.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

evet filozof yumurtalıklarımın iyi yerde olduğunu demisti ama ben yumurta takibi yaptırdım bayah tarandı tahliller yapıldı bugün gene gittim imkansız gibi ama allah bilir dedi ..dünkü doktoru çok hatalı buldu ..ben simdi ağlıyorum ...
ağlıyorum iste sadace baskada bisey yaptığım yok

Sunu tam anlatsana kuzum bi.tam yumurta takibini nasl yapti.sana heray ne ignesi vurulcn.detaylı knusmak istersen de özel dn knusablrz

canım gecen ay adetimin 2. ve 4. günü gittim genis bir flim hormon ve kan testi yaptı sonuçlara baktı
yumurtalıklarının yeri iyi ancak hormonları zayıf takviye olsada iğneyle olucak spermlerin geçtiği alana yakıcı madde gibi yayılıp spermleri öldürüyor bu hormonlar dedi.açıklayamıyormus ama yumurtalıklar bu derece uygun yerdeyken duvarında inceyken 1.ayda hamile kalman lazımdı dedi.
konustuk bugünküylede üzülme su durumda tüp bebek değil sadece aşılama olabilir ama oda zor tutmaz dedi.
stressli bir isteyim ben zaten ev hanımı değilim sürekli birlektede olamzken bu çıktı birde daha bisey istemiyorum hayattan isyan etmiyorum biseyde düsünemiyorum....

amin canım amin allahu teale herkese en iyisini nasip etsin adam ben doğrurum sen doğurursan dedi size buna yakıstıramadım demesem adam konusmaya devam edecekti en büyük zenginlik sağlık kısmet cnm arastırıcam

canım tuğçe haklı başka.bir dr a görün..
iyice araştır..
rabbimden umut kesilmezzz..
forumda hergün okuyoruz,kısırlık var yok tüp bebek bile olmaz diyenlerin normal yolla bebeği geldiğini..
sen üstüne düşeni yap..
iyice sor soruştur mutlaka vardır bir çaresi..
rabbim dermansız dert vermez..:KK16::KK16:
senin o dr da elime geçse öldürürüm onu:KK47::KK47:
şikayet et onu ya..
bu ne küstahça konuşmalardır:KK20::KK20:
teselli vermesi gereken yerde yangına körükle gitmiş..
dünden aklımdan çıkmadın zati:KK50::KK50:
inşallah yarın kandil sana çokça dua edecem..
rabbim hayırlı bir kapı açar sana inşallah.
tuğçecim sende hamişsin dua et hepimize canım:KK34::KK34:

canım tuğçe haklı başka.bir dr a görün..
iyice araştır..
rabbimden umut kesilmezzz..
forumda hergün okuyoruz,kısırlık var yok tüp bebek bile olmaz diyenlerin normal yolla bebeği geldiğini..
sen üstüne düşeni yap..
iyice sor soruştur mutlaka vardır bir çaresi..
rabbim dermansız dert vermez..:KK16::KK16:
senin o dr da elime geçse öldürürüm onu:KK47::KK47:
şikayet et onu ya..
bu ne küstahça konuşmalardır:KK20::KK20:
teselli vermesi gereken yerde yangına körükle gitmiş..
dünden aklımdan çıkmadın zati:KK50::KK50:
inşallah yarın kandil sana çokça dua edecem..
rabbim hayırlı bir kapı açar sana inşallah.
tuğçecim sende hamişsin dua et hepimize canım:KK34::KK34:

Canım herzaman dualarımdasınz.allahm en kısa zamanda sızlere de nasip etsin.onyedi ocak bk hepimz ayni düsünüoruz bska doktra gt.zaten gittign doktr biraz vicdanlı olsaydı bi kadnla böyle knusmazdi.oyüzdn üzülmek yok.sakın ha:KK20:

