.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

zuhalcim ovu. testi yapmıyorum çok yanıltıcı geldi bana da önce denedim. ne yapayım her şeyin bir zamanı var demekki daha gelmemş vakti. of kızlar ya şu an okuldayım keşke eve gidip yatabilsem. bütün gün başkalarının çoluk çocuğuyla uğraş kendi çocuğun olmasın :KK43:

değer 1 den küçük çıktı serapcım ben de inanmakta zorlanıyorum ama maalesef öyle. nedense bütün bozuk testler bana denk geliyor.

kızlar hepimiz ümitlenmiştik ama negatif çıktı sizi de heyecanlandırdım ya kusura bakmayın artık :)

nasıl olur yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK5::KK5::KK5::KK5:
ben senden daha çok inanmıştım olacağına:KK14::KK14::KK14::KK14:
neden bu testler sana böyle yapıyor ya...
ama hala içimdeki ses senin hamiş olduğunu söylüyo bana:18::18::18:
o ses benle oyun mu oynuyor acaba:26::26:
zira bana sende hamilesin diyo:KK53::KK53::KK53:

nasıl olur yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK5::KK5::KK5::KK5:
ben senden daha çok inanmıştım olacağına:KK14::KK14::KK14::KK14:
neden bu testler sana böyle yapıyor ya...
ama hala içimdeki ses senin hamiş olduğunu söylüyo bana:18::18::18:
o ses benle oyun mu oynuyor acaba:26::26:
zira bana sende hamilesin diyo:KK53::KK53::KK53:

canım çok tatlısın sağol :) bana çevremdeki arkadaşlar son günlerde sana bir şey oldu değişik bir hava geldi hamilemisin acaba falan demişlerdi. onlar gibi hissettin demekki sen de. ya benim anlamadığım 2 şey var. ilki ben 3-4 ay öncesine kadar bebek istemiyordum ki. ya da istediğimin farkında mı değildim ne bileyim tuhaf bir durum işte. şu an neden bu kadar sabırsızım bilmiyorum. beni nolur kınamayın ya 2 aydır her gün kendime adetim geçmeden kesinlikle test mest yapmıcam diyorum ama dayanamıyorum. kızlar ovulasyon testi konusunda ya da yumurta takibi konusunda da hakkınız var fakat ben aslında olayın doğal gidişatını bozmak kendimi bir güne ya da saate odaklamak istemiyorum. bu beni daha çok strese sokacak diye düşünüyorum. kaldı ki her şeyi ayarladın testler pozitifi gösterdi ama o süre içinde bir aksilik olup ilişki yaşayamayabiliyorsun. eşim bu ara çok yoğun çalışıyor ve ölü gibi geliyor eve. yani mesela bu ara yumurtlamış olsaydım ovu. testi pozitif bile olsa ilişkiye girmemiz biraz zor olacaktı. bir de eşime de ben bugün yumurtladım hadi yapalım demek istemiyorum. onun da doğal bir yanı yok. yani haklısınız gebelik elde etmek için evet iyi bir yöntem ama ne bileyim ben çocuğum tamamen aşk çocuğu olsun istiyorum galiba:) tam olarak anlatamamış olabilirim derdimi ama öyle işte. hepinize desteğiniz için teşekkür ediyorum bi aile gibi yanımdaydınız bugün :) benim hiç kardeşim yok ama bugün öyle kardeşçe şeyler gördüm ki bu beni çok sevindirdi. iyi ki varsınız :)

konuyu çok uzatınca anlamadığım ikinci şeyi yazmayı unutmuşum:KK70: neden bu topikteki herkese 2. çizgiler çıkmasına rağmen kan testleri negatif çıkıyor evet sorum bu :KK70: ya ben böyle saçma şey görmedim tamam güvenilmez edilmez falan diyoruz ama hamilelik yaşayan ne kadar eşim dostum akrabam arkadaşım varsa hepsi 3 tl lik dandik testle öğrendiler ve kesindi ve doğruydu nasıl anlatsam bilemiyorum:) ya en yakın arkadaşım 2 gebeliğinde de bu şekilde silik çizgilerle öğrendi. adet günü gelmeden içine bir şüphe düşmüş hiç bir belirtisi yokken test aldı yaptı ve söylediğine göre çizgi o kadar silikmiş ki zor gördüm diyor. üstelik amerikada yaşıyor, orada kan testi de hemen istediğin zaman yaptıramıyorsun. yani amerikada yaşıyor olsak şu an kendimizi hamile sancaktık biz :)onlara neden olmuyor da bize oluyor. bunu gerçekten merak ediyorum.ne çektik be evladım :)

