hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

Valla kızlar ben reglime 10 gün değil 14 gün öncesinden belirtileri yaşamaya başlamıştım..Hemde nerdeyse bütün belirtiler vardı..Sık idrara çıkma,göğüs şişmesi özelliklede sol göğsüm çok şişmişti,uykusuzluk..Yani kişiden kişiye değişir regli öncesi belirti hissetmek veya hissetmemek..Bünye meselesi..

kızlar adet belirtileri olup ta gebe olduğunu öğrenen varmı acep.21 mayısta çatlatma iğnemi vuruldum,adetime 5 gün var.bugün belim ve kasığım ağrıyo.bide iğnemi yaptığım günden beri sanki hep ateşim var,yanıyo gibiyim:kedi:KK43:maalesef hiç ölçmedim ateşimi).beni aydınlatabilirmisiniz canlarımopuyorumnanaktan

Valla kızlar ben reglime 10 gün değil 14 gün öncesinden belirtileri yaşamaya başlamıştım..Hemde nerdeyse bütün belirtiler vardı..Sık idrara çıkma,göğüs şişmesi özelliklede sol göğsüm çok şişmişti,uykusuzluk..Yani kişiden kişiye değişir regli öncesi belirti hissetmek veya hissetmemek..Bünye meselesi..
umarım bizim yaşadığımız belirtilerde bebişe dair belirtilerdir regl belirtilerin eçok benzediği için insan ayırt edemiyor

kızlar adet belirtileri olup ta gebe olduğunu öğrenen varmı acep.21 mayısta çatlatma iğnemi vuruldum,adetime 5 gün var.bugün belim ve kasığım ağrıyo.bide iğnemi yaptığım günden beri sanki hep ateşim var,yanıyo gibiyim:kedi:KK43:maalesef hiç ölçmedim ateşimi).beni aydınlatabilirmisiniz canlarımopuyorumnanaktan
valal bekliyoruz adet belirtilerine benzer belirtiler yaşıyorum bende adetime 8-9 gün var bakalım yakında belli olur çatlatma iğnesi ateş yaparmı bilmiyorum ama 2 gün öncesinde benimde ateşim çıktı ben iğne falan vurulmadım 5 günün kalmış sık dişini inşallah istediğin haberi alırısn tatlım

kimse neden yazmıyooomafoldumben
sen yaz geçte olsa cevap gelir anında cevap yazılması zor herkes her an online olmuyoropuyorumnanaktan

ceylinaz birbirimize haber verelim o zaman kaydirigubbakcemile5merak ederim ben :)) ismin gerçek adınsa çok güzelmiş

tamam olur canım tabiki haberleşelim.benim 6 gün kaldı regle bakalım ateşim var 3 ,4 gündür.ismim gül ama kızım olursa ceylinaz düşünüyorum opuyorumnanaktan

az kalmış regle sabret inşallah sonuç beklediğin gibi olur. hamile olabilirsin .iğne olmadım ben ama benimde ateşim var.hiç böyle olmazdım.

tamam olur canım tabiki haberleşelim.benim 6 gün kaldı regle bakalım ateşim var 3 ,4 gündür.ismim gül ama kızım olursa ceylinaz düşünüyorum opuyorumnanaktan

valal naz kısmı çok uyumlu olur bunlar pek nazlı çünkü gelmek için nazlanıp duruyorlar seninde geri sayım başladı desene 6 güncük hadi hayırlısı birimizinki bari tutsa beklemek çok zor elde değil meraktan çatlıyor insan tıp ne kadar ilerlesede bunu daha erken öğrenmenin yolunu bulamadılar yahukaydirigubbakcemile3 bu arad benim belirtiler bugün azaldı gibi dün belim ağrıdı halsizlik vardı ama havalardanda olabilir burası çok sıcak bugün bel ağrım yok göğüslerim daha az acıyor birde birşey dikkatimi çekti sendede varmı bilmiyorum akıntımın kıvamı biraz koyulaştı rengide beyaz gibi öncedende böylemi oluyordu bilmiyorum şimdi herşeye dikkat ettiğimden sanırım her şeyden bir sebep çıkarıyorum galiba neyse sabır deyip beklemekten başka çare yok hayırlısı olsun hepimiz için a.s.

ayyy kıjjjlaaarrrrr.ağzınızdan bal damlıyo.cevap yazan herkeşşşlere çok teşekkürlerr.Allahım gönlünüze göre versin:Saruboceq: ceylinaz ve petunyaaaa mersi canlarım

petunya benimde şikayetlerim bugün biraz hafifledi akıntımda az çok diil.galiba bebiş yok yinede umutla 6 günü beklicem hayırlısı.opuyorumnanaktan

arkadaşlar benimde son adet tarihim 31 nisandı. yani bugün itibari ile 2 gün gecikti. ben de 10 günü geçgindir yumurtalık ağrısı ve bel ağrısı vardı karnım taş gibiydi ama bazen gebelik geldi aklıma bazende çabuk üşüten bir insan olduğum için üşüttü dedim günler geldi geçti ve şimdi adetim 2 gün gecikti ama bende 4 gündür de bulantı var araba kullanıyorum arabayı durdurunca bir bulantı ve ev temizleyemşiyorum deterjan kokusundan umarım bunlarda üşütmeden değildir idrar testi yaptım negatif ama biraz önce kan testi yaptırdım yarın çıkacakmış onu bekliyorum bakalım...

