hamileliğinin belirtilerini 9-10 gün önceden hissedenler ne gibi belirtiler yaşadınız

slm kızlar bende heyecanlıyım biraz :) en son adetim 26 nisan dı..we hala oLmadım...geç kalmasını da hesap edersem yinde 8 gün geçti....ama geçen ay da 10 güngeçmişti fakat regl oLdum ...2 aydır korunmuyorum bakaLım ne oLcak =)

o başlıkları sonradan gördüm ama içimi rahatlatacak pek bişey bulamadım. sizin yorumunuz biraz olsun içimi rahatlattı, sağolun. :) bugün lekem yok ama kasıklarımda ince ince bir sızı var. korkuyorum da test yapmaya, zaten çıkmaz da daha. kan vermek istiyorum ama, ona da eşim karşı çıktı. bekleyelim biraz. sürekli kan mı vermeni istemiyorum diyor. o da haklı. :KK43:
tatlım umarım gönlünden geçen olur bencede eşin haklı kan testin egerek yok gecikmeyi bekle sonra idrar testi yap çıkmaz ise o zaman kan yaparsın hayırlısı olsun canım

kızlar bnm adeteime 14 gün var ancak 5 gündür göğüslerimde bir şişlik var 2 gün bel ağrım oldu ama şimdi yok hamile olabilir miyim testlerde belli olur mu?test alsam yapsam
canım 14 gün kala hiç bir test doğru sonuç vermez umarım dilediğin gibi oluır ama bu kadar erken test falan yapma bence bekle derim

selam kızlar sizlerden acil cevap bekliyorum ben yaklaşık 3 aydır korunmuyorum bebek istiyoruz bu ay ilkkez yumurtlama zamanına göre denedik diyebilirim iki güzdür kasıklarımda şişlik gibi bir ağrı var bazen batma hissi oluyor sürekli wc gidiyorum kendimi kesin hamileliğe kaptırmıyorum ama ilk geceden hemen hamile kalanlarada 3 aydır deneyen biri olarak hayret ediyorum ara sırada denemelerimiz oldu ama kesin olarak devamlılık anlamında 3 aydır deniyoruz olursa ilk bebeişim olacak artık zamanı geldi ekimde 4 yılımıza gireceğiz bunu yaşayanlardan cvp bekliyorum hepimize hayırlı sağlıklı bebişler dilerim...:emir_bebek::1hug:
acil cevap demişsin canım ama bu belirtiler yada benzerleri bazen regl belirtisi olabiliyor bazende hamilleik keşke ayırt edebilseydik malesef edemiyoruz sabırla bekliyoruz hepimiz senin regl gününü ne kadar var kasık ağzrısı bir belirti olabilir tabi umarım öyledir

petunya canım naber ne oldu varmı bi değişiklik görüşemedik bende bekliyorum hala bugün regl günüm.
canım merhaba giremedim bir kaç gündür çok fena hasta oldum faranjit,grip işede gelemedim ama şimdi daha iyiyim doktora gittim hamilleik olabilir ama belli değil dedim ona göre ilaç verdi onları bile istemeyerek alıyorum ama mecbur kaldım umarım zararı dokunmaz eğer bebiş varsa tabi :) biri minoset biri klamoks gerçi prospektüsleri okudum hamilelikte kullanım için uygundur diyor ama keşke gerek kalmasaydı neyse canım benim reglim 10-11 gibi olması gerekiyor yani hala beklemedeyim ama günü geçse bile 3-4 gün geçmeden test yapmam galiba beklemek istiyorum umarım gecikir bendeki belirtilere gelince iyicene aptallaştım tabi hastalıkta olunca ama kısaca şöyle
arada kabızlık durumum devam ediyor,göğüs ağrısı eskisi kadar yoğun değil ama hala mevcut dokunduğumda anlıyorum;ağzımın hiç tadı yok ama bu hastalıkla alakalı olabilir emin değilim,bunun dışında arasıra baş dönmesi çok sık olarak mide bulantısı özellikle geçen pazar çok fazla mide bulantısı yaşadım nane limon çayı içiyorum hem hastalığıma hem mide bulantıma çok iyi geliyor mide bulantımda hastalıkla bağlantılı olabilir tabi geniz akıntım olduğu için mide bulantısı olabilir işin özeti geriye kalan 2 şey var hastalıkla bağlantı kuramadığım göğüs ağrısı ve kabızlık elimde kalan bunlar :) hasta olmasaydım diğerlerinide katardım ama çokta umutlanmak istemiyorum hayırlısı ya napalım sağlıktan önemli bir şey yok herşeyin hayırlısı olsun ceylinaz senin güzel haberlerini bekliyorum inşallah müjdeli haberler verirsin tatlım:CüvCüv:

