hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

Hamilelik belirtisi olarak ateş yükseliyor mu?

herkeste farklı belirtiler oluyor canım ya yükselen var yükselmeyen var o yüzden beklemeden bilemiyoruz bende ne belirtiler ar bir dinlesen sen hamilesin dersin ama gel görki:nazar: üşütmedende olabilir bütün belirtiler yakın beklicez bakalım

herkeste farklı belirtiler oluyor canım ya yükselen var yükselmeyen var o yüzden beklemeden bilemiyoruz bende ne belirtiler ar bir dinlesen sen hamilesin dersin ama gel görki:nazar: üşütmedende olabilir bütün belirtiler yakın beklicez bakalım

haklısın canım :KK43:Senin gibi düşünüyorum bende, aynı belirtiler üşütmeden yada regl yaklaşmasındanda oluyor.
Dilerim herkesin gönlünce olur herşey.Sen galiba deneme aşamasındasın değil mi?Adetine ne kadar daha var? Benim 5 günüm var..
Benim riskim var, plan dışı diyelim.Eşimle ayrı şehirlerdeyiz o yüzden pek istemiyorum ama
tabiki zorlanacaksam bebek yapma konusunda, şimdiden olsun isterim.

haklısın canım :KK43:Senin gibi düşünüyorum bende, aynı belirtiler üşütmeden yada regl yaklaşmasındanda oluyor.
Dilerim herkesin gönlünce olur herşey.Sen galiba deneme aşamasındasın değil mi?Adetine ne kadar daha var? Benim 5 günüm var..
Benim riskim var, plan dışı diyelim.Eşimle ayrı şehirlerdeyiz o yüzden pek istemiyorum ama
tabiki zorlanacaksam bebek yapma konusunda, şimdiden olsun isterim.

ben bayadır istiyorum eşimdede bendede bi rproblem yok benimde adetime 6 gün falan var ama gecikirse eğer hemen test yapmam beklerim daha önceki deneyimlerimden ötürü sabretmeyi öğrendim hemen çıkmıyor çünkü 3 gün sonra falan test yaparım ondada çıkmassa (allah korusun kist olma olasılığı var) hemen doktora giderim herşeye hazırlıklıyım hayırlısı olsun bakallım
senin eşin askerde falan galiba ayrı şehirlerde zor olur haklısın ama düşünmüyorsan korunmaya dikkat et sonrası daha zor olabilir Allah kimseye aratmasın

Mrh arkadaşlar... Aynı amaç için burdayız, umarım kısa sürede herkes hayırlısı ile bebeğinin sağlıklı bir şekilde kucağına alır. Ben yeniyim umarım burası uğurlu gelir ve bu ay bebiş haberini bende alırım.

ben bayadır istiyorum eşimdede bendede bi rproblem yok benimde adetime 6 gün falan var ama gecikirse eğer hemen test yapmam beklerim daha önceki deneyimlerimden ötürü sabretmeyi öğrendim hemen çıkmıyor çünkü 3 gün sonra falan test yaparım ondada çıkmassa (allah korusun kist olma olasılığı var) hemen doktora giderim herşeye hazırlıklıyım hayırlısı olsun bakallım
senin eşin askerde falan galiba ayrı şehirlerde zor olur haklısın ama düşünmüyorsan korunmaya dikkat et sonrası daha zor olabilir Allah kimseye aratmasın
inş canım hüsrana uğramazsın.
Buay bebişin göbişine gelir inş :)
Eşim asker değilde, evlendiğimizin 6. haftasında memur oldu gitti.
20 aylık evliyiz ama ayrıyız hep.
Bu ay tayini yapılabilir bi ihitimal.
Tayin olursa hamile olmama sevinirimde belki ama olmazsa eminim çok zorluk çekerim.
Hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım benim.Allah aratmasın inş..
Mrh arkadaşlar... Aynı amaç için burdayız, umarım kısa sürede herkes hayırlısı ile bebeğinin sağlıklı bir şekilde kucağına alır. Ben yeniyim umarım burası uğurlu gelir ve bu ay bebiş haberini bende alırım.

Canım inş gönlünce olur herşey...

