Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

İnşaAllah kuzum❤️Hayırlısıyla yeni eve taşınıp yerleşsek su bebek düşüncesine tam dalıcam ama cokta odaklanamıyorum böyle arada gece gece tutuyo beni 😂
Odaklanmadığın daha iyi kuzum boşver burdan çok kişide duydum ev taşıdım o ay hamile kaldık diye bakarsın olur😍❤️

Merhaba hanimlar💕 ben test yaptirmistim pozitif cikti. Onca kasik bel agrilari hep bundanmis🥰 ama bel agrim muthis bir sekilde hala devam ediyor. Cok korkuyorum sagliksiz bir gebelik olmasindan😔
Merhaba hanimlar💕 ben test yaptirmistim pozitif cikti. Onca kasik bel agrilari hep bundanmis🥰 ama bel agrim muthis bir sekilde hala devam ediyor. Cok korkuyorum sagliksiz bir gebelik olmasindan😔
Benim de ilk belirtileri dayanılmaz bel agrısıydı ama geçiyor sonra gayette sağlıklı olur inşallah sizinki.

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim @sedaadeserhan @loirily Polenimbenimle Polenimbenimle B bilemegec @Meva59 mavilihayat00 mavilihayat00
Yorumumu suan güncelliyorum kızlar😂 lavobaya gittim tamamen kuruyum yani akıntım tamamen kesilmiş 😏 bugun son degerlendirmeydi. Önümüzdeki hafta sonuna kadar biz iptal 😂çatlama olduysa ne hoş yoksa bu ay biz baştan elendik galiba 😂 toplamda 2 tanecik degerlendirme yapmıs olucaz yumurtlama dönemindeysem 🤦‍♀️
Bence çatlamadan önce akıntı oluyor kuzu. Benim en çok pikte olmuştu akıntı. Ben çatlamayı değerlerlendirememiştim sadece arka arkaya pikleri değerlendirebildim. Tutmaz gibi gelmişti
O yüzden hiç belli olmaz derim. Zaten şu an taşınma yerleşme telaşı derken aklın başka yerde olacağı için bu ay bekleme derdin olmaz bi bakmışsın 14 gün geçmiş bile😊😊🤗

Merhaba bende dun hsg çekindim normal..Perşembe doktorla görüşüp aşılama olarak basliyacagim.ama bende kasılma oluyor.hsgbyi zor yaptırdim.. anestezili oldum özelde ...aşılama nasıl olacak anestezi ile olmam daha mı iyi olur yada yaparlar mi
Canım hsg için ne kadar ücret ödedin

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim @sedaadeserhan @loirily Polenimbenimle Polenimbenimle B bilemegec @Meva59 mavilihayat00 mavilihayat00
Yorumumu suan güncelliyorum kızlar😂 lavobaya gittim tamamen kuruyum yani akıntım tamamen kesilmiş 😏 bugun son degerlendirmeydi. Önümüzdeki hafta sonuna kadar biz iptal 😂çatlama olduysa ne hoş yoksa bu ay biz baştan elendik galiba 😂 toplamda 2 tanecik degerlendirme yapmıs olucaz yumurtlama dönemindeysem 🤦‍♀️
Olcagi varsa 1 kerede bile olur kuzumm rahat ol senn 😄yine denedin bak bu ay komple iptalim diyodun

Bu aradaa benim hamile kaldiigim gun de akintim vardi 😄 seffaf akinti ama yumurtlama gelmemisti aklima sonradan geldii

Amin kuzum inşaAllah bu ay güzel haberler alırsın valla bizde uzun bir aradan sonra dükkanı açtık 😂😂 ev tasıyoruz diye bebek olayına odaklanarak olmasa da yinede arada oluyor bakarsın bizimde bu karısıklıkta tutar 😂
Ayy inşallah kuzum düşünmediği ay hamile olan çokmuş inşallah sende bende bekleyen herkeste güzel haber alır 🙏🏻❤️

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim mavilihayat00 mavilihayat00 @sedaadeserhan Polenimbenimle Polenimbenimle ve diğer adını unuttuğum
Kızlarr 💐 size birsey sormak istiyorum akıntının en yogun oldugu zaman yumurtlama oldugu anlamına mı geliyor yoksa catlama oldugu anlamına mı geliyor? Degerlendirme sırasında bu gece resmen göl oldum işemiş gibi su gibi akıntı oldu ama aşırı aşırı oldu. Üstelik her Tualete gittiğimde de seffaf ve peceteye sildikçe gelen hiç azalmayan seffaf akıntım var. Geçen ay Ovülasyon testi kullanırken böyle birsey olmadı. Bu arada 2-3 ayda bir aşırı ıslanma olayı 3-5 gün oluyor bende. Bu yumurtlama döneminde oldugum anlamına mı geliyor acaba? Ay bu gece son degerlendirme gibi birsey oldu diger hafta sonuna kadar birdaha olamıycak suan, yumurtlama catlama olduysa oldu yoksa biz bu ay treni kaçırmış olucaz 😏
Kuzu dün aynı şey banada oldu akacaktı neredeyse ben yumurtlama günümdeyim biliyorsun. Akıntının çatladığı zaman olduğunu duymuştum çatladıktan sonra normal akıntımıza dönüyormuşuz. Ben bu ay garip şeyler yaşıyorum görmediğim şeyler. Mesela ovulasyon yaptığım geçmiş aylardan birinde yumurta akıntısını yoğun hissettiğim gün testim silikti. Ertesi gün pik oldu sonraki gün çatladı bende akıntı falan yoktu. Değişik şeyler anlamak zor her ay farklı şeyler çıkıyor

Merhaba hanımlar bende hamile kalmaya calışıyorum yarın bat günüm ama belimde bir sızı var agrı degıl sanki eğildiğimde faln batıyor birde birkaç gün önce sarı akıntı ve kasık agrısı oldu basına gelen varmı

Kuzu dün aynı şey banada oldu akacaktı neredeyse ben yumurtlama günümdeyim biliyorsun. Akıntının çatladığı zaman olduğunu duymuştum çatladıktan sonra normal akıntımıza dönüyormuşuz. Ben bu ay garip şeyler yaşıyorum görmediğim şeyler. Mesela ovulasyon yaptığım geçmiş aylardan birinde yumurta akıntısını yoğun hissettiğim gün testim silikti. Ertesi gün pik oldu sonraki gün çatladı bende akıntı falan yoktu. Değişik şeyler anlamak zor her ay farklı şeyler çıkıyor
Gerçekten cok Değişik bir ay diger ayı tutmuyor canım

Bence çatlamadan önce akıntı oluyor kuzu. Benim en çok pikte olmuştu akıntı. Ben çatlamayı değerlerlendirememiştim sadece arka arkaya pikleri değerlendirebildim. Tutmaz gibi gelmişti
O yüzden hiç belli olmaz derim. Zaten şu an taşınma yerleşme telaşı derken aklın başka yerde olacağı için bu ay bekleme derdin olmaz bi bakmışsın 14 gün geçmiş bile😊😊🤗
Aynen öyle kuzum batı yinede 30 Eylül kabul ediyorum suan, çünkü gerçekten yumurtlamamı bilmiyorum Ovülasyon testi yapmadığım için. Allah büyük ol deyince oluyor 🥰🥰

X