bendede adet olcam gibi sancı var karnım ağrıyor ama daha olmadım
hadi hayırlısı canım ya inşallah bebeğin geliyordur onun minik yerleşme çabalarıdır inşallah o ağrılar :Saruboceq::Saruboceq:

ben şanslıydım bu ay. Yumurta takibi için doktoruma gittiğimde yumurtam çatlamıştı hemde yepyeni çatlamış ben pazartesi öğlen girdim doktora ya sabah ya gece çatlamış bugün muhakkak ilişkiniz olsun dedi.. Bizde zaten pazartesiye kadarda gün aşırı çalışma yapmıştık. pazartesi de oldu. Ama eğer yumurta sadece büyüdüyse doktor ne zaman çatlayacağını hesap edemiyor yada yumurta takibine gitmeyen bayanlara 19. güne kadar deniyor çünkü geç yumurtlama da olabiliyor..

petunyaa ben de yarın adet olmam lazım yani regl tarihim o. ama inşallah olmam, yine de hayırlısı... eğer regl olmazsak sence en erken ne zaman kan testi yaptıralım ???? sen ne düşünüyorsun???

ben şanslıydım bu ay. Yumurta takibi için doktoruma gittiğimde yumurtam çatlamıştı hemde yepyeni çatlamış ben pazartesi öğlen girdim doktora ya sabah ya gece çatlamış bugün muhakkak ilişkiniz olsun dedi.. Bizde zaten pazartesiye kadarda gün aşırı çalışma yapmıştık. pazartesi de oldu. Ama eğer yumurta sadece büyüdüyse doktor ne zaman çatlayacağını hesap edemiyor yada yumurta takibine gitmeyen bayanlara 19. güne kadar deniyor çünkü geç yumurtlama da olabiliyor..
tatlım inşallah emekleriniz boşa gitmez adamlarada fenalık geliyor bir süre sonra çünkükaydirigubbakcemile3

petunyaa ben de yarın adet olmam lazım yani regl tarihim o. ama inşallah olmam, yine de hayırlısı... eğer regl olmazsak sence en erken ne zaman kan testi yaptıralım ???? sen ne düşünüyorsun???
selam canım desene regl tarihlerimiz aynı benim 28 günde bir oluyor bira ra düzensizdi ama düzene girdi şükür umarım bu ay ikimiiznde gecikir ve bir bakmışız bebişler gelmiş birde ceylinaz var bu sıralar onunda haberini alırız inşallah tatlım ben şöyle düşünüyorum Allah nasip ederde gecikme yaşarsam pzt gününe kadar beklemeyi düşünüyorum pzt sabah ilk çişlekaydirigubbakcemile3 bir test yaparım idrar testi eğer çıkmaz ise işe gelirken kan testi yaptırıp neticeyi öğrenirim diye düşünüyorum inşallah güzel haberler alırız öyle çok umut ediyoruzki allah hevesimizi kursağımızda bırakmaz inşallah:Saruboceq:

AMıN...benim de 28 günde bir oluyo. ama ilk defa bu ay korunmayı bıraktık ve fizyolojik olarak çok tuhaflıklar yaşadım ve halen de yaşıyorum. o yüzden, eğer hamile değilsem benim regl tarihi şaşbilir gibi geliyo bana. ama eğer hamile değilsem şaşırıp da beni boşuna bekletip ümitlendirmesin. ben de canım aynen sen gibi düşünüyorum; eğer regl olmazsam pazar sabahı idrar testi yapıp pzt günü de kan testi yaptırırım diyourum ya bakalım artık zaman ne gösterecek. hepimiz içn hayırlısı olsun canım, ama yine de bebek haberleri alsak çok mutlu oluruz değilmi ama a.s.