kızlar vajınısmusu yenelı 15 gun oluyor esımle gerı cekme yontemıyle korunduk. bende 1 haftadır bas agrısı asırı vajınal akıntı dun gece bır kerelıgıne bulantı asırı ıstah artısı kasıgımın altında bı gergınlık var bole bısı var gıbı ınsan hıssedermı bılmıyorum ama sankı hamıleymısım gıbı bı hıs var ıcımde hıc aklımda olan bısey degıldı ama acaba ılıskı oncesı gelen prostat sıvısı dıger adıyla zevk suyu denılen seyle hamıle kalınır mı bukadar kolay mı yoksa benım kı psıkolojıkmı test al dıceksınızde ben sımdı sordum 25 tl dedıler bosuna para vermek ve hayal kırıklıgına da ugramak ıstemıorum esım ıstemıo sımdı cocuk ama ben ıcten ıce ıstıorum acaba ıstedıgım ıcın psıkolojık mı kı

kızlar vajınısmusu yenelı 15 gun oluyor esımle gerı cekme yontemıyle korunduk. bende 1 haftadır bas agrısı asırı vajınal akıntı dun gece bır kerelıgıne bulantı asırı ıstah artısı kasıgımın altında bı gergınlık var bole bısı var gıbı ınsan hıssedermı bılmıyorum ama sankı hamıleymısım gıbı bı hıs var ıcımde hıc aklımda olan bısey degıldı ama acaba ılıskı oncesı gelen prostat sıvısı dıger adıyla zevk suyu denılen seyle hamıle kalınır mı bukadar kolay mı yoksa benım kı psıkolojıkmı test al dıceksınızde ben sımdı sordum 25 tl dedıler bosuna para vermek ve hayal kırıklıgına da ugramak ıstemıorum esım ıstemıo sımdı cocuk ama ben ıcten ıce ıstıorum acaba ıstedıgım ıcın psıkolojık mı kı

canım tebrik ederim vajinusmusu yendiğin için:KK34::KK34:
soruna gelince,zevk suyundan hamile kalanlarda olmuştur okuduğumuz ve gördüklerimize dayanarak söylüyorum:KK76::KK76:
bata kaç gün var? eğer az kalmış ise belirtilerin hamişliği gösteriyo gibi..
ama unutma adet=yumurtlama=hamilelik belirtileri aynı hep:KK53::KK53:
şu an yumurtlama günlerime yaklaşıyorum,ama sanırsın gebeyim..
tüm belirtiler aynı,an ve an yaşıyorum:KK53::KK53:
ama dilerim hamişsindir..:KK76::KK76:
dipnot:gittigidiyordan gebelik tesleri sipariş et 1-2 günde elinde oluyo..hemde çok ucuz:))
ben 50 taneyi 20 tl ye almıştım:KK9:

Son düzenleme:
reglıme 10 gun falan var canım hemen baktım testlere evet cok ucuz oyle yapıcam sanırım belırtıler yanıltabılır ıns hamıleyımdır ben cok ıstıorum tesekkur ederım bu arada canım tebrıgın ıcın sukurler olsun bıttı evet sonucları bıldırıcem burdan ıns cevabın ıcın mınnettarım

canım tebrik ederim vajinusmusu yendiğin için:KK34::KK34:
soruna gelince,zevk suyundan hamile kalanlarda olmuştur okuduğumuz ve gördüklerimize dayanarak söylüyorum:KK76::KK76:
bata kaç gün var? eğer az kalmış ise belirtilerin hamişliği gösteriyo gibi..
ama unutma adet=yumurtlama=hamilelik belirtileri aynı hep:KK53::KK53:
şu an yumurtlama günlerime yaklaşıyorum,ama sanırsın gebeyim..
tüm belirtiler aynı,an ve an yaşıyorum:KK53::KK53:
ama dilerim hamişsindir..:KK76::KK76:
dipnot:gittigidiyordan gebelik tesleri sipariş et 1-2 günde elinde oluyo..hemde çok ucuz:))
ben 50 taneyi 20 tl ye almıştım:KK9:

reglıme 10 gun falan var canım hemen baktım testlere evet cok ucuz oyle yapıcam sanırım belırtıler yanıltabılır ıns hamıleyımdır ben cok ıstıorum tesekkur ederım bu arada canım tebrıgın ıcın sukurler olsun bıttı evet sonucları bıldırıcem burdan ıns cevabın ıcın mınnettarım.50 tane alırsam yapar dururum test .:KK70::KK70:

