hamile olduğunuzu duydu veeee???

herkes kocasına hamile olduğu haberini vermiş bizde tam tersi eşim bana haber verdi transferden sonra 12. gün kan vermeye gittik sonra ben eve gitmeyelim gezelim dedim buarada olumsuz sonuç verirler eşime söyleyemem diye cep telefonumuda ona verdim ben dükkanın birindeyken haber gelmiş kocaman alışveriş merkezinde ağlayarak koşup sarıldı ve hamile olduğumu söyledi eşim allahım isteyen herkese nasipeder inşallah

ayy valla gözümün önünde canlandırdımda harika yaa
ne mutluluk verici :teytey:

insan hayal ediyor ben hamile kalabilecekmiyim diye.ama allah büyük bi yerden mucizesini gösteriyor...bizlerde anne olacaz bir gün hayalde gelse şimdilik...hakkımızda hayırlısı..

valla buruk kalp sende ümitlenmeye ve istemeye başladın..endişeli mesajını hatırlıyorum...ya nasipte varsa oluyor işte..sağlıklısı ve hayırlısı olsun...

sen kan tahlili yaptırmadın mı:mymeka: deger kaç çıktı ki doktora gidicen:uhm: sen baya alıştırmışın kendini hadi hayırlısıgamyoncuiremsu:emir_bebek::ecrin_bebek:

valla buruk kalp sende ümitlenmeye ve istemeye başladın..endişeli mesajını hatırlıyorum...ya nasipte varsa oluyor işte..sağlıklısı ve hayırlısı olsun...

evet canım çok zor günler geçirdim şok olmuştum halada öle sayılırım ama insan sizle motive oluyor yani bilmiyorum ama herseyin sonu bu değil olmamalıa.s

sen kan tahlili yaptırmadın mı:mymeka: deger kaç çıktı ki doktora gidicen:uhm: sen baya alıştırmışın kendini hadi hayırlısıgamyoncuiremsu:emir_bebek::ecrin_bebek:

canımcım nerdesin ya özledim seni valla alışma yolunda ilerliyorum ve hayır alışmasam napcam varmı secenek ee teyze olcan artıkın bilmem gerisini bende ne aptalım ya ortada bişi yok daha ben aldım başımı gidiyom benim eş bunları okusa varya

ben de tedavi sonucu hamile kalan biriyim.hastanede test sonucunu aldığımda dakikalrca ağladım ağlattım ordaki tüm hemşireleri de o sırada doktorum eşimi benden önce arayıp haber vermiş eşimi aradığımda sadece cenıııım benim canııım benim diye ağlıyordu.eve gittim ağladık sonra güldük o gün evim çok pisti tedavi bunaltmıştı iş falan yapmıyordum bir haftadır ben eve gidene kaar eşim evi süpürmüştü akşama da yemeğe çıkmıştık biribirmize bakıp saf saf gülüyorduk çünkü bayadır bekliyorduk bu haberi.hediye falan almadı sevgi dili hediye almak değildir eşimin ben her ne kadar çok sevsem de ama ne yapayım o kadar kusur kadı kızında da var ALLAH BEBEK İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH TEZ ZAMANDA BENİM GİBİ HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLAYIN SEVİNCİNİZDEN TEST SONUCUNUZU ALINCA

ılk hamılelıyım yarım kaldı kesede bebek yokdu.ıkıncını tam bır yıl bekledık.adetım gecıkınce kocıskoma bana kuranıye yesıl erık ve bırde hamılelık testı al dedım.dedıklerımı aldı yemeyımızı yedık ,kurabıyyeyle cay ıcdık.ama erık yemedım.sonra test yapdım ıkıcnı cızgıyı gorunce EVET BENDE HAMILEYIM DEYIB ALLAHIMA SUKURLER ETDIM.sonra sud dokmus kedı gıbı salona kocıskomun yanına geldım ve kocısko hamıleyım dedım.canım askım saka etdıyımı dusundu .ben ona sarılınca saka olmadıqını anladı.ılk esımın halasını aradım hemen bıze gelın dedıler .butun akrabalar aradı sevıncden aqladılar.hallar pasta aldılar bebısın gelısını kutladılar.esım bır hedıyye almadı onun kendısı bana hedıyyedı.kurban olurum ona.ALLAH bebek arzusunda olan herkesı sevındırsın.hayırlısıyla kucaklarına alsınlar.kuzumuzun gelısıne az kaldı cok heyecanlıyız:nazar:

ben eşime bu müjdeyi onun doğum gününde verdim...
wc de test yapıp şaşkın şaşkın eşimin yanına gittim..
''aşkım burda iki çizgimi var yoksa ben mi yanlış görüyorum'' dedim..
kaldı bi süre suratıma bakarak,, ''valla iki çizgi var ama'' dedi..
o an ki şaşkınlığımızı size anlatamam, donduk resmen ve yüzümüzde anlamsız bi sırıtma :)))
sabaha kadar uyuyamadık heyecandan.. sabah ilk işimiz doktora gitmek oldu.
allah bu güzel duyguyu herkese nasip etsin..
allah herkesin gönlüne göre versin..

canımcım nerdesin ya özledim seni valla alışma yolunda ilerliyorum ve hayır alışmasam napcam varmı secenek ee teyze olcan artıkın bilmem gerisini bende ne aptalım ya ortada bişi yok daha ben aldım başımı gidiyom benim eş bunları okusa varya

burdayım mesane açık seni bekliyom aç bi :jeyyar:alışcanda varsa bişey alış teyze olurum çokta iyi olur valla dogurda şiş biraz kaydirigubbakcemile3 manken gibinsin zati sinirimi bozuyon:dilcikar:

ılk hamılelıyım yarım kaldı kesede bebek yokdu.ıkıncını tam bır yıl bekledık.adetım gecıkınce kocıskoma bana kuranıye yesıl erık ve bırde hamılelık testı al dedım.dedıklerımı aldı yemeyımızı yedık ,kurabıyyeyle cay ıcdık.ama erık yemedım.sonra test yapdım ıkıcnı cızgıyı gorunce EVET BENDE HAMILEYIM DEYIB ALLAHIMA SUKURLER ETDIM.sonra sud dokmus kedı gıbı salona kocıskomun yanına geldım ve kocısko hamıleyım dedım.canım askım saka etdıyımı dusundu .ben ona sarılınca saka olmadıqını anladı.ılk esımın halasını aradım hemen bıze gelın dedıler .butun akrabalar aradı sevıncden aqladılar.hallar pasta aldılar bebısın gelısını kutladılar.esım bır hedıyye almadı onun kendısı bana hedıyyedı.kurban olurum ona.ALLAH bebek arzusunda olan herkesı sevındırsın.hayırlısıyla kucaklarına alsınlar.kuzumuzun gelısıne az kaldı cok heyecanlıyız:nazar:

canım tez zamanda yavrunun kokusunu ciğerlerine çekmen dileğiyle hayırlı doğumlar diliyorum sana herkesin tek ortak özellği hep mutluluk gözyaşları ve çığlıkları var:CüvCüv:

ne kadar sanslisiniz kizlar.....allahim en kötü gününüzü öyle yapsin....
darisi biz tüm bekleyen arkadaslarimin.......

burdayım mesane açık seni bekliyom aç bi :jeyyar:alışcanda varsa bişey alış teyze olurum çokta iyi olur valla dogurda şiş biraz kaydirigubbakcemile3 manken gibinsin zati sinirimi bozuyon:dilcikar:

hee 10 tane doğursam yine manken gibi olucam şeker kusura bakma hiçte sinirlerini zayıflatma triblere girme a.s.
hem cancazım şişmemi istiyonsa gelirken bitane pompa getir şişirirsin :tomato:

ne kadar sanslisiniz kizlar.....allahim en kötü gününüzü öyle yapsin....
Darisi biz tüm bekleyen arkadaslarimin.......

