Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Birde size Yasmin hapı verildimi doktor kist olmasın diye verdiğini soledi

Olumsuz olursa moral bozmak yok kuzum her döngümüz yeni umut demek❤ ben geçen ay çok hevesli heycanlıydım olmadı bu ay hiç umutsuzdum belirtileri bile takmadım ama oluverdi ne kadardır deniyorsun?
Sağlıkla kucağına al kuzucum 5 aydır deniyorum. Yaştan dolayı tedirginim biraz. 5 yıllık evliyim kendimi hazır hissetmediğim için erteleyip durdum 30 bitti şimdi yapmadığıma pişmanım vardır bunda da bir hayır diyip başladık bakalım

Sağol canım hepimize nasip olsun inşallah Ben de 32 yaşındayım sakın geç kaldım psikolojisine girme. Artık herkes 30dan sonra anne oluyor.

Yok ben aşılama olmadım hamile de değilim. İnşaAllah hayırlı zamanda hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlarımız olur hepimizin

Ne olur ne olmaz belki kaçar dedim değerlendirdim kızlar. Bundan sonrasını 2 günde 1, 3 günde 1 devam ettiririm. Hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah
Amin kuzum inşaAllah bu ay güzel haberler alırsın valla bizde uzun bir aradan sonra dükkanı açtık ev tasıyoruz diye bebek olayına odaklanarak olmasa da yinede arada oluyor bakarsın bizimde bu karısıklıkta tutar

Tiniminimavihanim mavilihayat00 S sedaadeserhan Polenimbenimle ve diğer adını unuttuğum
Kızlarr size birsey sormak istiyorum akıntının en yogun oldugu zaman yumurtlama oldugu anlamına mı geliyor yoksa catlama oldugu anlamına mı geliyor? Degerlendirme sırasında bu gece resmen göl oldum işemiş gibi su gibi akıntı oldu ama aşırı aşırı oldu. Üstelik her Tualete gittiğimde de seffaf ve peceteye sildikçe gelen hiç azalmayan seffaf akıntım var. Geçen ay Ovülasyon testi kullanırken böyle birsey olmadı. Bu arada 2-3 ayda bir aşırı ıslanma olayı 3-5 gün oluyor bende. Bu yumurtlama döneminde oldugum anlamına mı geliyor acaba? Ay bu gece son degerlendirme gibi birsey oldu diger hafta sonuna kadar birdaha olamıycak suan, yumurtlama catlama olduysa oldu yoksa biz bu ay treni kaçırmış olucaz

Tiniminimavihanim S sedaadeserhan loirily Polenimbenimle B bilemegec M Meva59 mavilihayat00
Yorumumu suan güncelliyorum kızlar lavobaya gittim tamamen kuruyum yani akıntım tamamen kesilmiş bugun son degerlendirmeydi. Önümüzdeki hafta sonuna kadar biz iptal çatlama olduysa ne hoş yoksa bu ay biz baştan elendik galiba toplamda 2 tanecik degerlendirme yapmıs olucaz yumurtlama dönemindeysem

Kuzum aslında şöyle akıntı ben yumurtlamaya hazırım anlamında demek haber veriyormuş gibi düşün ben öyle biliyorum benim hiç mesela çatlamada akıntım olmaz ben yumurtlarken görürüm o şekilde tanıdım yanii

Olsun kuzum sonuçta sperm 4-5 gün canlı kalıyor hayırlısı neyse o olsunn çiçeğim olmadı diğer ay da kaldığımız yerden devam

1 saat sonra pat diye tüm akıntım kesildi kuzum benim bu catlama oldugu anlamına mı geliyor?

12. Günü kuzum ama işte döngüm suan düzenli olmadıgı için bugunlerdede olabilir catlama cübkü ben geçen sefer 21. Günümde görmüştüm ve cok geç olmustu benim çatlamam
Anladım kuzum zaten değerlendirmeni yapmışın hayırlısı olsunn inşAllah ummadık bir sevinçle karşılarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…