ayyy kıjjjlaaarrrrr.ağzınızdan bal damlıyo.cevap yazan herkeşşşlere çok teşekkürlerr.Allahım gönlünüze göre versin:Saruboceq: ceylinaz ve petunyaaaa mersi canlarım
amin canım ya hepimizin inşallah :Saruboceq:

petunya benimde şikayetlerim bugün biraz hafifledi akıntımda az çok diil.galiba bebiş yok yinede umutla 6 günü beklicem hayırlısı.opuyorumnanaktan
ya evet belirtilerim azalınca bende hayal kırıklığı yaşadım biraz ama hayırlısı napalım benim daha 8-9 gün var ak döt kara döt belli olur yakındakaydirigubbakcemile3 napalım ceylinaz ya hayırlıısysa olsun geç olsun güç olmasın tatlım.
Gene böyle beklediğim aylardan bir gün reglim tam 10 gün gecikti iyicene hamileyim moduna girdim gecikir gecikmez test yaptım yok bişey 10 güne kadar bekledim geç çıkar belki ama kesin hamileyim diyorum bu arad bir sürü idrar testi yaptım mide bulantısıda var kan testi yaptırıdm sonucu telefonda öğrendim resmen çöktüm negatif dediler doğru dr. un yolunu tuttum tabi kist varmış yok onu erittik yok çatlamadı yok günü kaçtı derken bu ralara kadar geldik artık alıştım gecikse bile iyiyede kötüyede hazırlıyorum kendimi baktım olmadı gidiyorum saçımı boyatıyorum bir kaç kadeh şarap içiyorum eşimle öbür aya deyip hayırlısını diliyorum napayım herşeyde bir hayır vardır diyorumyerimseniben

arkadaşlar benimde son adet tarihim 31 nisandı. yani bugün itibari ile 2 gün gecikti. ben de 10 günü geçgindir yumurtalık ağrısı ve bel ağrısı vardı karnım taş gibiydi ama bazen gebelik geldi aklıma bazende çabuk üşüten bir insan olduğum için üşüttü dedim günler geldi geçti ve şimdi adetim 2 gün gecikti ama bende 4 gündür de bulantı var araba kullanıyorum arabayı durdurunca bir bulantı ve ev temizleyemşiyorum deterjan kokusundan umarım bunlarda üşütmeden değildir idrar testi yaptım negatif ama biraz önce kan testi yaptırdım yarın çıkacakmış onu bekliyorum bakalım...

ebrucan ne güzel az kalmış bizede haber ver umarım hamilesindir kokuya karşı hassasiyet olurmuş bende hiç olmadı ama kişiye göredeğişiyor genelde ilerleyen aylarda oluyor diye biliyorum inşallah bebiş vardır güzel haberlerini bekliyoruzza.s.

inşallah hamileyimdir buraya güzel bir haber ile yarın yazarım. biz 2 kardeşiz ve annem ikimizdede tüm hamilelik döneminde bulantı ve kusma yaşamış doğum yapana kadar. işallah bu bulantıda gebelik belirtisidir.

inşallah hamileyimdir buraya güzel bir haber ile yarın yazarım. biz 2 kardeşiz ve annem ikimizdede tüm hamilelik döneminde bulantı ve kusma yaşamış doğum yapana kadar. işallah bu bulantıda gebelik belirtisidir.

İNŞALLAH CANIM YA BİZEDE UMUT OLURSUN GERÇİ NE KADARDIR BU HABERİ BEKLİYORSUN BİLMİYORUM AMA İNŞALLAH HERŞEY İSTEDİĞİN GİBİ OLURa.s.

Mrb
adetıme 9 gÜn var ama akıntım Çok arttı bı de adet olacakmıŞım gıbı bÖyle karnım ılık ılık aĞrıyor bu da bı belırtı olabılır mı acaba gÖĞÜslerımın sıyah tarafında bı deĞıŞıklık var gıbı ama yok gıbı de bılemıyorum...

Mrb
adetİme 9 gÜn var ama akıntım Çok arttı bİ de adet olacakmıŞım gİbİ bÖyle karnım ılık ılık aĞrıyor bu da bİ belİrtİ olabİlİr mİ acaba gÖĞÜslerİmİn sİyah tarafında bİ deĞİŞİklİk var gİbİ ama yok gİbİ de bİlemİyorum...

inşallah belirtidir keşke bilebilseydik ama belirtilerin hiçbiri malesef hamile olduğunu kesinleştirmiyor ne zamanki adet gecikecek testte çıkacak ancak öyle mein oluyor insan umarım gönlüne göre olur eftelya hepimiz umutla bekliyoruz

Rabbim Herkesin gönlüne göre hayırlısını nasip etsin arkadaşlar bende bu belirtilere yakın belirtiler var ayy hayırlısı diyorum inş. ama daha 12 oldu rengli biteli abartıyor muyum acep kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Rabbim Herkesin gönlüne göre hayırlısını nasip etsin arkadaşlar bende bu belirtilere yakın belirtiler var ayy hayırlısı diyorum inş. ama daha 12 oldu rengli biteli abartıyor muyum acep kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hayırlısı canım ya hepimiz çok istediğimiz için her belirtiyi buna yorabiliyoruz işte Allah yardımcımız olsun ne diyeyim
beklemek çok zorr

Ebrucan ne oldu sesin soluğun çıkmadı kesin hamişsin sen hamiş olan kayboluyor :) inşallah iyi haberi almışındır:CüvCüv:

X