reglıme 10 gun falan var canım hemen baktım testlere evet cok ucuz oyle yapıcam sanırım belırtıler yanıltabılır ıns hamıleyımdır ben cok ıstıorum tesekkur ederım bu arada canım tebrıgın ıcın sukurler olsun bıttı evet sonucları bıldırıcem burdan ıns cevabın ıcın mınnettarım.50 tane alırsam yapar dururum test .:KK70::KK70:

aynı derdi bende çektim ondan biliyorum:KK1::KK1::KK1:
inş rabbim tez vakitte bebişini kavuştursun sana:KK16::KK16::KK16:
tabi bana da:KK76::KK76:

kızlar merhaba ben yeni katılıyorum aranıza doğru yerdenmi mesaj yazıyorum bilmiyorum.benimde size bi sorum olucak benim bi kızım var allah naip ederse 2. çocuğu düşünyoruz ve bu ay çalışmalara başladık. ben nisanın 16sında adet gördüm ve benim hesaplamama göre 13. 14.15. ve 16. günlerde denedik 8 mayısta da muayene olmak için doktora gittim dr muayene sırasında yumurtlama dönemindesin bi problemin yok dedi folik asit verdi smear testide yaptı ve ben şaşırdım yani adetimden 23. gündemi yumurtlamam oluyor diye tabi ben bu günleride değerlendim ama 12 mayısda adet gördüm normal adetim nasılsa o şekilde devam ediyor hala ama göğüslerim aşırı şiş ve sızlıyor kasıklarımda batmalar oluyor ve karnım hala şiş benim anlamadığım tmm hamile değilim büyük bi ihtimal ama dr bana yumurlama dönemindesin diyor ve ben 3 gün sonra hastalanıyorum bu nasıl iş anlamadım. sizin bu konuyla ilgili bi yorumunuz olabilirmi.bu arada allah size en kısa zamanda sağlıklı evlat nasip etsin.

kızlar merhaba ben yeni katılıyorum aranıza doğru yerdenmi mesaj yazıyorum bilmiyorum.benimde size bi sorum olucak benim bi kızım var allah naip ederse 2. çocuğu düşünyoruz ve bu ay çalışmalara başladık. ben nisanın 16sında adet gördüm ve benim hesaplamama göre 13. 14.15. ve 16. günlerde denedik 8 mayısta da muayene olmak için doktora gittim dr muayene sırasında yumurtlama dönemindesin bi problemin yok dedi folik asit verdi smear testide yaptı ve ben şaşırdım yani adetimden 23. gündemi yumurtlamam oluyor diye tabi ben bu günleride değerlendim ama 12 mayısda adet gördüm normal adetim nasılsa o şekilde devam ediyor hala ama göğüslerim aşırı şiş ve sızlıyor kasıklarımda batmalar oluyor ve karnım hala şiş benim anlamadığım tmm hamile değilim büyük bi ihtimal ama dr bana yumurlama dönemindesin diyor ve ben 3 gün sonra hastalanıyorum bu nasıl iş anlamadım. sizin bu konuyla ilgili bi yorumunuz olabilirmi.bu arada allah size en kısa zamanda sağlıklı evlat nasip etsin.

nasıl yaniiii:KK53::KK53::KK53:
yumurtlama günlerindesin dedi ve 3 gün sonra adet oldun:26::26:
ya dr uydurmuş,yada sen şu an adet değil de yerleşme kanaması yaşıyorsun:KK34::KK34:
üstüne görme yaşayan çok oldu..
evde test varsa yapsana bir tane..
daha net olur..
zira yumurtlamadan sonrası 3 gün süren ve adet olan görmedim ben:26::26:

Mrb kizlar ben kuzenimle ilgili bisey sorcktim bende 5 aylik evli oldugum ve yeni bebek dusundgm icin pek bilgim yok..Nisanli olan kuzenimin nisanlisiyla soyle bi durumu olmus kusura bakmayin bunlar asla iliskite falan girmemsler surtnme falan hic bisey olmamis..Bir ara nisanlisi cinsel organina dokunms eline zevk suyu degms sonra eli pantolona yataga falan degdkten sonra kuzenimi eliyle tatmin etmk istemis ama oyle parmagini vajinanin icine sokmamis cunku iliskiye falan girmoyolar kizligi duruyo..Bu durumdan 1 hafta snra gununde regl olmus..29 30.gunde oluyoms..bende dedim zaten yumurtlama zamanin gecmistr bi hafta kala..hemde regl oldun dedim hem uzgun hem pisman..sizce boyle olurmu eldeki o prostat sivisi bi yerlerede degdktn sonra dıstan vajinaya degse bisi olurmu..

