hamile olduğunuzu duydu veeee???

buruk_kalp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
168
0
39
evet kıslar bunu merak ediyorum hamilesiniz ve eşinize bunu nasıl söğlediniz ve ilk tepkisi neydi?yada hediyesi?
ben yarın hamile olup olmadığımı öğrenicem (beklenen bir hamilelik değil ama)
eşimin vereceği tepkiyi çok merak ediyorum:eek:

ben ilk hamileliğimde umutsuzca test yaptım ve sonuç pozitif çıkınca önce güzelce bi ağladım evde yalnızdım eşim işteydi sonra eşimi aradım eşimde inannamadı sevincini hemen komutanıyla paylaşmış baba oluyorum die ama 8 haftalıkkken düşük yapmıştım.

bu hamileliğimde testi yaparken yanımdaydı yine umutsuzca test çubuğuna bakarken 2. çizgide belirdi veeeeeee biz eşimle 1 kaç saniye şaşkın şaşkın bakıştıktan sonra birbirimize sarıldık çok sevindik.

ama eşim bana bi hediye almadı yaaaa:dilcikar:

ama doğum yapınca bilezik alıcağını söyledi ayy bende altını hiç sevmemkafamçokkarıştı

ben ilk eşime söyledıgımde ınanmam dedı hakket ınanılmayacak gıbıydı hap tedavısınde hamıle kalmadım ama dinlenme dönemın hiç beklemedıgımız bı anda hamiş kalmısım test sonucunu alıncada bende mi baba olacagım dedi vee uctu resmen havalara :asigim: ama hedıye almadı :roflol:

ayyy çok güsel anlar insan unutamıyor hiç..
bilmiyorum yarın ne yaşayacağımı ağlarmıyım çığlıkmı atarım suskunlaşırmıyım ..
dahada önemlisi eşimin vereceği tepki?

ayyy çok güsel anlar insan unutamıyor hiç..
bilmiyorum yarın ne yaşayacağımı ağlarmıyım çığlıkmı atarım suskunlaşırmıyım ..
dahada önemlisi eşimin vereceği tepki?

Allah gönlüne göre versin canım

istiyorsan eğer inşallah hamilesindir...:CüvCüv:

Allah gönlüne göre versin canım

istiyorsan eğer inşallah hamilesindir...:CüvCüv:

canım bilmiyorum karmakarışık duygularım..
3. bebeğim olucak ilk ikisinde sevince boğulduk adeta eşimde bende biri kız diğeri erkek
şimdi üçüncü olucak gibi hissediyorum belirtilerim var ama korkularımda var..

ay valla gözlerim doldu...işallah bizde bir gün eşimize hamileyiz diye müjde veririz..kan testi yaptırmaya gidip hamile olduğu için ümitlenen ve eşine nasıl müjde vereceğini düşünürken kocaman bi sıfırla hayalleri yıkılan biri olarak o zaman ne yaparım bilmiyorum....

ay valla gözlerim doldu...işallah bizde bir gün eşimize hamileyiz diye müjde veririz..kan testi yaptırmaya gidip hamile olduğu için ümitlenen ve eşine nasıl müjde vereceğini düşünürken kocaman bi sıfırla hayalleri yıkılan biri olarak o zaman ne yaparım bilmiyorum....

canım senin gibi anne olabilme aşkıyla yanan tüm anne adaylarına rabbim bir çocuk nasip etsin vede inşallah o zaman sevinç gözyaşlarını eşinle birlikte dökersin..:1hug:

benim eşim şehir dışındaydı yani 1.5 saatlik bi mesafedeydi kan tahlili yaptırdığımı söyleyince hemen geldi yanıma papatyalar almış sonucu beraber öğrendik eşimin abartısız aklı gitti mutluluktan:) şimdi 5.5 aylık hamileyim ve Allah izin verirse kızım olcak.bebek isteyen herkeze Allah nasip etsin bu güzel duyguyu..