canım çok tatlısın sağol :) bana çevremdeki arkadaşlar son günlerde sana bir şey oldu değişik bir hava geldi hamilemisin acaba falan demişlerdi. onlar gibi hissettin demekki sen de. ya benim anlamadığım 2 şey var. ilki ben 3-4 ay öncesine kadar bebek istemiyordum ki. ya da istediğimin farkında mı değildim ne bileyim tuhaf bir durum işte. şu an neden bu kadar sabırsızım bilmiyorum. beni nolur kınamayın ya 2 aydır her gün kendime adetim geçmeden kesinlikle test mest yapmıcam diyorum ama dayanamıyorum. kızlar ovulasyon testi konusunda ya da yumurta takibi konusunda da hakkınız var fakat ben aslında olayın doğal gidişatını bozmak kendimi bir güne ya da saate odaklamak istemiyorum. bu beni daha çok strese sokacak diye düşünüyorum. kaldı ki her şeyi ayarladın testler pozitifi gösterdi ama o süre içinde bir aksilik olup ilişki yaşayamayabiliyorsun. eşim bu ara çok yoğun çalışıyor ve ölü gibi geliyor eve. yani mesela bu ara yumurtlamış olsaydım ovu. testi pozitif bile olsa ilişkiye girmemiz biraz zor olacaktı. bir de eşime de ben bugün yumurtladım hadi yapalım demek istemiyorum. onun da doğal bir yanı yok. yani haklısınız gebelik elde etmek için evet iyi bir yöntem ama ne bileyim ben çocuğum tamamen aşk çocuğu olsun istiyorum galiba:) tam olarak anlatamamış olabilirim derdimi ama öyle işte. hepinize desteğiniz için teşekkür ediyorum bi aile gibi yanımdaydınız bugün :) benim hiç kardeşim yok ama bugün öyle kardeşçe şeyler gördüm ki bu beni çok sevindirdi. iyi ki varsınız :)

konuyu çok uzatınca anlamadığım ikinci şeyi yazmayı unutmuşum:KK70: neden bu topikteki herkese 2. çizgiler çıkmasına rağmen kan testleri negatif çıkıyor evet sorum bu :KK70: ya ben böyle saçma şey görmedim tamam güvenilmez edilmez falan diyoruz ama hamilelik yaşayan ne kadar eşim dostum akrabam arkadaşım varsa hepsi 3 tl lik dandik testle öğrendiler ve kesindi ve doğruydu nasıl anlatsam bilemiyorum:) ya en yakın arkadaşım 2 gebeliğinde de bu şekilde silik çizgilerle öğrendi. adet günü gelmeden içine bir şüphe düşmüş hiç bir belirtisi yokken test aldı yaptı ve söylediğine göre çizgi o kadar silikmiş ki zor gördüm diyor. üstelik amerikada yaşıyor, orada kan testi de hemen istediğin zaman yaptıramıyorsun. yani amerikada yaşıyor olsak şu an kendimizi hamile sancaktık biz :)onlara neden olmuyor da bize oluyor. bunu gerçekten merak ediyorum.ne çektik be evladım :)

