Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Bu bence çok iyi bir fırsat
Buraya giremeyeceksin çok
Stres azalacak böylece düşünmeyeceksin
Bence arada vaktin olduğunda değerlendirme yap
Ovulasyon hiç birsey kullanamadan
Böyle tutan çok var 😊
Zaten Ovülasyon vs kullanmıycam kuzum vaktim olupta degerlendire bilirsem degerlendiririm nasip Allah büyük umudumuz Allahtan ❤️

Tam birbirimizi motive ettiğimiz o an hamilelik düşüncesi öcü gibi çıkıyor 😂😂😂😂 kaç senedir öcü dememiştim 😂😂😂
😂😂😂 Zırt zırt doguranlar da ilk cocuga mesela evlenince daha cocuk, düşünmediği ve korunmayı da tam kavrayamadıgı için kalıyor Eee sonra diyor ki ben ilk geceden kaldım yine kalıcam diyo 0 stres ve kalıyor bütün. Olay bu bizzat tanıdıgım var bir akrabamın düğünü var geçsin bebek yapıcam, dedi düğüne bende gittim aradan yalan olmasın 2 ay geçti 1 bucuk aylık hamile oldugunu ögrendim 😂😂 ilk cocukta ilk geceden kalmıs bütün olay kafada. Bizim kafaları tokatlamak istiyorum 😂😂

2 yıl doğum kontrol hapı kullandım sonra bırakmak istedim. Son kullanımda 1,5 ay regl gelmedi doktora gittim sorun olmadığını söyledi. Kalan 2 yılda da ben atandığım için zaten haftasonu görüşebiliyorduk. Eşimle aramızda kilometreler var 😪 o geri çekilme yöntemiyle korundu. Koruyuculuğu yok diyorlar ama sorun olmadı bizde. Tüm 4 yıl boyunca senede bir kez kadın doğuma göründüm. Gebelik düşünmeden 6 ay önce ve 3 ay önce olacak şekilde tekrar kontrole çağırdı. 1 ay tsh la uğraştık. Bugün de doktora gittim her şey yolunda görünüyor. Eşimde sorun yoksa olmama ihtimali yokmuş ama hayırlısı ☺️ Eşte sorun olduğu nasıl bilinir onu bilmiyorum 🫢
Eşte sorun varsa ben yurt dışında yasıyorum
Onu bir sene sonra kontrole çağırıyorlar
Kadınlara sadece burada folik asit veriliyor
Burada hep okuyorum çok ilaç alanlar var
Bende maalesef ki bundan 7 ay öncesine doğum kontrol hapı ile korundum
Şimdi keşke korunmasaydım diyorum
Düzenim daha yeni yerine geldi adetim vesaire

Ya biliyormusunuz çıldırcam eşim o pıhtılasma testini 1 sene sonra yaptıralım diyo çünkü inanmıyormul hemen bebek olucagına. Diger hamileliğim 8. Ayda oldu ya ondan mı bilmiyorum hiç inancı yok saka gibi. Ama cidden o ay bebek hiç düşünmemiştim cok karısık bir dönemdi yine hatta bu ay olmasın olmaz ya o kadar ay olmadı bu ay nasıl olucak demiştim önceki aylarda neler yapmıstım olsun diye o ay olmasın diye hemen ayaga kalkıp lavoba ya gidiyordum dus alıyordum 😂
Butun hastaliklarin,sikintilarin bas sebebi stres bence tabi bu cocuk olayininda dusmani stres.. esine bunu anlatman gerekli olabiliyor yani ilk seferde de neden olmasin vucudun her ay elverisli bi halde sonucta 😄valla bu ay olur mu olur bak dediydi dersin 😄

Butun hastaliklarin,sikintilarin bas sebebi stres bence tabi bu cocuk olayininda dusmani stres.. esine bunu anlatman gerekli olabiliyor yani ilk seferde de neden olmasin vucudun her ay elverisli bi halde sonucta 😄valla bu ay olur mu olur bak dediydi dersin 😄
Yasayıp görücez kuzum😂😂