inşallah hamilesindir ve eşinde mutlu olur ben tedavi görüyorum 3 yıldır her ay hamileysem nasıl söylerşim diye plan yaparken mutsuz sonda ise eşime hamile olmadığımı bu sefer nasıl söylerim diye düşünüyorum benim gibi bebek bekleyen anne ve baba adaylarına bu haberi duymayı nasip etsin allahımm

inşallah hamilesindir ve eşinde mutlu olur ben tedavi görüyorum 3 yıldır her ay hamileysem nasıl söylerşim diye plan yaparken mutsuz sonda ise eşime hamile olmadığımı bu sefer nasıl söylerim diye düşünüyorum benim gibi bebek bekleyen anne ve baba adaylarına bu haberi duymayı nasip etsin allahımm

ayy ne diyeceğimi blemiyorum çok duygulandım kendimi yargıladım ben bu bebeği istiyormuyum diyeceğime sen ve senin gibilerinin duygularını hiç düşünmedim hep bencillik ettim ama sayenizde artık kendimi daha iyi hissediyorum inşallah sizede kendinizi iyi hissettircek olan haberi tez zamanda alırsınızkaydirigubbakcemile5

ayy ne diyeceğimi blemiyorum çok duygulandım kendimi yargıladım ben bu bebeği istiyormuyum diyeceğime sen ve senin gibilerinin duygularını hiç düşünmedim hep bencillik ettim ama sayenizde artık kendimi daha iyi hissediyorum inşallah sizede kendinizi iyi hissettircek olan haberi tez zamanda alırsınızkaydirigubbakcemile sagol canım inan bu beklemek çok kötü birseymiş test sonucunu aldıktan sonra eşim ilk zamanlar arıyor ve ne oldu bu sefer oldu dimi diyor ve ben dahada fazla üzülüyordum şimdi oda alıştı ve ben adet görene kadar test yaptırmıyorum şimdilerde eşim adet gördüğümü yüzümden anlıyor ve sormuyor inan ona müjdeli haberi vermeyi okadar istiyorum ki umarım bigün hepimiz bebeklerimize kavuşucaz...çocugu olanlarda onları çok sevsinler aldırmasınlar çocuk kolay olmuyor ve beklemek en kötüsü.......:çok üzgünüm:

sormayın ya bende her ay adet olmaya yakın hayaller kuruyorum
hamile olduğumu öğrenirsem şöylemi yapsam, böylemi yapsam da duyursam
diye düşünerek umut ederek regl günümü heyecanla bekliyorum
malesef 2 yıl oldu henüz nasiplenemedik
bunada şükür ki bi sorunumuz yok
elbet birgün güzel Allahım bizede nasip eder

herkes soruyor, arkadaşlarım, eşimin akrabaları benim akrabalarım, konu komşu, herkes
onlara cevap vermekten yoruldum, özlediklerimi aramaya korkar oldum, yine "bebek yokmu?" diye sorcaklar diye
ama bu gidişle hamile kalırsam haberlere çıkıcam canlı yayından ve gazetelerden duyurcam hamile olduğumu
tek tek aramaya kalksam hem külfet hem eziyet :roflol::sm_cool:

herkes soruyor, arkadaşlarım, eşimin akrabaları benim akrabalarım, konu komşu, herkes
onlara cevap vermekten yoruldum, özlediklerimi aramaya korkar oldum, yine "bebek yokmu?" diye sorcaklar diye
ama bu gidişle hamile kalırsam haberlere çıkıcam canlı yayından ve gazetelerden duyurcam hamile olduğumu

valla inşallah o mutlu haberialda bak gör herkesi aramak isteyeceksin ha yok uğraşamam dersen yokmu dedikoducu bir komşun söğle o senin yedi cetine haber verir:roflol::roflol:

ha bu arada ilk hamileliğimde eşim bana evde hiç yemek hazırlatmadı hep dışarda yedik
ikinci hamileliğimde öğrenince o gün yemeğe çıkardı
üçüncüde evde hazırlar artıkın

bende bana soranlar merkezi sistem camiler varya her yerden duyulabilen.diyorumki çıkacam camiye bağıracam hamileyim diye.herkes duysun diyorum..hamile kalsak valla onuda yaparız heralde...bu kadar beklemeye hamile olduğumuz zamanı düşünemiyorum...müthiş olacak...:CüvCüv::CüvCüv::sm_cool:

herkes kocasına hamile olduğu haberini vermiş bizde tam tersi eşim bana haber verdi transferden sonra 12. gün kan vermeye gittik sonra ben eve gitmeyelim gezelim dedim buarada olumsuz sonuç verirler eşime söyleyemem diye cep telefonumuda ona verdim ben dükkanın birindeyken haber gelmiş kocaman alışveriş merkezinde ağlayarak koşup sarıldı ve hamile olduğumu söyledi eşim allahım isteyen herkese nasipeder inşallah

X