.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

ay canııım çok sevindim yaaaa sağlıkla sıhhatle kucağına al inşallah hayırlı uğurlu olsun :) bütün topik hamile kaldı be ya bi tek ben pufpuff bi de filozof kaldık :)

CANIMM pufpuff size yazmayı unutmuş ama o da hamile Allah'ın izniyle... ayağımızı sürüyoruz arkamızdanhemen gelin hayırlısıyla inşallah.. Rabbim en kısa zamanda nasip etsin.. hepimizin sağlıkla bebeklerini kucağına almayı nasip etsin inşallah... gönülden dua ediyorum hepimize...

özelden mesajını okudum ve dedim bu kız hamile =)
bak gördünmü biraz sabır benim bu ay imkansız 1 kere oldu baska aylara artık ama inan sana tuğceye burcuyazelale serapa çok sevinmistim allah utandırmasın sağlıcakla al kucağına insallah canım

amin canım benimm çookk sağolll.. ben sabırlıydım tatlım ama tedirgindim hep aralıkta kürtaj olmuştum malum denemelere martta başladık ve benm nisanda regl gecikti telaşım bişeylerin düzensizleşmesiydi,kürtaj Allah hiç bir kadına yaşatmasın çok üzücü ister istemez vücudunu takibe alıyorsun.. ama galiba rahim kendini hamileliğe hazırlıyormuş o yüzden gecikmişim...... SAğlıkla geleceği zaman olsun dedim duam hep buydu 2. ay oldu inşallah hayırlısı bu aydır. Rabbim bebeğimi korusun sağlıkla bana bağışlasın inşallah canımmm benim... sizlerede en kısa zamanda sağlıklı hayırlı gebelikler nasip etsin dualarımdasınız sizde esirgemeyin dualarınızı...........

hepiniz duamdasınız
tuğçe betül nursin pufpuf (allaha pufpuf diye dua eden tek insan benimdir) serapzuhal zelal hepiniz insallah tez zamanda herkes yasar canım
bu arada tombike halen küsüm bilgisi olsun =)

gecmıs olsun cnm o nedemıkmıs yanı yumurta düzensizliği..ilk defa duydum ınsallah hemen düzene girer.topikte ilk senle ben vardık en gerıye bız kaldık hehe

@ttmm yeni gördüm gözlerime inananamadim hamilesin seeeen....
Masallah cok sevindim hangi ara hamile kaldin ne oldu ne bitti ????
Anlatirsan sevinirim inan cok sevindim

Wowww zuhalzerin ve ttmm ayni anda dogum yapacak, ay iki hamile birden cok güzel ya.
Hadi hayirlisi ikiniz icin de , darisi benim basima her istegene allah nasip etsin insallah.

Cokdandir yoktum önce uzun bir tatil yaptim, gectiigmiz hafta sonuda miyom ameliyati oldum.
Miyom aldirdim , yumurtaliklarima baktirdim hersey yolundaymi, rahim filmi cektirdim oda iyimis, miyom sag tarafdaydi alinda, sol tarafimda da endometrios varmis onlarida yakmislar, 2-3 ay korundukdan sonra insallah bende hamile kalirim.
Su an daha ancak kendime gelmeye calisiyorum dikislerim agiriyor vs....
Yavas yavas kendime gelirim derken 2-3 ay da hemencecik gecer....

tebrik ederim canımmmmmmmmm..
bebişin sana ne güzel bir anneler günü hediyesi vermiş
darısı başımıza inşallahhhhhhhhhhhhh:

hepiniz duamdasınız
tuğçe betül nursin pufpuf (allaha pufpuf diye dua eden tek insan benimdir) serapzuhal zelal hepiniz insallah tez zamanda herkes yasar canım
rabbim dualarını kabul eylesin inşallah
puf pufa küstüm bende
insan bir paylaşır bu topikte demi ama

ay canııım çok sevindim yaaaa sağlıkla sıhhatle kucağına al inşallah hayırlı uğurlu olsun :) bütün topik hamile kaldı be ya bi tek ben pufpuff bi de filozof kaldık :)
evet ya canım sorma
ben sen onyediocak topiğin en beceriksizleri ilan ediyorum bizi
tacımızı kocişlerimizden alabiliriz
şaka maka hamiş haberlerini görünce onlar adına seviniyorum,ama kendim adına bir burukluk kaplıyo içimi
gittim harnup pekmezi aldım..
preseedim de geldi bu ay..
şansa eşim ovulasyon haftasında şehir dışına çıkıyo

geçmiş olsun canım..
bakıyordum geçmişine ortalıkta yok bu kız..
nerelerde diyordum bende
meğer bizim gacı bebiş için alt yapı çalışmalarına girmiş
dilerim tez vakitte bebişin senle olur canım..