Mrb kizlar ben kuzenimle ilgili bisey sorcktim bende 5 aylik evli oldugum ve yeni bebek dusundgm icin pek bilgim yok..Nisanli olan kuzenimin nisanlisiyla soyle bi durumu olmus kusura bakmayin bunlar asla iliskite falan girmemsler surtnme falan hic bisey olmamis..Bir ara nisanlisi cinsel organina dokunms eline zevk suyu degms sonra eli pantolona yataga falan degdkten sonra kuzenimi eliyle tatmin etmk istemis ama oyle parmagini vajinanin icine sokmamis cunku iliskiye falan girmoyolar kizligi duruyo..Bu durumdan 1 hafta snra gununde regl olmus..29 30.gunde oluyoms..bende dedim zaten yumurtlama zamanin gecmistr bi hafta kala..hemde regl oldun dedim hem uzgun hem pisman..sizce boyle olurmu eldeki o prostat sivisi bi yerlerede degdktn sonra dıstan vajinaya degse bisi olurmu..

canım spermler bir müddet canlı kalabiliyo..
ama zevk suyu için bilgim yok..
o an zevk suyu vajinaya temas etmişse gebe olan çok..
ama başka yere sürülüp,ordan vajinaya çok uzak bir ihtimal gibi geliyo gebelik için..
hem zaten regl olmuş..
olsa zaten regl bilem olmazdı:KK53::KK53:
sıkmasın canını..
inş bir problem yoktur..
ama bundan sonra daha dikkatli olmaları yararlarına olur:KK34::KK34:

canım spermler bir müddet canlı kalabiliyo..
ama zevk suyu için bilgim yok..
o an zevk suyu vajinaya temas etmişse gebe olan çok..
ama başka yere sürülüp,ordan vajinaya çok uzak bir ihtimal gibi geliyo gebelik için..
hem zaten regl olmuş..
olsa zaten regl bilem olmazdı:KK53::KK53:
sıkmasın canını..
inş bir problem yoktur..
ama bundan sonra daha dikkatli olmaları yararlarına olur:KK34::KK34:
Tsk cnm cvp verdgm icin..zatem ilk ve sondu diyo birazda kuruntulu biri..o olaydn 7 gun sonra regl olms her zamsnki gibi surmus agrisi vs..ama simdi tskmis kafaya ya uzerne gormeyse diye.ama zaten regle 1 hafta kala hamilelik anck gec yumurtlarsa olur dimi..yumurtlamasi gectiyse heralde hic mumkun degil..

nasıl yaniiii:KK53::KK53::KK53:
yumurtlama günlerindesin dedi ve 3 gün sonra adet oldun:26::26:
ya dr uydurmuş,yada sen şu an adet değil de yerleşme kanaması yaşıyorsun:KK34::KK34:
üstüne görme yaşayan çok oldu..
evde test varsa yapsana bir tane..
daha net olur..
zira yumurtlamadan sonrası 3 gün süren ve adet olan görmedim ben:26::26:

evet 8 mayısta gittim doktora yumurtayı ölçtü filan yumurtlama dönemindesin dedi şaşırdım hatta, herhalde yumurtam geç çatlıyor diye düşündüm kasıklarımda ağrıda vardı dedim doğru söylüyor dr pazar günüde hastalandım adetimden 4 gün önce bide normal adet kanaması gibi bende anlamadım hamile olsam görünmezmiydi ultrasonda acaba dr nasıl yanılabilirki böyle bişey olabilirmi doktora sorsam mı acaba bana yumurtlama dönemindesin dediniz ve ben adet gördüm diye bilemedim. testti adetim bitince yaparım.sizcede bu işte bir yanlışlık bişey var yani dimi.

