.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Eheheheh gunaydinnn deryacim hOsgeldin bea nasiilsiniz bugun annesii

günaydın canım:) derya sen de hoşgeldin aramıza canım buyur :)

Tabiki deryacım ne demek bnim topik senin topik biliosun )

cümleten hoşbuldum kızlar epeydir takılmıyorum kk 'ne okuyup okuyup çıkıyodum..ttmm canım arkideşimin topiği gözüme çarptı bu topiği biraz okudum hoşuma gitti...inş. Allah en kısa zamanla herkeze sağlıklı bebişler nasip etsin

Amin.Sagol deryam ya beklerim herzaman.ciddn cok tatlı topik oldu topıgm.topigmdki herkesi cok seviyorum.herbiri degerli ve yazmadklarnda meraklnyrum.sende hosgeldin

Amin.Sagol deryam ya beklerim herzaman.ciddn cok tatlı topik oldu topıgm.topigmdki herkesi cok seviyorum.herbiri degerli ve yazmadklarnda meraklnyrum.sende hosgeldin

bugün bu topikte 1 saat okudum bi sürü sayfa... pufpufum hilbarımda buradaymışş gelirim kk ya girdikçee

Tüp bebek bölümüne yaziyor cnim transfer gercekleşmis suan beklemedyms.yaknda güzel hber alırız ondan.hayırlısyla darısi bize.gúzel hbr vermk nasip olur bize de

Gunaydin kizlaarr...cok sukur burdayim oncelikle cok tesekkur ederim beni merak etmissiniz dunden bu yana iyiyim. Dun hauatimin en kotu gununu yasadim o parlak isiltili yolda bi yurudum geldim...neyse oni anlatirim.
Biz iyiyiz dun teaadufende olsa minigimin yerinde durdugunu ogrendim benimle yani.. alti gun sonra bana yapisip yapiamasigibida gorcez hepinize haber vercem zaar.. pufpuf sanirim beni dun farketmedi son sozlerim o olmis zaten. Pufpuf sana acil ihtiyacim var demisin icime dogmus.. neyse pufpufa hisar hospitaldeki filiz hnm sorcaktim geek kalmadi... size dunden bahsedeyim.. sabah 6da uyandik ates basmasiyla sonra usumeyle devam ettik..yatagimda uyuyanadk salona yattim me mumkun sonra yedide yatagima gectim sizmisim.. afedersiniz ben gunde rahat 3-4 kere buyuk abdestimi yapan biriym. Dun kocis evdeydi kahvalti ettk sabah sonrada ben wcye koatum iste macera basladi... kuzlar ben hayatimda bole bi an yasamadim bebek dusuyo sandim ikintibgeliyo ates basiyo ustilune ter bosaliyo ve titreme ile son bulan bi donma..oglen oniiiden saat dorde kadar surdu tabiki hastanelerde... esim hmn merkezi arayip tuvaletimi yapamadigimi siyledi ilk kez vboyle bisi basima geldi. (Buyuk abdest). Kabiz degildim kabiz gunlerce yapazsan olur bu farkliydi... merkezden bana duphalac icsin dediler aldik bi ise yaramadi. Nu esnada evdeyim kivraniyirum oturamiyorum yatamiyirum ayaktayim ve heran heryeri mahvedeck gibi popomda baski hissediyirum ama her wcye gidisimde cigliklarla bagirip sonundabhicnisi yapmdan geliyorjm.. memoral atasrhirde buldum kendimi.. ( drun yaninda 8-10 yaslarinda bi kiz cocugu surekli pesinde.sanirim drun kizi. Acilde doktorculuk oynuyordu sanirim...) dr kontrl ederken soru soruyor neyin var..vs kivraniyorum dedim kurtarn beni tuvaletimi yapmiyirum makatim cikiyo oturamiyorum yalvaritim canim yaniyo diye agliyirum bi yandansa bebegim diye cirpiniyorum.. dr bana ne dese begenirsiniz.. sistit olmussunuz dedim necalaka cusimi yapiyorumm olur olur belirtiler o yonde amma rahataizligim yok rahmim iyib acimiyo yanmiyo rahatim dedim yok dedi sistit bi.. hayda dedim ama inliyorumm neyse beni alddilar acile acil sdolu bi dunya inaan var yatiyo tek bi yer ayni numune has. Gibi...neyse serum taktilar agri kesici bide buyuk sade serum...ne gerek vardi bilmiyorumm.. idrar verdom koca bi kap kapak olsun dedim.. bide kan.. sonuclari solemeden erk. Hemsire elinde iki koca tup yanima geldi esime verdo tupleri lagman yapcaz gidin tuvatete dediler wc pis les gibi.. esm tupu mktima yerlestirdi bir skti iceri rabbim allahimmm diyw ust uste ciglik attim birak dedimm bhicbisi yapamadik.. ciktim wcden dra iatemiyorum baska bisi yapin uyutun oyle yapin ddimm bisi ypamm bunu yapin dedi .. esime baktim cocuj kopurdu. aglicak bebek yuzunden bisi yapamiyolar solicem ne grrekirse yspsinlar seni kaybedemm dedi yalvardim benibcikar diye.. hemn hisaea gotur dedim aldi beni ordan hicbisi yapmadan 400 tl para odedik..ve ciktk hisara hemn aldilar beni tekli bi odaya hemn tahlil sonuclarina baktilar sistitten eser yok.. bayan hemsire hemn genel cerrah cagirdi geldi muyane etti beni dinledi korkma dedi makattan mmuayene etti kist gibi olusan bisi varvdedi baski ypiyo.. lagman yapmak gerek.. hemsire yatirdi beni bi sise lagmnlik malzemey bana enjekte etti ama ben hastaneyi yiktim esime vyrdum acidannnnn ( agliyorum hala sonra kendimdn gectim biraz toplandim ataga kalktim wcte yurudum 6-7 dk sadece sonra wcdeyim. Hersey bitti gitti ciktim.. bebegime baktirdim hala orsa endometriyum iyjbdurumda ..bundan sonra atasehir meemorial bitmistir. Daha rahlilleri gormeden sistit duye yapistirdi teshisi... ilgisizle.. dinden beri yatiyorum sadece yan.. ama mutluyum ve iyiyim... biyle kabus bir gundu dun bizim icin..cok korktum bebegimi dusuruyorum sandi.m...

