.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

günaydın arkadaşlar
ay maaşallah bu ay ne güzel bir ay oldu böyle ya
feride ttmm gözünüz aydın allaha şükür rabbim nimetinin devamını nasip etsin kolaylıkla inşaaallah
benimde 5 gün gecikti
ara ara kasığımda ağrım oluyor
bugün kan verdim dört buçukta alacağım sonucu
inşaallah pozitif gelirde bende sevincimi sizlerle paylaşırım

Hadi cnım güzel hbrlerle gel ins.habr vermyi untma.

Evet cnım cok sükür 1hafta önce ögrndm.ama erken yumurtlamsım :KK52: teste hayalet gbi cıkti tekrarladm yine ckti.bu sefer kana gdeym ddm.masallah erken ckti.cok sükür allaha.darısı sana ve isteyen herkese nasip olsun.sagliklı bisekilde kucagmza almak nasip olur.
AMİN....hee hee ne güzel süpriz olmuş sana 1 hafta önceden test yapmak nerden aklına geldi belirtilerin mi vardı tatlımm.. valla sözde daha önce hamile kaldım ama belirtileri yoramıyorum:KK1: sağlıkla geleceği zaman versin Rabbim inşallah bu ay 2. deneme kürtajdan sonraki bakalım nasip..........pek hamileymişim gibi gelmiyor 6 gün var bata..

Son düzenleme:
AMİN....hee hee ne güzel süpriz olmuş sana 1 hafta önceden test yapmak nerden aklına geldi belirtilerin mi vardı tatlımm.. valla sözde daha önce hamile kaldım ama belirtileri yoramıyorum:KK1: sağlıkla geleceği zaman versin Rabbim inşallah bu ay 2. deneme kürtajdan sonraki bakalım nasip..........pek hamileymişim gibi gelmiyor 6 gün var bata..

Ewet cnm gögús acısından şüphelendm ilk.benim kürtajdn snra ilk bu ay düzene grdi pıhtsz ilkti .allah isteyen herkese nasip etsn.aynen ddgn gbi şaglıkla gelsn cnım

Canlarım ben bi süre giremicem kadınlar kulübüne beni merak etmeyin.sürekli bisey okuyunca etkileniyorum .zaten malum önceki hamilelgmdn dolayi pimpirik oldum.burda okudukca daha pimpirik oluyrum..hepinizi öpüyrm kendnze ıyi bakın.biraz zaman gecşin gelcem hayrlsıyla.:KK34:

Canlarım ben bi süre giremicem kadınlar kulübüne beni merak etmeyin.sürekli bisey okuyunca etkileniyorum .zaten malum önceki hamilelgmdn dolayi pimpirik oldum.burda okudukca daha pimpirik oluyrum..hepinizi öpüyrm kendnze ıyi bakın.biraz zaman gecşin gelcem hayrlsıyla.:KK34:

Allahın izniyle sağlıklı bi hamilelik geçirip sağlıklı bebişini kucağına alacaksın..ne kadar pimpirikli olduğunu çok iyi biliyorum..kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle yap :KK34:

günaydın herkese
sonucum ne yazıkki negatif
beta 0.01 çok düşük yani
ve hala adet olmadım
doktor bir hafta daha bekle olmazsa söktürücü verelim dedi
üzüldüm ya
hani hiç adet gecikmem olmazdı böyle oluncada heveslenddim açıkçası
dün moralim çok bozuktu çok
hayırlısı ne yapalımmm

günaydınn kimsecikler yok muu :) filozofum neredesin çok merak ettim seni :)

canım ben kırmızıları gördüm ya:KK14::KK14:
artık yoruldummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:18::18::18:
btç ye başlıyayım dedim..
tadı o kadar iğrençtiki bir daha yemem asla dedim:KK25::KK25:
keçiboynuzu özüniü alacam bakalım o işe yarayacak mı:KK76::KK76:

amaaann arkadaşım boşver bırak kendi haline olursa olur. ben bu ay bu felsefeyi benimsedim :) tamamen salıverdim:) biz bu ara akşam ıvır zıvır yiceğimize çerez niyetine keçiboynuzu yiyoruz çıtır çıtır. ben öle özü mözü pekmezi bilmem en iyisi kendi doğal hali bence :) bir de forumda btç yapıp kisti olanlar olmuş ben daha okurken vazgeçtim. ama sadece bir miktar çörekötu yenebilir diye düşünüyorum çünkü tüm hastalıklar için faydalı bişeymiş. incir denedinmi bence faydalı olabilir. ama adetlerin düzenli zaten yumurtlamanda sorun yoktur herhalde.