evet 8 mayısta gittim doktora yumurtayı ölçtü filan yumurtlama dönemindesin dedi şaşırdım hatta, herhalde yumurtam geç çatlıyor diye düşündüm kasıklarımda ağrıda vardı dedim doğru söylüyor dr pazar günüde hastalandım adetimden 4 gün önce bide normal adet kanaması gibi bende anlamadım hamile olsam görünmezmiydi ultrasonda acaba dr nasıl yanılabilirki böyle bişey olabilirmi doktora sorsam mı acaba bana yumurtlama dönemindesin dediniz ve ben adet gördüm diye bilemedim. testti adetim bitince yaparım.sizcede bu işte bir yanlışlık bişey var yani dimi.

ee yanii var tabi..
4 gün süren yumurtlama sonrası vakit mi olurmuş..
hadi 1 hafta süreni de gördüm ama 3-4 gün çok az..
gidip görün anlat derdini bence..
ayrıca ultrasyonda hemen görünmez bebiş..
olsa bile 4 haftalık dersek erken döllenme değilse vajinal muayenede bile zor görür..

evet filozof yumurtalıklarımın iyi yerde olduğunu demisti ama ben yumurta takibi yaptırdım bayah tarandı tahliller yapıldı bugün gene gittim imkansız gibi ama allah bilir dedi ..dünkü doktoru çok hatalı buldu ..ben simdi ağlıyorum ...
ağlıyorum iste sadace baskada bisey yaptığım yok

canım gecen ay adetimin 2. ve 4. günü gittim genis bir flim hormon ve kan testi yaptı sonuçlara baktı
yumurtalıklarının yeri iyi ancak hormonları zayıf takviye olsada iğneyle olucak spermlerin geçtiği alana yakıcı madde gibi yayılıp spermleri öldürüyor bu hormonlar dedi.açıklayamıyormus ama yumurtalıklar bu derece uygun yerdeyken duvarında inceyken 1.ayda hamile kalman lazımdı dedi.
konustuk bugünküylede üzülme su durumda tüp bebek değil sadece aşılama olabilir ama oda zor tutmaz dedi.
stressli bir isteyim ben zaten ev hanımı değilim sürekli birlektede olamzken bu çıktı birde daha bisey istemiyorum hayattan isyan etmiyorum biseyde düsünemiyorum....

desteğin için tesekkür ederim canım allah razı olsun yasadığım üzüntülerle bağlıyorum bu durumu ama olsun belki allah yüzüme güler size birsey anlatıcam yıllar önce anlam veremedğim bir durumda
kadıköyde bir düğüne gittik is arakadsalırımızla arkadsımızın ablası "senay abla"orda yarım saat lafladık temmuzda ameliyat olucam dedi iste ordaki herkes sasırdı.ameliyatü böbrek ameliyatı olucakmıs .....böbreğini oğlu mustafa kelamle vericekmis
mustafa kemal evlatlık olarak aldığı oğlu 11yasındaydı ..mustafa kemali aldıktan 4 ay sonra hamile kaldı üçüzleri oldu ama tüp asılama vs değil normal yolla ..üç tane kızı var ama acıklaması su :ben oğlumu aldığımda evladım yoktu ilk o bana ana dedi evlad atesimi o dindirdi.kızlarım gelirken benim birooğlum vardı benim için oğlum en özeli demisti.
hadi ordan demistim ama kadın olunca doktorlar çocuğun olamıcak diyince "tamam dedim kadını anladım ".tuğçe varya hayatın cilveleri okadar çokki ..sürüyle .cokcok mucizeler var allaha dua edicem yarın gece kandil gecesi simdiden herkesin kandil gecesi mübarek olsun...allah sizi evladlarınıza bağıslasın.
tez zamanda herkese hayırlı evlad versin...

amin canım amin allahu teale herkese en iyisini nasip etsin adam ben doğrurum sen doğurursan dedi size buna yakıstıramadım demesem adam konusmaya devam edecekti en büyük zenginlik sağlık kısmet cnm arastırıcam