Hee hee valla tatlım daha önceki hamileliğimde adetimden bir gün sonra öğrendim 3 tl lik testlerle kıpkırmızı 2 çizgi şeklinde... ama ondan 1 hafta önce işyerindeki bi arkadaşım kulağıma eğililip sen hamile misin demişti ve görümcem 2 gün önce rüyasında görüp telefon etmişti ben bebek istiyorlar ağız yapıyorlar sandım ama bazı insanların içine doğuyor.. ama ben hamile olduğumu hemen anlamıştım vücudumdaki belirtiler fazla belirgindi..........tabi nasip değil sürmedi hamileliğim.. geçen ay hayatımda ilk kez regl gecikmesi yaşadım hamile olmadığıma çok emindim hiç birşey hissetmiyordum çünkü testlerle uğraştım o hafta artık mecburen..ovu testine ondan sonra karar verdim yoksa ben geçen ay stres altında kalınca hiç birşey yapmayıp uzak duracağım bu konudan diye söz verdim kendime ama regl günü değişince acaba yumurtlama günü de değişebilir mi dedim.. dün 2 kırmızı çizgiyi gördüm ovu testinde ama zaten biz gün aşırı deniyoruz son 4-5 gündür özellikle o gün olsun vs gibi takılmadım...sadece rahatladım kırmızı 2 çizgide.... aşk çocuğu olması konusa bende katılıyorum görev gibi görmek stres yapar zatenn... ben daha önce ilk ayımda kaldım şimdiki denemelerin 2. ayındayım ama dediğim gibi canım ,,Rabbim sağlıkla geleceği zaman versin....... var herşeyin hayırlı bir zamanıı üzme kendini adet geçmeden de test yapmaa bir dahaaa:KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
kızlar hepimiz ümitlenmiştik ama negatif çıktı sizi de heyecanlandırdım ya kusura bakmayın artık :)

Sinirlerim bozuldu sende de böyle görünce.bende de ayni olmustu 3farkli test yapmstm ilk dakikadan ckmsti kanda negatif.hayatmda manyak bi sok yasamistm allah bida ne sana ne de bna yasatmasn cnim.son hayat kırıklğgi olur ins.allah en yakn zamanda nasip etsn artk ck istyrum buay hamile rüyasi görüym hep bilincaltim iste hep :KK43:(

senle benım sansıma işte bu da .ama ben idrarda kopkoyu görmeden bıda ınanmam kendıme..hamılelıgımı ögrendıgımde zuhalın dedıgı gıbı kopkoyuydu dıgerınden kırmızydı..ama gecıkme yasamstım..buarada bence ovulasyon testı kullan..ben kullandım yanı en azından nezaman yumurtluosun onu ögrenırsın mesela ben erken yumurtluom gecen ay 13teydı buay bıraz dahaerken oldu..ama malum eşim askeri personel oyuzden herzaman olamıo yada esım full eve gelemıo gercı allah nasip ederse tek ılskıden bıle olur..öncekı hamılellgmde evlendıgım ılk ay oldu kornuoduk ve esım ılk 15 gun vardı ve adetımden 15gun snrası yoktu adetım gecıkınce geldı görevden ..allah hepimize saglıklı bebısler nasip etsın ben bu ay ovulasyon fln bıkac kere yaptım ılskı olayı da o sıra olmadı düzen desenoda olmadı ya bırden fazla oldu ya da hiç artık hayırlısı sporumu yapıorum evlıglım tadını cıkarıom veeeee herseyden cok sevıp asık oldugum bı esımm var oyuzden hayırlısı deyip beklmedyım elbette vardrn bı zamanı..beklıorz o tatlı sıpayı :KK52:

tombikkus bende senin soruna söyle cevap vermek istiyorum
anne olmayı çok isteyen insanların aklı o testlerle duruyor halbuki sunu düsünsene idrar hormonal bisey
1-herkesin hormonları farklı
2-sen 1litre su içersin günde baskası 3litre bu kiside idrarda hormonlar daha net çıkar
3-bazı insanlarda hormonlar geç salgılanıyor
4-o testlerde silik çizgi bence kesinlikle negatif
5-ADET GEÇİKMESİ OLMADAN YAPILAN TEST KESİNLİKLE YANILGI OLABİLİYOR!

hepimiz farklı canlarız farklı biyolojimiz var
sana testler oyun oynuyorsa alma onları,at kafandan bazı şeyleri çok isteme.2sene dene 1sene sonunda yumurta takibi yapartırırsın.
adetin 5gün geçsin git doktora kan testi yaptır.
umud ozaman olur içinde enazından hem hatırlıyormusunz burda yazmıstım arkadasım gaz için doktora gitti 3aylık gebe çıktı
suan 4 aylık halen idrar testi negatif=)=)
silik milik bisey yok !
Allah bekletiyorki o gelince onun kıymetini bilelim diye canım....