günaydın herkese
sonucum ne yazıkki negatif
beta 0.01 çok düşük yani
ve hala adet olmadım
doktor bir hafta daha bekle olmazsa söktürücü verelim dedi
üzüldüm ya
hani hiç adet gecikmem olmazdı böyle oluncada heveslenddim açıkçası
dün moralim çok bozuktu çok
hayırlısı ne yapalımmm

hayırlısı olsun canım üzme kendini.... benimde hayatımda ilk kez geçen ay adetim gecikti... rahim kendini hamileliğe hazırlar derler inşallah öyledir seninki de..

kürlere çok yönelmek bana da doğru gelmiyor hiç yapmamıştım ama geçen ay kasık ağrısı olunca sadece akşam yemeklerden önce soğan suyu içtim ben bugün son artık içmeyeceğim........ bu ay ağrım olmadı ve akıntımda oldu çok... o yüzden işe yaradığını düşünüyorum başka bişey yapma niyetim de yok Rabbim mecbur bırakmasın hiçbirimzi sağlıkla kavuşacağımız bebekler nasip etsin hepimize..

amaaann arkadaşım boşver bırak kendi haline olursa olur. ben bu ay bu felsefeyi benimsedim :) tamamen salıverdim:) biz bu ara akşam ıvır zıvır yiceğimize çerez niyetine keçiboynuzu yiyoruz çıtır çıtır. ben öle özü mözü pekmezi bilmem en iyisi kendi doğal hali bence :) bir de forumda btç yapıp kisti olanlar olmuş ben daha okurken vazgeçtim. ama sadece bir miktar çörekötu yenebilir diye düşünüyorum çünkü tüm hastalıklar için faydalı bişeymiş. incir denedinmi bence faydalı olabilir. ama adetlerin düzenli zaten yumurtlamanda sorun yoktur herhalde.
ovulasyonla takip etmek güzel geldi ben geçen ay regl gecikince ovu testi yaptım iyi de oldu bence:KK1: keçiboynuzu yemek ne güzel:KK1: inşallah faydasını görün canım en kısa zamanda........:KK16:

tombikkus emn ol bu booşverme işi gerçekten işe yarıyor.Ben geçtiğimiz ay çok boşverdim aman dedim ne olacaksa olsun yeter artık hatta ne soğan suyu nede incir kürü yaptım nede diğer ayrıntıları yaptım ve akabinde hamile kaldım Allahın izniyle.
Emin ol kimden duyduysam aynı şeyi söylüyor ne zaman boşverdik o zaman çocuk oldu senden de en yakın zamanda bu haberi bekliyorum inşallah :)

tombikkus emn ol bu booşverme işi gerçekten işe yarıyor.Ben geçtiğimiz ay çok boşverdim aman dedim ne olacaksa olsun yeter artık hatta ne soğan suyu nede incir kürü yaptım nede diğer ayrıntıları yaptım ve akabinde hamile kaldım Allahın izniyle.
Emin ol kimden duyduysam aynı şeyi söylüyor ne zaman boşverdik o zaman çocuk oldu senden de en yakın zamanda bu haberi bekliyorum inşallah :)

Sağolun kızlar. Ben de hep aynı şeyi duyuyorum. yıllarca olmadı tam tüp bebek yapacaktık oldu hiç beklemiyorduk diyenler o kadar çok ki çevremde. Hem ben daha yeni başladım denemeye her ay böyle delirirsem zaman geçmek bilmicek bunun farkındayım. tabi insan içten içe çok istiyor ama herşeyin hayırlısını Allah bilir. Gebelik düşünmediğim zamanlarda bebeği olanlar Allah size de nasip etsin falan deyince hayırlı ve doğru zamanda inşallah derdim. Hala da öyle düşünüyorum. Bizim bilemediğimiz göremediğimiz bir hayır vardır şu an olmuyorsa. Her durumda Allah'tan hayırlısını diliyorum. hem kendim için hem de hepimiz için :)

Sağolun kızlar. Ben de hep aynı şeyi duyuyorum. yıllarca olmadı tam tüp bebek yapacaktık oldu hiç beklemiyorduk diyenler o kadar çok ki çevremde. Hem ben daha yeni başladım denemeye her ay böyle delirirsem zaman geçmek bilmicek bunun farkındayım. tabi insan içten içe çok istiyor ama herşeyin hayırlısını Allah bilir. Gebelik düşünmediğim zamanlarda bebeği olanlar Allah size de nasip etsin falan deyince hayırlı ve doğru zamanda inşallah derdim. Hala da öyle düşünüyorum. Bizim bilemediğimiz göremediğimiz bir hayır vardır şu an olmuyorsa. Her durumda Allah'tan hayırlısını diliyorum. hem kendim için hem de hepimiz için :)

