Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

İnşaAllah kuzumHayırlısıyla yeni eve taşınıp yerleşsek su bebek düşüncesine tam dalıcam ama cokta odaklanamıyorum böyle arada gece gece tutuyo beni
Odaklanmadığın daha iyi kuzum boşver burdan çok kişide duydum ev taşıdım o ay hamile kaldık diye bakarsın olur

Merhaba hanimlar ben test yaptirmistim pozitif cikti. Onca kasik bel agrilari hep bundanmis ama bel agrim muthis bir sekilde hala devam ediyor. Cok korkuyorum sagliksiz bir gebelik olmasindan
Merhaba hanimlar ben test yaptirmistim pozitif cikti. Onca kasik bel agrilari hep bundanmis ama bel agrim muthis bir sekilde hala devam ediyor. Cok korkuyorum sagliksiz bir gebelik olmasindan
Benim de ilk belirtileri dayanılmaz bel agrısıydı ama geçiyor sonra gayette sağlıklı olur inşallah sizinki.

Bence çatlamadan önce akıntı oluyor kuzu. Benim en çok pikte olmuştu akıntı. Ben çatlamayı değerlerlendirememiştim sadece arka arkaya pikleri değerlendirebildim. Tutmaz gibi gelmişti
O yüzden hiç belli olmaz derim. Zaten şu an taşınma yerleşme telaşı derken aklın başka yerde olacağı için bu ay bekleme derdin olmaz bi bakmışsın 14 gün geçmiş bile

Canım hsg için ne kadar ücret ödedin

Olcagi varsa 1 kerede bile olur kuzumm rahat ol senn yine denedin bak bu ay komple iptalim diyodun

Bu aradaa benim hamile kaldiigim gun de akintim vardi seffaf akinti ama yumurtlama gelmemisti aklima sonradan geldii

Ayy inşallah kuzum düşünmediği ay hamile olan çokmuş inşallah sende bende bekleyen herkeste güzel haber alır

Kuzu dün aynı şey banada oldu akacaktı neredeyse ben yumurtlama günümdeyim biliyorsun. Akıntının çatladığı zaman olduğunu duymuştum çatladıktan sonra normal akıntımıza dönüyormuşuz. Ben bu ay garip şeyler yaşıyorum görmediğim şeyler. Mesela ovulasyon yaptığım geçmiş aylardan birinde yumurta akıntısını yoğun hissettiğim gün testim silikti. Ertesi gün pik oldu sonraki gün çatladı bende akıntı falan yoktu. Değişik şeyler anlamak zor her ay farklı şeyler çıkıyor

Merhaba hanımlar bende hamile kalmaya calışıyorum yarın bat günüm ama belimde bir sızı var agrı degıl sanki eğildiğimde faln batıyor birde birkaç gün önce sarı akıntı ve kasık agrısı oldu basına gelen varmı

Gerçekten cok Değişik bir ay diger ayı tutmuyor canım

Aynen öyle kuzum batı yinede 30 Eylül kabul ediyorum suan, çünkü gerçekten yumurtlamamı bilmiyorum Ovülasyon testi yapmadığım için. Allah büyük ol deyince oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…