AMİN...benim de 28 günde bir oluyo. ama ilk defa bu ay korunmayı bıraktık ve fizyolojik olarak çok tuhaflıklar yaşadım ve halen de yaşıyorum. o yüzden, eğer hamile değilsem benim regl tarihi şaşbilir gibi geliyo bana. ama eğer hamile değilsem şaşırıp da beni boşuna bekletip ümitlendirmesin. ben de canım aynen sen gibi düşünüyorum; eğer regl olmazsam pazar sabahı idrar testi yapıp pzt günü de kan testi yaptırırım diyourum ya bakalım artık zaman ne gösterecek. hepimiz içn hayırlısı olsun canım, ama yine de bebek haberleri alsak çok mutlu oluruz değilmi ama a.s.

daha ilk ay demek inşallah olur canım ben aylardır bekliyorum hayırlısı bakalım olmasada hiç üzülme valla kızarım hee:eek:lmaz: daha ilk aydan üzülürsen evham yaparsan biz ne yapalım bir sene olucak nerdeyse sabrediyorum işteben o kadarsabırıs zbir insandımki ama sabretmeyi öğrendim hayat insana herşeyi öğretiyormuş bunu anladım o yüzden herşeyin hayırlısı olsun hepimiz için geç olsun güç olmasın canım

petunyaa
benim ayın 15 adet tarihim daha 1 haftam var bugünde biraz başım döndü haklısın geçen ayda çok belim ağrımışta geldi bu ayda 2 gün bel ağrısı çektim ayırt etmek gerçekten çok zor umarım güzel haberler alırız Allah herkese hayırlı evlad versin...olmazsa kısmet umudumuzu yitirmemeli özellikle 1 yıl denedikten sonra doktora gidilmeliymiş acele etmemek gerek...ilk bebekte..sağlıcakla gelsinler...:emir_bebek::teytey:öpüldün..​

petunyaa
benim ayın 15 adet tarihim daha 1 haftam var bugünde biraz başım döndü haklısın geçen ayda çok belim ağrımışta geldi bu ayda 2 gün bel ağrısı çektim ayırt etmek gerçekten çok zor umarım güzel haberler alırız Allah herkese hayırlı evlad versin...olmazsa kısmet umudumuzu yitirmemeli özellikle 1 yıl denedikten sonra doktora gidilmeliymiş acele etmemek gerek...ilk bebekte..sağlıcakla gelsinler...:emir_bebek::teytey:öpüldün..​
evet canım mutlaka uzun süre olmuyorsa doktora gidilmeli ama benim durumum özledi ben daha önce hamile kaldım ama bebeğimi kaybettim bu yüzden bekleme süresi kendime gelme süresi tekrar toparlayıp bebek istemek falan derken buralara kadar geldim işte yoksa bir yıl beklesemde olmasa çoktan doktordaydım ama işte durum bu hayırlısı bakalım umarım tüm isteyenlerin duası kabul olur hayırlısı olsun:Saruboceq:

tatlım inşallah emekleriniz boşa gitmez adamlarada fenalık geliyor bir süre sonra çünkükaydirigubbakcemile3

aynen öyle ya eşimle geçen hafta gün aşırı çalıştık bu haftada pazartesi dr gittim çatlamış yeni dedi muhakkak olsun dedi zaten olcaktı yaptık şimdi dün ve bugün deneyelim biraz daha dedim ay bana elleşme zaten pazartesi çatlamış artık etkisi gitmiştir diyor kocaların bilgili olması da işimize gelmiyor doğrusu kaydirigubbakcemile3 çünkü yumurtanın 12-24 saat canlı kaldığını biliyor... Biz pazartesi gittiğimizde de çatlamıştı zaten... Ama ilk seferde tutması da zor ihtimal bilemiyorum ama bu ayın başından ber, çok umutluydum ben çatlamam oldu inşallah bebekte gelir..

