.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Kızlar allaha binlerce kez sükür hamileyim.adetmdn önce ögrendm.kan testinde idrarda da cıkti :nazar: cok sükür bugunlere.allahm isteyen herkese nasip etsin :nazar::KK49:

ay içim cok garip oldu sankı kendımmıs gıbı sewındım allaha bınklerce kez sukurler olsun canım allah nazartdan korusun bu sefer kucagına almayı nasip etsin insallah ....bu ay nasıl oldu anlatsana tugce neler yaptın bakalım

Olur cnım ama bence yarın yaptır.2günde daha rahat artar degerin.

bence de feride tuğçe haklı..
2 günde 1 yapılması değerin ikye katlanmış mı katlanmamış mı görmek açısından daha iyi..
eee bu arada tuğçe babacık nasıl öğrendi baba olacağını anlatsana kız:KK1::KK1:
gün aşırımı çalıştınız yoksa her gün mü vs vs bilgi versene ayol:KK9::KK9::KK9:

Amin canim amin allah razi olaun darisi tum isteyenlere nasip olsun insallahhhhh

Feridecim seni de tebrik ederim arkadaşım hakikaten ne güzel bir ay oldu bu ay böyle :) bak canım daha bir ay önce bile değil ne kadar üzgündün hiç değmedi üzüldüğüne her şey çok güzel olacak :)

Feridecim seni de tebrik ederim arkadaşım hakikaten ne güzel bir ay oldu bu ay böyle :) bak canım daha bir ay önce bile değil ne kadar üzgündün hiç değmedi üzüldüğüne her şey çok güzel olacak :)

aynen canım hersey cok guzel olacak allah ısteyen herkese en guzelını en saglıklısını nasıp etsın alanda o verende o haset gozle bakmadıkca ıyı nıyetın oldukca allah yeterkı benden ısteyın dıyor verıcek olan o ınsallah herkesın yuzu guler

Ay hakikaten çalışmalarınızı anlatın lütfen kızlar örnek alıcaz bak :) ben eşime keçiboynuzu yediriyom bu ara ben de incire başlıyım bari :)

bu gıdısle zaten esler kılo alıcak gobısler sısıcek=)
kecıboynuzu+havuc canım havucta spermlerı arttırıyor ve guc verıyor

Ay hakikaten çalışmalarınızı anlatın lütfen kızlar örnek alıcaz bak :) ben eşime keçiboynuzu yediriyom bu ara ben de incire başlıyım bari :)

bu gıdısle zaten esler kılo alıcak gobısler sısıcek=)
kecıboynuzu+havuc canım havucta spermlerı arttırıyor ve guc verıyor

hadi yaaa:KK53::KK53:
benimkide habire havuç salatası yap diyordu da ne gerek var havuca diyip duruyorduım:KK53::KK53:
şimdi onu hıyarcı baba gibi, havuçcu baba yapmazsam:KK9::KK9::KK9:
bende ne yesem acaba:KK1::KK1:
ateş düştü..
bu ayda hüsran:KK53::KK53::KK53:
yarın gelir benimkiler:KK36::KK36:

teşekkür ederim canım , allah razı olsunnn darısı sizlere olsun inşallahhhh. bir ay bile olmadı evet ayın 13ünde başladım tüp bebek tedavisine :)..rabbim herşeyin hayırlısını ve iyisini versin herbirimiz için inşallahhhhhh

aynen canım hersey cok guzel olacak allah ısteyen herkese en guzelını en saglıklısını nasıp etsın alanda o verende o haset gozle bakmadıkca ıyı nıyetın oldukca allah yeterkı benden ısteyın dıyor verıcek olan o ınsallah herkesın yuzu guler

allah senden de razı olsun güzel kardeşim benim tez zamanda darısı başınıza olsun inşallahhhhh

benim sizlere tavsiyem ne olabilir durumum sizden farkılı bizimki biliorsunuz ki hep tüpçülükle allakalı ama ben sizi dinledim ve incir yedim bana iyi gedli eşimede keçiboynuzu pekmezinin içine ceviz çörekotu fındık badem ve susuam birde bal karışımı yaptım robotta kuruları çektim pekmezle bala karıştırdımonu yedirdim her sabah bir çorba kaşığı valla umarım iyi gelmiştir oda sizlerde muhakkak yapınnnn

Kızlar hepinize tesekkür ediyorum darısı sızlere insallah.benim esim buay cok yogun gecio isi.hep gec geldi.ve bizm olunca üst üste yada 2gün üst üste oldu.bu ay beklemiyordum ama cok sükür nasip oldu.benim tek fark bu ay kürtajdan snra vucudum otrdu ve adetm düzene girdi.bende cörek otu ve tarcın yedim.forumdaki gbi dgl.1tatli kasigi cörek otu cekilmems olarak.ve yarm tatli kasği tarcıni karıstrdm hergün sbh aksam ac karnına yedım .ve cigneyerek yedim.ve heraksam yemegnde salatama sumaklı sogan dogrdm.sumaklayp salatama koydum.allahda vesile kıldı cok sükür.esime de keciboynuzu özü verdm arisütü polen yedi.ama toplaşanz 1yemek kasigı anca.artk ne faydalı oldu bilmyrum ama deneyn cörekotunu.allah herkese nasip etsn :nazar:

Kızlar hepinize tesekkür ediyorum darısı sızlere insallah.benim esim buay cok yogun gecio isi.hep gec geldi.ve bizm olunca üst üste yada 2gün üst üste oldu.bu ay beklemiyordum ama cok sükür nasip oldu.benim tek fark bu ay kürtajdan snra vucudum otrdu ve adetm düzene girdi.bende cörek otu ve tarcın yedim.forumdaki gbi dgl.1tatli kasigi cörek otu cekilmems olarak.ve yarm tatli kasği tarcıni karıstrdm hergün sbh aksam ac karnına yedım .ve cigneyerek yedim.ve heraksam yemegnde salatama sumaklı sogan dogrdm.sumaklayp salatama koydum.allahda vesile kıldı cok sükür.esime de keciboynuzu özü verdm arisütü polen yedi.ama toplaşanz 1yemek kasigı anca.artk ne faydalı oldu bilmyrum ama deneyn cörekotunu.allah herkese nasip etsn :nazar:

canım bal katmadın mı içine..
birde çörek otunu çekilmemiş olarak nasıl yedin tarçınla:KK53::KK53:
acı olmadı mı ya:KK53::KK53:
keçiboynuzu özü dediğin ne oluyo:26::26:
keçiboynuzu pekmezini duydumda özünü bilmiyorum:18::18:
nerden aldın?
arı sütü poleni de alayım o nerde olur acaba:KK53::KK53:

bu arada sayfanın beğeni sayısı sağ üstte çok güzel bir sayı olmuş 3333:KK53::KK53:

Son düzenleme:
canım bal katmadın mı içine..
birde çörek otunu çekilmemiş olarak nasıl yedin tarçınla:KK53::KK53:
acı olmadı mı ya:KK53::KK53:
keçiboynuzu özü dediğin ne oluyo:26::26:
keçiboynuzu pekmezini duydumda özünü bilmiyorum:18::18:
nerden aldın?
arı sütü poleni de alayım o nerde olur acaba:KK53::KK53:

su ictim aci oldgnda.yada bi cay kasıgi bal ye.ama genelde su ictim.buarada polen ve arısútünü marketten aldım.keciboynuzu özünü de netten aldım pekmez dgl.netten bk cnım.he bide yorgun gelio die ballı cerez yiodu.hani kawanzda oluo ya ondan cnım :KK52::KK52::KK52:

su ictim aci oldgnda.yada bi cay kasıgi bal ye.ama genelde su ictim.buarada polen ve arısútünü marketten aldım.keciboynuzu özünü de netten aldım pekmez dgl.netten bk cnım.he bide yorgun gelio die ballı cerez yiodu.hani kawanzda oluo ya ondan cnım :KK52::KK52::KK52:

canım sen zaten bunlarla adamı patlamaya hazır bomba yapmışsın:KK9::KK9::KK9:
bunlarla da çocuk olmazsa artık hiç olmaz gibi geliyo bana:KK53::KK53:
şifa Allahtan,bende keçiboynuzu özünü araştırdım şimdi..
çok faydalıymış ya..
burdaki aktarlara bakayım..
bulamazsam sipariş verecem bende:KK52::KK52::KK52::KK52:

canım sen zaten bunlarla adamı patlamaya hazır bomba yapmışsın:KK9::KK9::KK9:
bunlarla da çocuk olmazsa artık hiç olmaz gibi geliyo bana:KK53::KK53:
şifa Allahtan,bende keçiboynuzu özünü araştırdım şimdi..
çok faydalıymış ya..
burdaki aktarlara bakayım..
bulamazsam sipariş verecem bende:KK52::KK52::KK52::KK52:

ya filozofcum belki sipariş falan vermene gerek kalmaz bence sen bize yarın güzel haber vereceksin öyle gibi geliyor bana:)
gelen giden yok dimi :))

ya filozofcum belki sipariş falan vermene gerek kalmaz bence sen bize yarın güzel haber vereceksin öyle gibi geliyor bana:)
gelen giden yok dimi :))

keşke dediğin gibi olsaa....:KK52::KK52::KK52:
hala gelen giden yok canım..
sancım da yok hala:KK53::KK53:
ama ateşim düştü ya..
yarın gelir benim kırmızılar..
keşke bir mucize olsa da yarın yükselse ateşim:KK16::KK16::KK16:

Kızlar allaha binlerce kez sükür hamileyim.adetmdn önce ögrendm.kan testinde idrarda da cıkti :nazar: cok sükür bugunlere.allahm isteyen herkese nasip etsin :nazar::KK49:

canımmm çok sevindimm galiba çok erken öğrendin hamile olduğunu ???maşallah idrara da ne çabuk geçmiş... çok sevindim çok Rabbim sağlıkla kavuşmanı nasip etsin......... bizler için en güzel dua bu............. darısı da başımıza olsun inşallah dua etmeyi unutma bizlere:KK16::KK16:

günaydın arkadaşlar
ay maaşallah bu ay ne güzel bir ay oldu böyle ya
feride ttmm gözünüz aydın allaha şükür rabbim nimetinin devamını nasip etsin kolaylıkla inşaaallah
benimde 5 gün gecikti
ara ara kasığımda ağrım oluyor
bugün kan verdim dört buçukta alacağım sonucu
inşaallah pozitif gelirde bende sevincimi sizlerle paylaşırım

canımmm çok sevindimm galiba çok erken öğrendin hamile olduğunu ???maşallah idrara da ne çabuk geçmiş... çok sevindim çok Rabbim sağlıkla kavuşmanı nasip etsin......... bizler için en güzel dua bu............. darısı da başımıza olsun inşallah dua etmeyi unutma bizlere:KK16::KK16:
Evet cnım cok sükür 1hafta önce ögrndm.ama erken yumurtlamsım :KK52: teste hayalet gbi cıkti tekrarladm yine ckti.bu sefer kana gdeym ddm.masallah erken ckti.cok sükür allaha.darısı sana ve isteyen herkese nasip olsun.sagliklı bisekilde kucagmza almak nasip olur.

X