.Hamilelik isteyen herkesin paylasım alanı !!!!!

Haydi bakalım, bu ay topikte güzel haberler çok inşallah senden de güzel haber alırız. Yalnız arkadaşlarım öldünüz mü kaldınız mı pek bi sakinsiniz. Azcık sesiniz çıksın yahu :)

Allah senden razi olsun allah ne muradin varsa versin sana insallaj
Dualarimiz kabul olur insallah rabbim sanada hayirrli evladini versin insallaaahhhh

Cnım bnım insallah hamilesndr.dualarm seninle.adetn bikc gün daha gecerse kan testi yaptr.

Kızlar allaha binlerce kez sükür hamileyim.adetmdn önce ögrendm.kan testinde idrarda da cıkti cok sükür bugunlere.allahm isteyen herkese nasip etsin

Kızlar allaha binlerce kez sükür hamileyim.adetmdn önce ögrendm.kan testinde idrarda da cıkti cok sükür bugunlere.allahm isteyen herkese nasip etsin

tebriklerrrrrrrrrrr canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
bu ay hiç renk vermedin ha
arada çalışmalar iyi gitmiş ama
kutlarım canımmmm.
halayını çekelimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm gari..sıra bende

tebriklerrrrrrrrrrr canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
bu ay hiç renk vermedin ha
arada çalışmalar iyi gitmiş ama
kutlarım canımmmm.
halayını çekelimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm gari..sıra bende

Sagol kuzum cok sükür allaha.idrarda pozitifi gördüm ama tombikustan snra inanasm gelmdi.snra tekrarldm ck sükür dwam etti.kan testi yaptrdm ve ögrndm cok ama cok sükúr cnım .darısı sana ve isteyen herkese nasip olsun.allahm saglıckla kucgma almayı nasip etsin

Son düzenleme:

amiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canım aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
değer kaç çıktı kanda bu arada
bu videoya baksana izlerken çok duygulandım ya
[video=youtube;E-MvkbEXrSw]http://www.youtube.com/watch?v=E-MvkbEXrSw[/video]

Son düzenleme:

Cnım 8gün kala 42.21 di.ben yerlesme kanamasi yasadım pembe lekelenme oldu ve kasık batmasi ve agrı doktr yerlesme lekesi ddi.bi damla oluo pembe oda pecete de.bebek yerlesirkn yerini temzlerms degerim 8gün kala yapldgnda güzel dmi? Sence

benim önceki gebeliğim gibi erken öğrenmişsin..
çok iyi bence..
benimkini de 8 kala öğrenmiştim 19,5 falandı

canımmmmmmmmmmmmmmm çok sevindimmmm.. tebriklerrrr.. allahım bu ay ne güzel bir sürü hamile haberi alıyorummm
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. hepimizin bebeklerine sağlık versin inşallaahhh..

Canim cok tesekkür edrim.amin cnim allah yawrularımzı saglıkli bi şekilde kucagımza almayı nasip etsin

Canimm cik sevindim rabbim tamamina erdirir insallahhhh bendende size guzel bi haber o zamannn

Hamisimmmmmmmmmmmmm bendeeeeeeeeeeeee
Benden dualarini eksik etmeyen canlar allah hepinizden yuzbinkere razi olsun insallahhhhhh yapmamiz gereken gunden bes gun once yaptirdik deger 11.6 cikti :)))

tebriklerrrr canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
maşallah ne güzel haberler aldık bu ay..
bana da dua edin bana da

tebriklerrrr canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
maşallah ne güzel haberler aldık bu ay..
bana da dua edin bana da

Rabbim size de en hayirlisinii versinnnn insallahhhhhh yuce allah herkesin gonlune gore versin insalllaaaaaahhhhh

ayyy neler kaçırmışııım :) çok şükür tuğçeciim ya çok şükür. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin çokk sevinçliyim şu anda gözlerim doldu walla :) sıra filozofumdaaaa :))

inşallahh güzelim inşallahhhhh
sonra da topu sana atacazzzzzz

Amin canım cok tesekkür ederim.darısı sana ve isteyen herkese olsun.icime sendende bu ay mutlu haberi duycakmışız gbi gelio.

Canım tebrik ederim.allah saglıklı bi sekilde kucagımza almayı nasip etsin.darısı isteyen herkese olsun.

maşallaahhhh sana daaa.. ohhh yaa bu ay ne güzelll olduuu... allahım hepimizin bebeklerini sağlıkla doğrumayı nasip eder inşallahhhh...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…