bugünde oLmadım ama belirti desen hiçbişi yok..sadece şişLik we hazımsızLık war.....bugün reglim geçeli 10 gün oLdu nerdeyse....ama sabretmeye çalışıcam hafta sonu test yapıcam hadi hayırLısı ....herkes için hayırLısı oLsun boLL şansLar kızLAr =)

bugünde oLmadım ama belirti desen hiçbişi yok..sadece şişLik we hazımsızLık war.....bugün reglim geçeli 10 gün oLdu nerdeyse....ama sabretmeye çalışıcam hafta sonu test yapıcam hadi hayırLısı ....herkes için hayırLısı oLsun boLL şansLar kızLAr =)

April 10 gün çok fazla neden bu kadar bekledin ki idrar testinde çıkması lazım

aynen öyle ya eşimle geçen hafta gün aşırı çalıştık bu haftada pazartesi dr gittim çatlamış yeni dedi muhakkak olsun dedi zaten olcaktı yaptık şimdi dün ve bugün deneyelim biraz daha dedim ay bana elleşme zaten pazartesi çatlamış artık etkisi gitmiştir diyor kocaların bilgili olması da işimize gelmiyor doğrusu kaydirigubbakcemile3 çünkü yumurtanın 12-24 saat canlı kaldığını biliyor... Biz pazartesi gittiğimizde de çatlamıştı zaten... Ama ilk seferde tutması da zor ihtimal bilemiyorum ama bu ayın başından ber, çok umutluydum ben çatlamam oldu inşallah bebekte gelir..

umutsuz olmuyor zaten inşallah hepimiz iyi haberler alırız

canım aynı dert bendede var uzun yıllar d. k. hapı kullandım şimdi çocuk istiyorum insan hevesleniyor hemen olsun istiyor hapı yeni bıraktım yani korunmasız ilk ayım bu ay vicumdada acayip şeyler hissediyorum inşallahta reglim şaşmaz bende bi ara bir iki gün bi leke geldi sanırım yumurta çatladı 10 ila 14. günler arasıydı ve o günler her gün eşimle çalıştık artık yeter diyor bu kadar abartma diye kızıyor :)))
bakalım inşallah olur ama pek ümitlenmek istemiyorum
peki arkadaşlar bide yumurta yerleşmesi varmış o yerleşme sadece hamilelik olursamı ortaya çıkıyor ve kaçıncı günde yerleşiyor bilen varmı acaba
çok zormuş bu kadar ince bir iş olduğunu bilmiyordum
yumurta çatlaması yerleşmesi doğru günler ooooo bir sürü dikkat isteyen şey varmış
allah hepimize yardımcı olsun

canım aynı dert bendede var uzun yıllar d. k. hapı kullandım şimdi çocuk istiyorum insan hevesleniyor hemen olsun istiyor hapı yeni bıraktım yani korunmasız ilk ayım bu ay vicumdada acayip şeyler hissediyorum inşallahta reglim şaşmaz bende bi ara bir iki gün bi leke geldi sanırım yumurta çatladı 10 ila 14. günler arasıydı ve o günler her gün eşimle çalıştık artık yeter diyor bu kadar abartma diye kızıyor :)))
bakalım inşallah olur ama pek ümitlenmek istemiyorum
peki arkadaşlar bide yumurta yerleşmesi varmış o yerleşme sadece hamilelik olursamı ortaya çıkıyor ve kaçıncı günde yerleşiyor bilen varmı acaba
çok zormuş bu kadar ince bir iş olduğunu bilmiyordum
yumurta çatlaması yerleşmesi doğru günler ooooo bir sürü dikkat isteyen şey varmış
allah hepimize yardımcı olsun

mehtapçım merhaba umarım seninde emeğin boşa çıkmaz canım o yumurta yerleşmesi değil yerleşme kanaması denen durum yani implantasyon kanaması (döllenen yumurtanın rahme yerleşirken bir damara denk gelip küçük bir kanama yapması) diyede geçer bunu google aratırsan güzel ve sağlıklı bilgilere ulaşırısn herkeste olacak diye birşeyde yok aklında olsun

evet herkeste olmuyormuş bir çok yerde okudum çatlayıncada lekelenme herkeste olmuyormuş tuhaf şeyler allah insanları nasıl yaratıyor bir kere daha şaşırdım

X