hamile olduğunuzu duydu veeee???

evet yaa ne güzel yaşamışsınız bu güzel duyguyu siz böyle anlatırken bende hayal ediyorum eşime söylediğim anı nsl sevinir cnm benim yaa cok mutlu olur. Herhalde en cokda benim icin sevinir ben cok stres yapıyorum aglıyorum test yapıp negatif cıktıgında gecen gün oda agladı ve bana dediki nolur aglama ben cocuk mocuk istemiyom yeterki üzülme dedi ve bende o ağlayınca ve üzülünce daha bi üzüldüm ama bundan sonra onun yanında ağlamamaya çalışıcam... aslında aştım artık fazla aglaıyom ama test yaptıgım ilk gün dayanamıyorum icimden bişeyler kopuyor ama o gün icin sonra geciyo .. Allahım hayırlısını versin hepimize amin

canım aynen valla hastanede test yaptırdım..sonucu doktor gelince öğrenecektim.ama bekleyemedim hemşireye sordum..gebelik yok diyince hiç bişey söyleyemeden çıktım..gözlerimdeki yaşlar içime aktı..zor tuttum bağırarak ağlamamak için...eşime nasıl müjde vereceğimi düşünürken ağlayarak hamile değilim dedim...allah bizede gösterecek ya işallah..bizde anne olacaz...

Merhaba arkadaşlar adetim 3 gün geciktii ve bu sabah test yaptım pozitifff çıktııı.Daha eşime söylemedim sabah uyuyordu ve bende işe gelmek için hemen evden çıkmak durumundaydım.Akşam evde söyliyeceğim anı sabırsızlıkla bekliyorummm

sehercimmm ne güsel haberr allah nur topu gibi bi evlad nasib etsinnn, dua et bizede ne olurrr. nasıl söylemeyi düşünüyosun kocişineee :))

eşim uyuyordu ben gidip uyuyan adamın kulağına baba olacaksınn dedimm afallayarakk kalkütıı öncebesmele çektii rüyamı gördüm dedii

Merhaba arkadaşlar adetim 3 gün geciktii ve bu sabah test yaptım pozitifff çıktııı.Daha eşime söylemedim sabah uyuyordu ve bende işe gelmek için hemen evden çıkmak durumundaydım.Akşam evde söyliyeceğim anı sabırsızlıkla bekliyorummm

canım nasıl söyle biliyonmu.şimdi küçük bi hediye paketi al.içine bebek çorabı yada patiği koy..babacım ben geliyorum diyede bi not yaz koy içine.eşine ver...sonucu bize yaz olurmu?:CüvCüv:

hayırlı olsun canım darısı biiiiz bekleyenlere inşallah....

benim hikayem biraz uzun olacak 6. ayımızıda adet günümde kanamam olmuştu ve çok ağlamıştım sabah olduğunda bir baktım hiç gelmemiş eşim dedi ki test yapsana dedim ki nasıl olsa çıkmayacak yine tek çizgide kalacağm ama senin için yapayım dedim teste damlatmamla 2.çizginin belirmesi bir oldu banyodan fırlayıp eşimin boynuna sarılmam bir oldu tabi hemen anladı ağlamaya başladık bi tane daha test yaptım diğeri de aynı çıkınca hemen doktora gitmiştik Allah herkese nasip etsin bu duyguyu

sehercimmm ne güsel haberr allah nur topu gibi bi evlad nasib etsinnn, dua et bizede ne olurrr. nasıl söylemeyi düşünüyosun kocişineee :))

Amin canım çok sağoll.Hala inanamıyorum biliyormusun hamile olduğuma.:emir_bebek:Kocama akşam eve geldiğinde müjdeyi vericemm çok istiyordu havalara uçacak eminimm.Allah sizlerede en yakın zamanda bu duyguyu yaşatsın.Sabak çift çizgiyi görünce sevincimden ağladımmm

X