😂😂😂 Zırt zırt doguranlar da ilk cocuga mesela evlenince daha cocuk, düşünmediği ve korunmayı da tam kavrayamadıgı için kalıyor Eee sonra diyor ki ben ilk geceden kaldım yine kalıcam diyo 0 stres ve kalıyor bütün. Olay bu bizzat tanıdıgım var bir akrabamın düğünü var geçsin bebek yapıcam, dedi düğüne bende gittim aradan yalan olmasın 2 ay geçti 1 bucuk aylık hamile oldugunu ögrendim 😂😂 ilk cocukta ilk geceden kalmıs bütün olay kafada. Bizim kafaları tokatlamak istiyorum 😂😂
Daha bugün sabah dedim ki ben bu kafamı kopartmak istiyorum😂😂😂😂

Eşte sorun varsa ben yurt dışında yasıyorum
Onu bir sene sonra kontrole çağırıyorlar
Kadınlara sadece burada folik asit veriliyor
Burada hep okuyorum çok ilaç alanlar var
Bende maalesef ki bundan 7 ay öncesine doğum kontrol hapı ile korundum
Şimdi keşke korunmasaydım diyorum
Düzenim daha yeni yerine geldi adetim vesaire
Doğum kontrol hapı için kötü düşünme hiç çok iyi bir doktora gittim ağrı kesiciden daha az yan etkisi var dedi. Yumurta tembelleştiriyor falan diyorlar Alakası yok haptan 1 ay sonra benim yumurtalar çok iyi demişti doktor. İçin rahat olsun 😊

Doğum kontrol hapı için kötü düşünme hiç çok iyi bir doktora gittim ağrı kesiciden daha az yan etkisi var dedi. Yumurta tembelleştiriyor falan diyorlar Alakası yok haptan 1 ay sonra benim yumurtalar çok iyi demişti doktor. İçin rahat olsun 😊
Ya ne bileyim canım
İnsan bir an önce olsun istiyor

Kızlar ben adet oldum sandım, akıntı içinde çok az pembe kan gelmişti sonra ped taktım fındık kadar camur gibi leke gelmiş sonra birdaha da gelmedi peceteye de sadece sarı leke geliyo sökülemiyor muyum dicem ama agrımda yok hiç. Ben 1 damla kan gelsin karın agrısı kasık agrısı dan duramazdım bir tek belim Agrıyo oda hep agrıyo zaten ben biraz acaip oturuyorum da 😂

Ya ne bileyim canım
İnsan bir an önce olsun istiyor
Ben 3 bucuk sene dogum kontrol hapı kullandım bana dediler ki en az 2 sene cocugun olmaz ama hepsi hurafe yumurtalıklarım vs hiç birsey olmadı ve 8. Ayda da hamile kaldım ilk aylar cok bebek için karar veremedik ay içinde bir korunduk bir korunmadık hamile kalmadan 4 ay önceden baslamıstık tamamen korunmamaya ve oldu kuzum korkma yani bu konuda. İnşaAllah sende hapı bıraktığın 8. Ayda alırsın bebek haberini 😂

Kızlar ben adet oldum sandım, akıntı içinde çok az pembe kan gelmişti sonra ped taktım fındık kadar camur gibi leke gelmiş sonra birdaha da gelmedi peceteye de sadece sarı leke geliyo sökülemiyor muyum dicem ama agrımda yok hiç. Ben 1 damla kan gelsin karın agrısı kasık agrısı dan duramazdım bir tek belim Agrıyo oda hep agrıyo zaten ben biraz acaip oturuyorum da 😂
Bende de ilk gün böyle lekeler gelip duruyordu
Ağrım da yoktu
Ama sonradan maalesef oldum
Umarım sen olmasın

Bende de ilk gün böyle lekeler gelip duruyordu
Ağrım da yoktu
Ama sonradan maalesef oldum
Umarım sen olmasın
Kocama da dedim ki adette olmuyorum leke geldi bşr kere dedim biliyomusun bende sana tam simdi hamile olabilirsin dicektim öyle hissettim diyo saka gibi bir çiftiz biz bence 😂en mutlu olacagı umut dolu oldugum an hevesimi kırdı simdi en olmayacak zamanda kafadan birseyler hissediyor 😂😂

X