tombikkus bende senin soruna söyle cevap vermek istiyorum
anne olmayı çok isteyen insanların aklı o testlerle duruyor halbuki sunu düsünsene idrar hormonal bisey
1-herkesin hormonları farklı
2-sen 1litre su içersin günde baskası 3litre bu kiside idrarda hormonlar daha net çıkar
3-bazı insanlarda hormonlar geç salgılanıyor
4-o testlerde silik çizgi bence kesinlikle negatif
5-ADET GEÇİKMESİ OLMADAN YAPILAN TEST KESİNLİKLE YANILGI OLABİLİYOR!

hepimiz farklı canlarız farklı biyolojimiz var
sana testler oyun oynuyorsa alma onları,at kafandan bazı şeyleri çok isteme.2sene dene 1sene sonunda yumurta takibi yapartırırsın.
adetin 5gün geçsin git doktora kan testi yaptır.
umud ozaman olur içinde enazından hem hatırlıyormusunz burda yazmıstım arkadasım gaz için doktora gitti 3aylık gebe çıktı
suan 4 aylık halen idrar testi negatif=)=)
silik milik bisey yok !
Allah bekletiyorki o gelince onun kıymetini bilelim diye canım....

Mrb paylasiminizi okudm cok ilginc sanirim.3 ay uzerne gormus.arkadasiniz..hala azda olsa regl olmaya devam ediyormu acaba..

mrb paylasiminizi okudm cok ilginc sanirim.3 ay uzerne gormus.arkadasiniz..hala azda olsa regl olmaya devam ediyormu acaba..

evet 2 gün sürüyor bitiyor
ben çok duydum gazeteye bile çıktı 2011 yılında bir bayan 2ay kala gebe olduğunu öğrendi diye
ya karnı sismedende midesi bulanmadanda gebelik geçirenler var hatta binde bir 2 kez yumurtlayan kadın 3 ay önce inglterede babaları farklı ikizleri doğurdu rahim hormon karısık isler =)

evet 2 gün sürüyor bitiyor
ben çok duydum gazeteye bile çıktı 2011 yılında bir bayan 2ay kala gebe olduğunu öğrendi diye
ya karnı sismedende midesi bulanmadanda gebelik geçirenler var hatta binde bir 2 kez yumurtlayan kadın 3 ay önce inglterede babaları farklı ikizleri doğurdu rahim hormon karısık isler =)

Hmm gerckten cok ilginc :) demekki boyle kisa sureli regl olundugunda suphe duymk gerek..yine burda okumustm daire tabibine gaz diye gitms 6 aylik hamile cikmis onudami siz anlatmstnz oda baska bir arkadasinizmiydi..

günaydın kızlar kimsecikler yok herhalde buralarda:) bu sabah regl oldum ama ilginç bir şekilde mutlu ve huzurluyum. gecikmemesi çok güzelmiş :) hepinize güzel bir gün ve güzel bir hafta diliyorum hayırlı pazartesiler :)

günaydın kızlar kimsecikler yok herhalde buralarda:) bu sabah regl oldum ama ilginç bir şekilde mutlu ve huzurluyum. gecikmemesi çok güzelmiş :) hepinize güzel bir gün ve güzel bir hafta diliyorum hayırlı pazartesiler :)[/QUO

canım hamileymişim daha önce yazamamıştım konusu geçmişti hatırlarsan inan hem sevindidrici hemde şaşırtıcı bi duygu.. RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH.Seninde ne kadar uğraştığını görüyorum bende geçen ay öyleydim oldumu olmadımı derken bu ay akışına bırakmıştım geçen ay test üstüne test yaptım bu ay fazla umursamadım meğersem hamileymişim rabbim ne zaman yazdıysa o zaman oluyor bizler birşey yapamayız sadece şunu söyleyeyim kendine stres yapma kib.

