Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Adetin sökülmeye calısıyordur canım. Her ay aynı sekilde baslamayabiliyor regl. Bence problem yoktur hayya her ay adetimde kanama miktarı bile değişebiliyor
Hani demiştim ya bu ay yumurtlama günlerimde şeffaf akıntı neredeyse olmadı diye. Dün geceden beri aynı yumurtlama gibi ağrım var bir de şeffaf akıntım aynı geçen aylardaki gibi fazla acaba ben geç mi yumurtluyorum

Kızlar yarın infertilite bölümüne gideceğim orada rahim filmi mi oluyor hormon testi mi acaba ben doktora 1 yıldır olmuyor dedim oraya yönlendirdi muayene etmeden

Kuzum yumurtlama 2 gün geç oldugu için bat 31 i oldu suan gelen giden yok ama ara ara kasıklarıma agrı giriyor adet olucam yarın sanırım bugun ki testim de negatifti
İnşallah en yakın zamanda güzel haberini alırız canım

Ben de bu sene 2 kez taşındım çok zor bir atandığım yerdeki evi bi de eşimle oturduğum evden lojmana geçtik düzen oturana kadar 2 ay geçiyor zaten
Suan sinirden gülüyorum bu eve göre halılar aldım neler almıstım ama neyse artık vardır bundada bir hayır hem lojman, maddi yöndende iyi olur Allah,izin verirse

Suan sinirden gülüyorum bu eve göre halılar aldım neler almıstım ama neyse artık vardır bundada bir hayır hem lojman, maddi yöndende iyi olur Allah,izin verirse
Lojman bizi aşırı rahatlattı. İki eve de kira veriyordum şimdi bir tane çok şükür. Dediğin gibi vardır bir hayır Lojman eskiyse ilaçlama yapıp gir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…