Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Lojman bizi aşırı rahatlattı. İki eve de kira veriyordum şimdi bir tane çok şükür. Dediğin gibi vardır bir hayır Lojman eskiyse ilaçlama yapıp gir
Yerler falan laminent ama mesela neresi eskiyse ilaçlı yayım suan korktum ben cok çok korkuyorum böcekten

Yerler falan laminent ama mesela neresi eskiyse ilaçlı yayım suan korktum ben cok çok korkuyorum böcekten
Bayer sc50 diye bir haşere ilacı var onu alın taşınmadan hatta temizlik bile yapmadan sıkın. Balkon banyo odalar her yere. Özellikle mutfak dolaplarının altına 1 gün girmemek gerekiyor ilaçlayınca. Sonra ne sinek ne böcek hiçbir şey gelemez

Ay sağol Allah razı olsun

Ne demek benim eski evimi karınca basmıştı bu ilacı eczacı bir velim önermişti her seferinde ona dua ediyorum ben de Annemde hamam böceği çıktı bu yıl onu da çözdük
Hamam böceği benim için çok sıkıntı. Rabbim karsılastırmasın onlarla biraz anılarım varda

Benimde aynı bu ay bizde iş ayı hep köyde olucaz zaten orda imkansız :) tüm dogurgamlık günlerim orda geçicek gelirse gelir gelmezse keyfi bilir bu ay beni üzdü yeternce

En güzel bu yani işte kuzum biliyorsun aslında ne zaman adet olacağını filan beklediklerimiz inşallah en kısa sürede kolaylıkla nasip olsun
Yeni evin sana inşallah şans uğur getirsin kuşum

En güzel bu yani işte kuzum biliyorsun aslında ne zaman adet olacağını filan beklediklerimiz inşallah en kısa sürede kolaylıkla nasip olsun
Yeni evin sana inşallah şans uğur getirsin kuşum
Aminnnn kuzumm benim Rabbim herseyin hayırlısını kolaylastırarak güzelleştirerek hepimize nasip etsin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…