CANIMMM şimdi okuyorum yazdıklarını... ve bana doktorunun konuşmaları çok ama çok tuhaf geldi...... hormonlar da sorun varsa tedavi edilir ne demek hamile kalamazsın,aşılamayla olmaz,sen doğurursan ben doğururum... inan bana yerinde başkası olsa o adama affedersin ama tekme tokat dalardı...bi insanın morali herşey çok öenmli senin değerlerin nasıl yazar mıısn fsh,lh,estradiol,tsh ,prolaktin vs vs............ yani insanlar hangi değerlerde hamile kalıyor bu adam ya da kadın her neyse tıp okuduğuna emin mi :S bana kalırsa yapılan bütün tahlil sonuçlarını al başka doktora hatta doktorlara git.... hiç birşey imkansız değil Allh çok büyük bugün kandil senin için çook dua edeceğim çook sende sakın kendini yorma stres yapma tek dr. un lafıyla üzülme...

herkese selamlar
bu mubarek 3 ayların hürmetine inşaallah ramazana kadar herkes hamile kalır ve bir dahaki 3 aylara kadar bebekleri kucaklarında olur inşaallah
arkadaşlar hormon tahlili vermiştim
herşey normal çıktı
sadece biraz iltahap varmış
antibiyotik ve fitil verdi
biraz ara vermek zorundayız yani
onyedi ocak üzülme ya
allah ne mucizeler veriyor insanoğluna
yeterki hiç kalbini ikilemeden iste
burda gebe kaalmak için manevi reçeteler diye bir konu var
onada bakmanızı tavsiye ederim
zuhal çok sevindim
gözün aydın
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşaallah

hepinize tek tek tesekkür ediyorum...
sabah devlet hastanesine gittim tüm flim testlerimi götürdüm
kadın elbette doğurursun ama öyle 1 2 sene bekleme 4 5 6 yıl süre ver duvarın çok kalın hücrelerinde çok genis dedi.
imkansız değil.biz günde kaç kisiye kısırsın diyoruz ondan ağzımıza alısık geliyr ama dalgada geçmiyoruz dedi. 10dada ameliyatı varmıs beraber çıktık odadan yolda konustuk.....hiç birsorun olmasada doğurucaksın diye birsey yok unutma kızım nedensiz kısırlık denen bir tanım var tıpta...
sonra çıktım bahcede ağladım zırladım.sonra oturdum enine boyuna düsündüm kisisel yasadığım bazı sorunlardan dolayı bebek istiyormusun/istemiyormusun diye sordum kendi kendime .özel sorunlarımdan dolayıda artık ara vericem dedim..cünkü kaldıramıyorum artık bazı seyleri enaz 6 9 ay korunucam doktorda zaten 3 4 yıl bekle dedi ameliyat asılama tüp bebek içinde 1 yıl bekle dedi....sizi çok sevdim inanın görmeden bilmeden birbirimize destek olduk burda kimseye anlatamadıklarımı anlattım size gene hep burda sizinle olcm ama benim için bebek serüveni burda son buluyor allah ömür verirse seneye tekrar nasip olursa düsünücem.allah isteyen herkese nasip etsin
SİZİ SEVİYORUM...

hepinize iyi kandiller kızlar bu mübarek günde allah herkesin duasını kabul etsin allah isteyen herkese sağlıklı evlat nasip etsin.allah çaresiz dert vermesin imkansız diye hiçbirşey yoktur herşeyin bi vakti zamanı vardır ben hastanede çalıştığım dönemde ne hastlıklar duydum kadın doğumla ilgili ne mucizilerde gördüm o yüzden hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayın imkansız diye hiçbir şey yoktur allahım herkese sağlık versin..

herkese selamlar
bu mubarek 3 ayların hürmetine inşaallah ramazana kadar herkes hamile kalır ve bir dahaki 3 aylara kadar bebekleri kucaklarında olur inşaallah
arkadaşlar hormon tahlili vermiştim
herşey normal çıktı
sadece biraz iltahap varmış
antibiyotik ve fitil verdi
biraz ara vermek zorundayız yani
onyedi ocak üzülme ya
allah ne mucizeler veriyor insanoğluna
yeterki hiç kalbini ikilemeden iste
burda gebe kaalmak için manevi reçeteler diye bir konu var
onada bakmanızı tavsiye ederim
zuhal çok sevindim
gözün aydın
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşaallah
ne güzel şeyler yazmışsın canım benim ayrıca teşekkür ederimm.. inşallah sağ salim kavuşurum bu defa bebeğime.. Rabbim en kısa zamanda sana da burada isteyen bütün kızlara da nasip etsin sağlıkla..

X