Merhaba Petunya dersler yoğundu giremedim ben kan sonucumu aldım negatif çıktı ama hala regl olmadım şu gün itibari ile 4 gün geçti dünden bu yana göğüslerimde ağrı başladı ama şunu belirteyim bulantım devam anlamadım...biz ilk defa denemiştik sanırım ilkinde olsa dünyanın en şanşlı insanlarından olurdum...:))

bakalım negatifin üzerine şimdi regl olmayı bekliyorum...böyle gecikmede yaşamamıştım neyse hayırlısı Allahtan

herkese merhaba. hamilelik belirtisi yaşayanlardan ya da bilenlerden öğrenmek istediğim birşey var. yardımcı olursanız sevinirim.
yaklaşık 9 aydır korunmuyoruz eşimle, her ay test yapıyorum ve (-) çıkıyor. zaten bir çoğunda da doğru düzgün belirti yaşamamıştım. fakat bu ay ve hatta bugün adetime ortalama 10 gün kala pembe bir kanamam oldu. sırf bu yüzden bugün akşama kadar tam 5 kez lavaboya gittim ve hepsinde gördüm. şu anda yok ama bembeyaz süt gibi ama daha yoğun bir akıntı oldu şimdi de. baya bir var üstelik. kokusu da yok. bir de benim adetlerim düzensizdir. 33-39 gün arasında değişir.
aranızda bu şekilde implantasyon kanaması yaşayan oldu mu ya da bilen var mı? acaba implantasyon kanaması mıdır bu? lütfen cevap verin... tecrübelerinize ihtiyacım var.

inş canım hüsrana uğramazsın.
Buay bebişin göbişine gelir inş :)
Eşim asker değilde, evlendiğimizin 6. haftasında memur oldu gitti.
20 aylık evliyiz ama ayrıyız hep.
Bu ay tayini yapılabilir bi ihitimal.
Tayin olursa hamile olmama sevinirimde belki ama olmazsa eminim çok zorluk çekerim.
Hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım benim.Allah aratmasın inş..

Canım inş gönlünce olur herşey...
Amin canım ya inşallah umarım seninde gönlüne göre olur endişelerinde haklısın hayırlısı olsun

Merhaba Petunya dersler yoğundu giremedim ben kan sonucumu aldım negatif çıktı ama hala regl olmadım şu gün itibari ile 4 gün geçti dünden bu yana göğüslerimde ağrı başladı ama şunu belirteyim bulantım devam anlamadım...biz ilk defa denemiştik sanırım ilkinde olsa dünyanın en şanşlı insanlarından olurdum...:))

bakalım negatifin üzerine şimdi regl olmayı bekliyorum...böyle gecikmede yaşamamıştım neyse hayırlısı Allahtan
merhaba ebrucan demek negatif :KK43: ama daha ilk denemeyse çok normal olsun sonraki ay olur inşallah seni durduk yere endişelendirmek istemem ama daha önce benim 10 gün gecikmişti mide bulantımda olmuştu testte negatif çıkınca dr. gittim gecikmenin sebebi kistmiş gerçi öle çok mühim değildi eridi gitti bişeyim kalmadı ama genede eğer gecikme çok uzarsa bir doktora gözük istersen

herkese merhaba. hamilelik belirtisi yaşayanlardan ya da bilenlerden öğrenmek istediğim birşey var. yardımcı olursanız sevinirim.
yaklaşık 9 aydır korunmuyoruz eşimle, her ay test yapıyorum ve (-) çıkıyor. zaten bir çoğunda da doğru düzgün belirti yaşamamıştım. fakat bu ay ve hatta bugün adetime ortalama 10 gün kala pembe bir kanamam oldu. sırf bu yüzden bugün akşama kadar tam 5 kez lavaboya gittim ve hepsinde gördüm. şu anda yok ama bembeyaz süt gibi ama daha yoğun bir akıntı oldu şimdi de. baya bir var üstelik. kokusu da yok. bir de benim adetlerim düzensizdir. 33-39 gün arasında değişir.
aranızda bu şekilde implantasyon kanaması yaşayan oldu mu ya da bilen var mı? acaba implantasyon kanaması mıdır bu? lütfen cevap verin... tecrübelerinize ihtiyacım var.
eda merhaba anlattığın kanama yerleşme kanamasına çok benziyor forumda bununla ilgili başlıklar var ordaki yazıları okursan daha çok bilgin olur sanırım ama pembe akıntıdan sonra akıntının süt gibi olması falan direk yerleşme kanaması gibi gösteriyor durumu herşey gönlünce olsun

