Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Merhaba kızlar
Ben de 2 yıldır evliyim ve 2 yıldır korunmadan çocuğum olmuyor burada bir çok hastaneye gittim Erzurum'a gittim HSG rahim filmi çektiler hiçbir şeyin yok dediler git 2 ay içinde çocuğun olmazsa bir daha gel dediler ben bir de özele gideyim dedim orada da küçük küçük kislerm olduğunu söylediler kafam iyice allak bullak oldu ne yapacağımı bilmiyorum bana yardımcı olur musunuz??

Pko görünümü mü acaba küçük kistler dediği canım adetin 2.günü gidip hem muayne ol hemde hormon tahlili ver canım

kuzu ben omepa vm diye bir takviye kullanıyorum ama bilmiyorum etkisi olmuş mudur onun.
Kız ne kullanırsan kullan herkes birseyler kullanıyor Rabbim her zorluktan sonra kolaylık veriyor Rabbime şükürler olsun nasip olucak ya ondan 2. Yumurtlama oluyor ve onda tutuyor. Hersey vesile kuzum şaka bir yana iyi oldu. Normalde bu cok iyi birsey değil döngüyü uzatabiliyor ama işte her şerde bir hayır her hayırda bir şer var

Doğru diyorsun nasipten öte köy yok işte kuzum

Valla ben hiç ovulasyon kullanmadığım için bilmiyorum kuzum akıntı hesaplamayı benimde başladı akıntım eşimin gelmesine var daha 1 hafta boşa geçecek bu ay napalım nasip

Valla ben hiç ovulasyon kullanmadığım için bilmiyorum kuzum akıntı hesaplamayı benimde başladı akıntım eşimin gelmesine var daha 1 hafta boşa geçecek bu ay napalım nasip
Öyle düşünme bazılarının akıntısı yumurtlama basladı gı gibi oluyor catlamaya kadar biraz sürüyor

Kızlar bu arada ben hastanede çalışıyorum Bir tane hasta yakınıyla bir sohbetimiz oldu bana aç karna mısın dedi evet dedim uzan dedi uzandığımda elini sertçe böyle karnıma bastırdı senin zamların hiç oynamıyor dedi bir hekime görün dedi ben de yarın gidip görülmeyi düşünüyorum artık.... görüneceğim kişi daha önce böyle şeylerle çok karşılaşmış inşallah bir umut olur dualarınızı eksik etmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…