Son düzenleme:
günaydın kızlar kimsecikler yok herhalde buralarda:) bu sabah regl oldum ama ilginç bir şekilde mutlu ve huzurluyum. gecikmemesi çok güzelmiş :) hepinize güzel bir gün ve güzel bir hafta diliyorum hayırlı pazartesiler :)

canımyeni döngün hayırlı olsun inşallah..
bu durumda bende hamiş değilim bu ay:KK30::KK30::KK30:
çünkü içimdeki ses ikinizde hamiş diyordu:KK53::KK53::KK53:
artık hayırlısı beklerizz..
rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah...

canım hamileymişim daha önce yazamamıştım konusu geçmişti hatırlarsan inan hem sevindidrici hemde şaşırtıcı bi duygu.. RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH.Seninde ne kadar uğraştığını görüyorum bende geçen ay öyleydim oldumu olmadımı derken bu ay akışına bırakmıştım geçen ay test üstüne test yaptım bu ay fazla umursamadım meğersem hamileymişim rabbim ne zaman yazdıysa o zaman oluyor bizler birşey yapamayız sadece şunu söyleyeyim kendine stres yapma kib.

oooo MAŞALLAH canımm benimmm.......... zaten hiç anlamadığın bir zamanda geliyor bebek.........stres olduğun ay ne bebek geliyor ne regl:KK1::KK1: Rabbim bebeğine sağlıkla kavuşmayı nasip etsin darısı bizlere dua et hepimiz için:21:

valla geçen ay bende gecikme yaşadım hayatımda ilk kez o yüzden regl gelmesi beni de üzmez mesela bu ay:KK1::KK1: hakikaten regl olabilmek de güzelll... inşallah önümüzde ki ay herşey istediğin gibi olsun inşallah:KK34:

herkesin durumu farklı tatlım kendi kendine kafanda kurma birşeyler dur bakalım :KK1:

Son düzenleme:

filozofcum neden kendini benle bir tutuyosun yavrum belki sende vardır bişey bilemeyiz :) ya adetim zamanında geldi ama az az geliyor çoğalıp normale döner mi acaba.bazen de sancıdan tansiyonum düşüyor. üşüttüm herhalde biraz. güzel haberler verecek olan yok mu? feride nerelerde kardeşler ben onu merak ediyorum :)

günaydınnn
tombikkuş canım ya ben bu ay çok ümitliydim senden ama en azından gününde adet olman bile iyi bişey. hayırlısıyla sağlıkla bebişin gelir inşallah baharla birlikte..

filozofcum neden kendini benle bir tutuyosun yavrum belki sende vardır bişey bilemeyiz :) ya adetim zamanında geldi ama az az geliyor çoğalıp normale döner mi acaba.bazen de sancıdan tansiyonum düşüyor. üşüttüm herhalde biraz. güzel haberler verecek olan yok mu? feride nerelerde kardeşler ben onu merak ediyorum :)

Tüp bebek bölümüne yaziyor cnim transfer gercekleşmis suan beklemedyms.yaknda güzel hber alırız ondan.hayırlısyla darısi bize.gúzel hbr vermk nasip olur bize de:KK1::KK1:

serapcim napion nasil gdiyor hamilelik .bebek nasil.darisi bize ins.:nazar:

amin canım amin. darısı sana, tombikkuşa, pufpufa, adını sayamadığım isteyen herkese inşallah..
hamilelik iyi gidiyor aslında. ben de ne bulantı ne bişey yok. hafif sağ kasığım ağrıyo 2 gündür neden bilmiyorum ama olsun o kadar da. heyecanla ctesiyi bekliyorum günler geçmiyor. o gün hem verdiğim kan sonuçlarım çıkacak hem de bebek ne durumda görücez artık. umarım herşey yolundadır ve bebeğim sağlıklıdır. onu hissedemediğim için durumunu bilmiyorum ve biraz endişeleniyorum. ilk bebeğimin de kalp atışları durduğunda hiç bişey hissetmemiştim ve kanamam falan da olmamıştı. yani kötü bişey olursa gene herhangi bir sinyal alamayabilirim. ama kötü düşünceleri uzak tutmaya çalışıyorum sürekli kendime pozitif ol diyip duruyorum :KK1: hareketlerini hissedebileceğim zamanlar gelse bi an önce de rahatlasam :KK16:

X