o başlıkları sonradan gördüm ama içimi rahatlatacak pek bişey bulamadım. sizin yorumunuz biraz olsun içimi rahatlattı, sağolun. :) bugün lekem yok ama kasıklarımda ince ince bir sızı var. korkuyorum da test yapmaya, zaten çıkmaz da daha. kan vermek istiyorum ama, ona da eşim karşı çıktı. bekleyelim biraz. sürekli kan mı vermeni istemiyorum diyor. o da haklı. :KK43:

kızlar bnm adeteime 14 gün var ancak 5 gündür göğüslerimde bir şişlik var 2 gün bel ağrım oldu ama şimdi yok hamile olabilir miyim testlerde belli olur mu?test alsam yapsam

çok saol tatlım darısı tüm isteyenlere inşallah.evet canm evde idrar testi yaptım.adetim 7gün geçikti ama ben d.k hapını geçen ay bıraktım gecikmeyi de ona bağlıyodumkaydirigubbakcemile3

ay canım senin için çok sevindim d.k. hapını daha yeni bırakmana rağmen hamile kalman süperrrr
daha önce ne kadar zaman kullanmıştın hapı?
bende geçen ay bıraktım insan çok sabırsızlanıyor hemen yumurtalama dönemlerini falan hesapladım hamile kalabileceğim günler arasında her gün çalıştım artık eşime gına gelmişti acaba çokmu abarttım 10. ila 14. günler arası her gün denedik sizce abartıyormuyum bu kadarına gerek varmı?
ay keşke bendede hemen ilk denememde olsa ama ben d. k. hapını yaklaşık 9 yıldır kullanıyorum bekarken hormonel bozukluklar vardı o yüzden ümitsiz oluyorum uzun sürer herhalde hamile kalmam
bu arada 10. ila 14. günler arasında hamile kalmak için birleşme olunca sonraki günler yine gerekiyormu birleşme hamile kalabilmek için
zaten hapı bıraktığımdan beri acayip kasıklarım sancılanıyor üstelik 3 gündür pembe bi akıntım var çok değil sadece günde bi kere günlük pede geçiyor

selam kızlar sizlerden acil cevap bekliyorum ben yaklaşık 3 aydır korunmuyorum bebek istiyoruz bu ay ilkkez yumurtlama zamanına göre denedik diyebilirim iki güzdür kasıklarımda şişlik gibi bir ağrı var bazen batma hissi oluyor sürekli wc gidiyorum kendimi kesin hamileliğe kaptırmıyorum ama ilk geceden hemen hamile kalanlarada 3 aydır deneyen biri olarak hayret ediyorum ara sırada denemelerimiz oldu ama kesin olarak devamlılık anlamında 3 aydır deniyoruz olursa ilk bebeişim olacak artık zamanı geldi ekimde 4 yılımıza gireceğiz bunu yaşayanlardan cvp bekliyorum hepimize hayırlı sağlıklı bebişler dilerim...:emir_bebek::1hug:

slm evet 19 güne kadar çalışma yapman gerekiyor dok bana öyle dedi birde 11-13-15-17-19 günlerinde yapman gerekiyormuş birer gün arayla:ecrin_bebek:

slm evet 19 güne kadar çalışma yapman gerekiyor dok bana öyle dedi birde 11-13-15-17-19 günlerinde yapman gerekiyormuş birer gün arayla:ecrin_bebek:

cevap için tşkler niye 19. güne kadar bilen varsa bana açıklaya bilirmi acaba 28gün aralıkla adet gören bi kadının hamile kalabilme ihtimali 10. ila 14. gün diye biliyorum
19. gün yumurta çoktan döllenmiş olmuyormu????
Ne zormuş ya yemin ederim korunmak çocuk olmasın diye uğraşmak
çocuk olsun diye uğraşmaktan daha kolaymış

X