amin kızlar dua edelim birbirimiz için bu site olmasaydı ben çok daha kötü günler yaşayabilirdim hiç tanımadığım kişiler bana bu yaşıma kadar yanımda olanlardan daha çok moral veriyor beni bilgilendiriyordu o günlerden bugüne bayağı bir arkadaşımız hamiş kaldı çok şükür darısı tüm isteyenlerin başına bizlere de sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin allah stres yapmayın ve umudunuzu hiç kaybetmeyin ben de dahil olmak üzere okadar çok çok arkadaşım defalarca aşılama ya da tüp bebek denemesi yaşadıkki allah dilediği zaman veriyor sabredin umut edin stres yapmayın

valla inşallah o mutlu haberialda bak gör herkesi aramak isteyeceksin ha yok uğraşamam dersen yokmu dedikoducu bir komşun söğle o senin yedi cetine haber verir:roflol::roflol:

Allah razı olsun cicim, inşallah inşallah
kayınvaldeme sormam lazım , varsa öyle biri o daha iyi bilir,
akıllıca bir fikir ama hee kaydirigubbakcemile5

bende bana soranlar merkezi sistem camiler varya her yerden duyulabilen.diyorumki çıkacam camiye bağıracam hamileyim diye.herkes duysun diyorum..hamile kalsak valla onuda yaparız heralde...bu kadar beklemeye hamile olduğumuz zamanı düşünemiyorum...müthiş olacak...:CüvCüv::CüvCüv::sm_cool:

senin duyuru metoduna da bayıldım valla :roflol:
valla heç sorma , şaşkınlıktan küçük dilimizi mi yutarız, yoksa cidden habere minareye mi koşarız bilemem
en kısa zamanda göstersin Mevlam o güzel günü kaydirigubbakcemile5

eşim eczane kapsında sabırsızlıkla bekliyodu:asigim: ben o güzel haberi aldım eşimin yanına gittim hamileyim bitanem bi bebegimiz olcak dedim ikimizinde gözleri doldu daha 3 aylık evliydik çok erkendi benim için ama eşim geç bile kaldık diyodu:1rolleyes: eve geldik eşimle sarılıp agladık bi muzcizeydi gerçekten 5 yıl yaşanmış bi aşkın meyvesi gelecekti:emir_bebek: ikizmizde o kadar şaşkın ve acemiydik ki eşim eline testi alıp uzun uzun inceledi çizgi neden iki tane ikizmi olacak yoksa dedikaydirigubbakcemile3 teknoloji o kadarda ilerlemedi canım benim dedim hala birbirimize hatırlatıp güleriz RABBİM bu duyguyu isteyen herkese yaşatsın

duydu veeeeeeee sanki karısı hep hamile kalıyomuş bu duruma çok alışıkmış gibi bi tutum sergiledi...yaw 5 sene bekledik biz bu bebeği tedavi bile görmüştümde olmamıştı yanii... içinde yaşıyo benim eşim duyguları bana özet şeklinde yansıtır hep oysa beni hawalara kaldırıp döndürmesini falan bekliyordum ama nerdeeeee ... erkek işte kadınlar gibi günlerce konu kritiği yapmıyolarki oturup bizle oysa paylaş dimi ne warr?

ay kızlar ya daha dayanamayacağımsenağlamasenağlamasenağlamaçok güzel ya sevinmek hele çok istediğin bişeyde...banane ya bende istiyorum..:CüvCüv:senağlama

ben gtalkta söylemiştim saf gibi.
akşam olup da gelmesini bekleyemedim çünkü..
kayınvalidemlerdeydik yemekte..
elinde tatlıyla gelmiş benimki..
pat diye sofrada herkese söledi.
test yapmış,hamileymiş diye.
daha kan testi bile yapmamıştım halbuki...
iyi utanmıştım ama şaşkınlığı ve telaşı cok hoşuma gitmişti kocacığımın....

X