel yasadığım bazı sorunlardan dolayı bebek istiyormusun/istemiyormusun diye sordum kendi kendime .özel sorunlarımdan dolayıda artık ara vericem dedim..cünkü kaldıramıyorum artık bazı seyleri enaz 6 9 ay korunucam doktorda zaten 3 4 yıl bekle dedi ameliyat asılama tüp bebek içinde 1 yıl bekle dedi....sizi çok sevdim inanın görmeden bilmeden birbirimize destek olduk burda kimseye anlatamadıklarımı anlattım size gene hep burda sizinle olcm ama benim için bebek serüveni burda son buluyor allah ömür verirse seneye tekrar nasip olursa düsünücem.allah isteyen herkese nasip etsin
SİZİ SEVİYORUM...

canım üzülme takma kafaya da..
eşinle sorunlarında tez vakitte son bulur inşallah..:KK34::KK34:
en güzel zamanda en güzel güzellikleri yaşarsın inşallah..
bu arada demin sana çok dua ettim namazda..
kaç gündür aklımdan çıkmıyorsun:KK25:
dilerim rabbim herşeyin hayırlısını hayırlı zamanda verir..:KK16::KK16:

Son düzenleme:
allah hepinize hakkınızda hayırlısını versin.

kızlar smaer testimde cın1 çıktı bununla ilgili bi yorumuz varmı korku sardı beni.

herkese merhaba kızlaaarrr özlendiğimi hissettim de bi uğrıyım dedim :KK66: nasılsınız ne var ne yok bebiş olanlar var mıııı beni bilgilendirin bakalım :KK1: ben iyiyim şimdilik bi sorun yok ama bebişte yok tabi daha:KK14: hepinizin kandilini kutluyorum birbirimize dua edelim bu akşam hayırlı kandiller dualarım sizinle ve kendimle :KK34:

herkese merhaba kızlaaarrr özlendiğimi hissettim de bi uğrıyım dedim :KK66: nasılsınız ne var ne yok bebiş olanlar var mıııı beni bilgilendirin bakalım :KK1: ben iyiyim şimdilik bi sorun yok ama bebişte yok tabi daha:KK14: hepinizin kandilini kutluyorum birbirimize dua edelim bu akşam hayırlı kandiller dualarım sizinle ve kendimle :KK34:

sen nerelerdesin kaçak:KK1::KK1::KK1:
hamiş çok..
ttmm,puf puf,serap bebk istiyor,zuhalzerrin,feridemasal hepsi hamile..
ben ve tombikkuşta hala tık yok:KK1::KK1::KK1:

canım üzülme takma kafaya da..
eşinle sorunlarında tez vakitte son bulur inşallah..:KK34::KK34:
en güzel zamanda en güzel güzellikleri yaşarsın inşallah..
bu arada demin sana çok dua ettim namazda..
kaç gündür aklımdan çıkmıyorsun:KK25:
dilerim rabbim herşeyin hayırlısını hayırlı zamanda verir..:KK16::KK16:

bende gece hepinize ettim isminizle tüm namazlardan sonra ediyorum insallah canım esimle aramdaki sorunlar bitsin tedavime sıkı sıkı sarılıcam allah sendende razı olsun

selamlar arkadaşlar
bende iltihap için maydonoz suyu kullanıyorum
antibiyotik ve fitil kullanırken korunmak gerekiyormu bilgisi olan varmı?
onyedi ocak o doktorun diplomasını alıp başına çalaydın
sen hiç umut yitirme
bak gerçekten tam kalple allaha teslim olursan ne mucizeler nasip eder insana rabbim
unutma hzsara da koca bir kadınken hamile kalmıştı.
neden iğne vurulacaksın onu anlamaadım ben
bak yine söylüyorum bu forumda gebelik için manevi reçeteler diye bir konu var
oraya bak
allah büyüktür
bu arada izmirde de mustafa yaşar diye bir doktor varmış netten bir araştır

X