Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Gebeliğe engel olur mu ki acaba ya
Yaşıma göre yüksek
FSH 10 olursa direk tüp Bebek öneriliyor

Ewet hangi batı bekleyeceğini bilmeyen benden herkese merhaba kızlar gece geç yattım ara ara sanki hasta olacak gibi karnım ağrıdı. Belimi zaten söylemiyorum otururken bile dayanamadım dün. Belirti aramak istemiyorum olumsuz olunca kötü oluyor. Zaten bu kadar erken belirti olmaz zaman geçsin artık ya varsa var yoksa yok bilelim yaaaanniiii

Kızlar ya ben ovulasyon kullanmıyorum da uygulamaya göre bu ara yumurtlamam ama bende hiç akıntı yok ovulasyon kullanıp yani yumurtladığından emin olup akıntısız olduğunuz bir ay var mıydı acaba yumurtlamıyor muyum dedim

Polenimbenimle kuzu ya sen hamilesin belirtileri az çok bilirsin diye soruyorum kusura bakma. Benim sol kasıkta yanma mı desem sızlamamı desem uyuşma mı desem yani tam tarif edemediğim birşey var ve bacağıma vuruyor. Yaşadın mı böyle bişey

Ben de bu ay ovulasyonla değerlendirdim yumurtlamaya kadar 2 günde bir yumurtlama ve çatlama günümle beraber ertesi günle 3 gün değerlendirdim. Daha bir hafta oluyor zaman nasıl geçicek ümitlenmek de istemiyorum farklı duygular içindeyim. Rabbim isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…