Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Benimde aynı bu ay bizde iş ayı hep köyde olucaz zaten orda imkansız :) tüm dogurgamlık günlerim orda geçicek gelirse gelir gelmezse keyfi bilir bu ay beni üzdü yeternce
Kız resmen düzenli calıstık hepimiz gelmediler. Ama biliyormusunuz bu konunun üzerine cok düşünce beyin kendini hamile kabul edip hormonları ona göre düzenliyormul hamileyken de hamile kalmak imkansız gibi oldugu için hamile kalamıyormusuz ya süt hormonum uz hamile gibi artıyor yada Baska birsey o yüzden üstüne düşmediğimiz ay hamile kalınıyor ama bence beni tasınmak bile etkilemez ben yine hep düşünürüm

biz bu kafalarlaaaa

Bu ay umursamazsin belki olur mu olur
Ya biliyormusunuz çıldırcam eşim o pıhtılasma testini 1 sene sonra yaptıralım diyo çünkü inanmıyormul hemen bebek olucagına. Diger hamileliğim 8. Ayda oldu ya ondan mı bilmiyorum hiç inancı yok saka gibi. Ama cidden o ay bebek hiç düşünmemiştim cok karısık bir dönemdi yine hatta bu ay olmasın olmaz ya o kadar ay olmadı bu ay nasıl olucak demiştim önceki aylarda neler yapmıstım olsun diye o ay olmasın diye hemen ayaga kalkıp lavoba ya gidiyordum dus alıyordum

Kız biz buraya tasınalı ayın. 3 ünde 2 ay olucak tı bugun ögrendik ki bize lojman cıkmıs yine tasınıcam yani bu ay bebek için hiç birsey yapamam hatta degerlendirme bile yapamayabilirim
Bu bence çok iyi bir fırsat
Buraya giremeyeceksin çok
Stres azalacak böylece düşünmeyeceksin
Bence arada vaktin olduğunda değerlendirme yap
Ovulasyon hiç birsey kullanamadan
Böyle tutan çok var

Bu olay başıma geldi prolaktin yüksek çıktı doktor bana son zamanlarda bebek sevdin mi dedi arkadaşımın yeni bebeği olmuştu onu sevdim hatta eve gelince ağlamıştım ben de bebek istiyorum diye 2 haftq sonra ne prolaktin ne başka bi şey kadın vücudu çok acayip

Sevgicik Tiniminimavihanim M melek076 bi yerlerde bebeklerimiz bizi bekliyor. Benim bu ay ciddi denediğim 2. Ayım. Ama tabi evlilikte 4. Yılım doldu hep korunduk. Var bir hayır diyorum bakalım. Regl gelince de yemi umut diyoruz yeni heyecan gerçekten hiç beklemediğimiz anlarda olacak. Allah görüyor ne kadar istiyoruz. Şu son 1 hafta da geçsin benimki de belli olacak. Benim bu ay tüm denemeler çatlama öncesi olursa ona da şaşırırım o kadar çatlama çatlama dediler. Stres yapmayın düşünmeyin diyorlar da nasıl olacak o iş bilmem

Evet kuzum bildiğimiz bir şey var ki zamanı gelince hepsi olacak bir çiçek bile zamanı gelmeden açmıyor bunları söyleyince rahatlıyorum sonra bazen oluyor ki işte duygusallık üzülmeler ağlamalar En kısa zamanda Rabbim hayırlısıyla kolaylık da nasip etsin
Bilmiyorum da bu saatten sonra o stresten ben Kaçsam da beni bırakmaz gibi

Canım
Bende yeni bir yılımza girdik
Dememeye ciddi olarak 3 ay önce başladık
Bu ay 4. Denemeye gireceğiz
Evet çok istiyoruz
Ben son zamanlarda stresi sigarayla atmaya çalışıyordum ancak yarım paketten 3 -4 e indirdim
Umarım sende tutmuştur
Tutmadıysa da her zaman bir umut var
Ben hep p yıllarca bekleyenler düşünüp kendimi biraz da olsa teselli ediyorum
Umarım hepimiz kavuşuruz

Sana önceden nasıl korunduğunu da sorabilir miyim ?

Sana önceden nasıl korunduğunu da sorabilir miyim ?
2 yıl doğum kontrol hapı kullandım sonra bırakmak istedim. Son kullanımda 1,5 ay regl gelmedi doktora gittim sorun olmadığını söyledi. Kalan 2 yılda da ben atandığım için zaten haftasonu görüşebiliyorduk. Eşimle aramızda kilometreler var o geri çekilme yöntemiyle korundu. Koruyuculuğu yok diyorlar ama sorun olmadı bizde. Tüm 4 yıl boyunca senede bir kez kadın doğuma göründüm. Gebelik düşünmeden 6 ay önce ve 3 ay önce olacak şekilde tekrar kontrole çağırdı. 1 ay tsh la uğraştık. Bugün de doktora gittim her şey yolunda görünüyor. Eşimde sorun yoksa olmama ihtimali yokmuş ama hayırlısı Eşte sorun olduğu nasıl bilinir onu bilmiyorum

Sigarayı azalttım ben de ama okul açılınca kesin içerim. Öğretmenler odasından uzaklaşmak için çok iyi çözüm gibi geliyor

Geçen ay ağlaya ağlaya annemi aradım kadının aklını aldım bizim okulda bir veli var 9 kere doğurmuş. Ben bir tane istiyorum çok mu

Aynen öyle kuzum dedim ya biz Allahtan papatya istiyoruz Allah bizim için papatya bahcesi planlıyordur eminim inşaAllah sende bizde uzun süre beklemeyiz

Ben bebek sevşpte gögsünde süt alanı bile duydum ama Allah ne güzel yaratmış bizi vucudum uz makine gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…