Bu arada bunun sebebi kullandigim ilaclarmia. Profgestan yusundenmis. Halbuki fitil gibi aliyirum..yinede boyle yPti beni..

canım çok geçmiş olsun yaa neler yaşamışsın öyle. hamile olmadan önce bi iki kere ben de buna benzer bişey yaşadım. büyüğü yapıcam diye tuvalete gidiyorum ıkınamıyorum canım yanıyo. kesinlikle popomun üzerine oturamıyordum. ama senin kadar uzun sürmedi. canım yansa bile yapmaya çalışıp rahatlamıştım. kabızlık değil bu. kabız olsan zorla da olsa yaparsın ama azcık ıkınınca bile canım yanıyordu. hastaneye falan gitmemiştim sebebini de bilmiyorum neden oldu. çok çok geçmiş olsun canım bebek de varken hiç bir müdahale yapmıyorlar özellikle böyle küçücükken

Bu arada bunun sebebi kullandigim ilaclarmia. Profgestan yusundenmis. Halbuki fitil gibi aliyirum..yinede boyle yPti beni..

Tatlımm hamile olduğunu bilmiyordumm demek tedavi hemen işe yaradı MAŞALLAH size öyle sevindimm ki................ yaşadıklarını da okudum üzüldüm ama şükür sonu iyi bitmiş... progestanı hap olarak alsan fitil yerine artık daha iyi galiba... ara ara yaz bize kendinize çokk dikkat edinn

regl iken hiç denemedim ovulasyon testini zaten geçen ay regl gecikince ovulasyon testi yapmaya karar vermiştim ben yoksa bıraktım gitti artık.. şimdi ben 13 nisan da olmuştum regl ,,çift kırmızı çizgiyi 25 nisanda gördüm nette tarih hesabına bakınca 27 nisan görünüyordu ovulasyon... bu demektir ki erken yumurtlama durumu olmuş gibi .. ben adet bittikten 3 gün sonra başladım test yapmaya...5 gün yaptım toplamda... 3. günden itibaren silik çizgi görmeye başladım 5. gün kopkoyu 2 çizgi...adet döneminde yumurtlayan duymadım ama ayda iki defa yumurtlayan duydumm.. aslında test yapmaya başladıysan... hem adet bittikten sonraki bir hafta hemde adete 1 hafta kala yapabilirsin ovulasyon testlerini....

tesekkürler arkadaslar
yok gecen martta en doktora gittim
yumurtaların çok güzel yerde ve sen 2 kere yumurtlayabilirsin 1 döngü içinde demisti yerleride uygunmus ama allahın takdiri tabi allah isteyen herkese nasip etsin
feride umarım seninde bebisin gelir seni sevindirir

ohh ne güzel maşallah sana tatlım.. o zaman en güzeli ovulasyon testi yapıp günleri değerlendirmek senin için..... Rabbim en kısa zamanda sağlıkla nasip etsin bebeğini inşallah

sağol cnm kısmet hayatta hersey olursa olur olmazsa allahın takdiri
allah isteyen herkese nasip etsin

Canim transferim yapildi bebegim su an benle ama bu ayin 9 unda belli olucak tutunmusmu tutunmamismi.. rabbim hayirlisini eylediyse benle olur rabbim nasi uygun girurse o olacaktir ama umarim benle kalir annesi buyutr bebeginii :))

Insallah kuzummm

Cok kotuyduu kabus gibiydii ama simdi iyiyim cok sukur allahom umarim bebegimi bana bagislar..

Canim transferim yapildi bebegim su an benle ama bu ayin 9 unda belli olucak tutunmusmu tutunmamismi.. rabbim hayirlisini eylediyse benle olur rabbim nasi uygun girurse o olacaktir ama umarim benle kalir annesi buyutr bebeginii :))
.

anladım canım benim inşallah bebeğin sana sımsıkı tutunacak 9 ay boyunca ve sağ salim kavuşacaksın canımmmmmmmmmm

canım ya..
çok üzüldüm yaşadıklarını okuyunca
rabbim bebişini sana bağışlasın,dr ellerine de muhtaç etmesin kimseyi

selamlar arkadaşlar
dün adet olmam gerekti olmadım
ara ara sancım oluyor korkuyorum
hala test yapmadım
bir defa daha 5 gün gecikme yaşamıştım korkuyorum ya
allah aşkına dua edinn bende mutlu haaberi paylaşayım
feride korkma sakın hep pozitif düşün inşaallah bebeğin tutunacaktır
senin için yüz salavat okuyacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…