aminn canımın içi amin.. o telaş var ben daha önce ekimde ilk ayımda hamile kaldım,,yazmışımdır.. sonra 9. hafta kürtaj oldum.. hep dedim sağlıkla geleceği zaman olsun diye...şimdi korunma süreci sonrası 2. deneme... ona rağmen evham yaptım geçen ay mesela regl gecikti.. anladım ki regl olabilmek bile güzel... bu ay sakinim Rabbim verecekse sağlıkla geleceği zaman versin inşallah hepimize...o ay bu aysa olsun inşallah...:KK16::KK16:

herkese merhabalar
ne yazık ki dün adet olddum
8 gün gecikti ve ben çok umutlanmıştım çok
hayırlısı ne yapalım
yarın gidip hormon tahlili vereceğim
şu prolaktine bir bakılsın bakalım
ya bende bu ay rahattım ama bakın dinimizce abdest almak ve o an iyi şeyler düşünmek gerekiyor yani çocuk olmayacakmış gibi yapmakta bunları atlamak demek ben üzüldüm açıkçası gecikme olmasaydı bu kadar takmazdım
ne yapalım allahın bir bildiği vardır elbet

herkese merhabalar
ne yazık ki dün adet olddum
8 gün gecikti ve ben çok umutlanmıştım çok
hayırlısı ne yapalım
yarın gidip hormon tahlili vereceğim
şu prolaktine bir bakılsın bakalım
ya bende bu ay rahattım ama bakın dinimizce abdest almak ve o an iyi şeyler düşünmek gerekiyor yani çocuk olmayacakmış gibi yapmakta bunları atlamak demek ben üzüldüm açıkçası gecikme olmasaydı bu kadar takmazdım
ne yapalım allahın bir bildiği vardır elbet

Cnim üzülme insallah bu ay olur.ama son aylarda gecikme yasıyorsan doktruna bi danıs hormon tahlilleringi yaptr.ins bu ay sendnde güzel haber duyarz

Cnim üzülme insallah bu ay olur.ama son aylarda gecikme yasıyorsan doktruna bi danıs hormon tahlilleringi yaptr.ins bu ay sendnde güzel haber duyarz

sağolasın canım
inşaallah güzel haberler veririm bende
dünn tahlil verdim
hormon tahlili
çarşamba göstereceğim inşaallah

Canlarım tüm annelerin anne adaylarının ve anne olmak isteyen herkesin anneler günü kutlu olsun.bu güzel mutlu günde güzel dileklerinizin gerceklesmesi dilegımle:21::KK34:

buradaki arkadaşlarıma da yazayım sevincimi paylaşayımmmmmm..... kızlar bata 4 gün kala gebelik testlerini yapmaya başladım çok silik çizgi halinde gördüm ilk gün diğer günler tekrar ettim her defasında gitgide koyulaşan çizgiler gördüm farklı markalarla denedim inanamadım sanırım tam bat gününde yani 11 mayısda kan verdim sonuc beta hcg >>425.5 yani hamileyim ....4+2 haftalık olduk inşallah........ daha önce bebeğini kaybetmiş biri olarak en büyük duam bu defa bebeğime sağlıkla kavuşmak............inşallah herşey yolunda gider... Rabbim hepinize en kısa zamanda sağlıklı gebelikler nasip etsin inşallah dualarımdasınız,,sizlerde bizden duanızı eksik etmeyin ne olur.....hepinizi öpüyorummm:KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
buradaki arkadaşlarıma da yazayım sevincimi paylaşayımmmmmm..... kızlar bata 4 gün kala gebelik testlerini yapmaya başladım çok silik çizgi halinde gördüm ilk gün diğer günler tekrar ettim her defasında gitgide koyulaşan çizgiler gördüm farklı markalarla denedim inanamadım sanırım tam bat gününde yani 11 mayısda kan verdim sonuc beta hcg >>425.5 yani hamileyim ....4+2 haftalık olduk inşallah........ daha önce bebeğini kaybetmiş biri olarak en büyük duam bu defa bebeğime sağlıkla kavuşmak............inşallah herşey yolunda gider... Rabbim hepinize en kısa zamanda sağlıklı gebelikler nasip etsin inşallah dualarımdasınız,,sizlerde bizden duanızı eksik etmeyin ne olur.....hepinizi öpüyorummm:KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ay canııım çok sevindim yaaaa sağlıkla sıhhatle kucağına al inşallah hayırlı uğurlu olsun :) bütün topik hamile kaldı be ya bi tek ben pufpuff bi de filozof kaldık :)

X