Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Lojman bizi aşırı rahatlattı. İki eve de kira veriyordum şimdi bir tane çok şükür. Dediğin gibi vardır bir hayır ☺️ Lojman eskiyse ilaçlama yapıp gir 🫢
Yerler falan laminent ama mesela neresi eskiyse ilaçlı yayım suan korktum ben cok çok korkuyorum böcekten 😳

Yerler falan laminent ama mesela neresi eskiyse ilaçlı yayım suan korktum ben cok çok korkuyorum böcekten 😳
Bayer sc50 diye bir haşere ilacı var onu alın taşınmadan hatta temizlik bile yapmadan sıkın. Balkon banyo odalar her yere. Özellikle mutfak dolaplarının altına 😊 1 gün girmemek gerekiyor ilaçlayınca. Sonra ne sinek ne böcek hiçbir şey gelemez ☺️

Bayer sc50 diye bir haşere ilacı var onu alın taşınmadan hatta temizlik bile yapmadan sıkın. Balkon banyo odalar her yere. Özellikle mutfak dolaplarının altına 😊 1 gün girmemek gerekiyor ilaçlayınca. Sonra ne sinek ne böcek hiçbir şey gelemez ☺️
Ay sağol Allah razı olsun ❤️

Ne demek 😊 benim eski evimi karınca basmıştı bu ilacı eczacı bir velim önermişti her seferinde ona dua ediyorum ben de ☺️ Annemde hamam böceği çıktı bu yıl onu da çözdük 😂
Hamam böceği benim için çok sıkıntı. Rabbim karsılastırmasın onlarla biraz anılarım varda 😂

Kızlarr regl oldum 😂 hayırlı ugurlu olsun. Catlamadan sonra tam 14. Gün oldum. Demekki günler sabit uzama yada kısaltma yapmıyor 😂😂 Bu ayda ev tasıyacagım için bu ay ben iptal hiç bir özel sey, yapamam bebiş için bu karısıklıkta gelirse gelir 😂😂
Benimde aynı bu ay bizde iş ayı hep köyde olucaz zaten orda imkansız :) tüm dogurgamlık günlerim orda geçicek gelirse gelir gelmezse keyfi bilir bu ay beni üzdü yeternce 😒😂😂😂😂😂

Kızlarr regl oldum 😂 hayırlı ugurlu olsun. Catlamadan sonra tam 14. Gün oldum. Demekki günler sabit uzama yada kısaltma yapmıyor 😂😂 Bu ayda ev tasıyacagım için bu ay ben iptal hiç bir özel sey, yapamam bebiş için bu karısıklıkta gelirse gelir 😂😂
En güzel bu yani işte kuzum biliyorsun aslında ne zaman adet olacağını filan beklediklerimiz inşallah en kısa sürede kolaylıkla nasip olsun😍
Yeni evin sana inşallah şans uğur getirsin kuşum🌺🐞

En güzel bu yani işte kuzum biliyorsun aslında ne zaman adet olacağını filan beklediklerimiz inşallah en kısa sürede kolaylıkla nasip olsun😍
Yeni evin sana inşallah şans uğur getirsin kuşum🌺🐞
Aminnnn kuzumm benim Rabbim herseyin hayırlısını kolaylastırarak güzelleştirerek hepimize nasip etsin ❤️💐🌸

Son düzenleme:
X