@ttmm yeni gördüm gözlerime inananamadim hamilesin seeeen....
Masallah cok sevindim hangi ara hamile kaldin ne oldu ne bitti ????
Anlatirsan sevinirim inan cok sevindim

Cnım cok sükür hamileyim.kürtajdan sonra adetim pıhtılı gelıodu.buay düzeldi cok sükür pıhtsz oldum ve bebegm süpriz yapti.cok sükür darısi sana ve isteyen herkese olsun.bizde saglıcakla alalım kucagımza insallah.

anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
kız aşk olsun hamiş kaldın da bana haber vermedin miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
çok sevindim tatlım rabbim kucağına aldığın günleri de göstersin inşlahhhhhhhhhhhh

Son düzenleme:
anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
kız aşk olsun hamiş kaldın da bana haber vermedin miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
çok sevindim tatlım rabbim kucağına aldığın günleri de göstersin inşlahhhhhhhhhhhh

Cok sagol cnım.aklımdaydn msj atcaktm ama untmusum kusura bkma.amın kuzum insallah

hepiniz duamdasınız

kız sen bana neden küstün anlamadım ki benn :)

Bu arada pufpuf a da buradan tebriklerimi gönderiyorum ona da çok sevindim çok uzun zamandır bekliyordu. ben işin sırrını anladım arkadaş topike 1 ay uğramayan hamile kalıyor gidiyorum ben

Bu arada pufpuf a da buradan tebriklerimi gönderiyorum ona da çok sevindim çok uzun zamandır bekliyordu. ben işin sırrını anladım arkadaş topike 1 ay uğramayan hamile kalıyor gidiyorum ben

çok tatlısın canım ya
bence de haklısın..
baksana 1 ay uzak duran hamiş kaldı
on yedi ocak uzak kaldı ama onda işe yaramadı demek
kısmet nasip ya..
yaz olsun tatil olsun,bolca deneriz bizde,belkim tutar

canımm benim çok sağol inşallah hayırlısı olur ve sağlıkla kavuşuruzz inşallah... sana da çok geçmiş olsun Rabbim mükafatını versin bebeğini göndersin sana inşallahh...

canımm evet harika bi anneler günü hediyesi oldu inşallah herşey yolunda gider de bu defa kavuşurum sağlıkla bebeğime ben ve tüm hamileler......... RAbbim en kısa zaman da sana da nasip etsin hayırlısıyla dualarımdasınız,,sizde dualarınızı eksik etmeyinn

Ay evet biraz alti yapi hazirlamak gerekiyordu simdi 2-3 ay zaaten hamilelik yasak zaman geciyor canimcim.
Sen ne alemdesin ?
Nedir durum ?

@ttmm. zuhal puffpuff:

puffpuff senide tebrik ediyorum allah hepinize ve bizlerede bebegklerimizi kucaklarimiza almayi nasip etsin ve insallah saglikli ömürlü olsunlar.

Simdi hanginiz hangi yöntemle hamile kaldiniz anlatin bakalim....

Merakla bekliyorum, hangi yöntem kimde tuttu :)

Nasil geciyor hamilelik ?

günaydın canım canım benim düşükten bu yana tam 1 sene geçti,malum.. olmuyordu bi türlü.. ama hiçbişey yapmadım ben ekstra.. sadece tek bişeye karar vermiştim.. yok 2 günde 1 ilişkiymiş, yok yumurta takibi ovulasyon falan hiçbiriyle uğraşmıcam akışına bırakcam demiştim.. bitek buydu yaptığım,ve o ay tuttu.. belki tesadüf bilmiyorum ama :44:

Benimde tam 13 ay oldu düsük olali daha yeni miyom bulundu vs , bosa gecen koskoca bir sene ne yazikki
Insallah bundan sonra hemen tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…