Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ben de geçen ay öyle olmuştum sanırım stres yaptığımız için oluyor kuzum. 2 gün sonra söküldüm öyle.

Sorma gebelik testi yapa yapa yemiştim kendimi sökülmedikçe. Niye böyleyiz ya
Zaten yerlesme kanamasıysa bile cocuk yerlesme ye calıstıgı için beta hcg olmuyormus yerlesicek sonra kanda artıcak sonra idrara gecicek en az 3-5 gün sonma test yapılacakmış yani bu süredede sökülürse sökülür kuzum tek test kaldı, zaten elimde onuda 3 gün sonra sökülmezse ve lekede kesilirse yaparım

Aynen canım bekle bakalım. Benim de bata çok var ama çok umutsuzum bu ay da olmadı gibi hissediyorum. Olmazsa el ele bekleriz burda yine

Hislerin frekanslar bozuk çok eğlencelisiniz bence

Sen yine de dikkat et bakalım hiç belli olmaz

Bende son adetimin 20.gününde lekelenmeye başladım..Düzensiz yumurtladıgım için belkı yerlesmedır dedım ama bariz bu iş adete döndü Çok nadirde olsa arada kahverengi lekelenmelerim olurdu ama böylesi başıma ilk defa geliyor ve ağrımda yok..

Heveslenmıstım acıkcası baslarda lekelenme gibi olunca ama suan olmadıgını dusunuyorum...

Ayın 9'u gibi adet olmam gerekiyordu acaba olucam mı yine bu kadar kısa sürede ya da bendeki sorun ne anlamadım..

Doktora gidicem artık bakalım ne olucak

Yumurtlama takibi yaptınız mı? Erken yumurtlama olduysa regl öne gelmiştir. Yine de doktora görünmeniz iyi olur sanıyorum

Yumurtlama takibi yaptınız mı? Erken yumurtlama olduysa regl öne gelmiştir. Yine de doktora görünmeniz iyi olur sanıyorum
Yok yumurta takibi yapmadım.Adet bıtımı duzenlı ılıskıyı denemek ıstedım..Kaçırdıgımıda dusunmuyorum acıkcası velevkı erken yumurtladım Bazen olmayınca olmuyor..

Baslıcam ama takıbe siparıs verıcem yıne bundan öncekı gebelıgımde takıp etmıstım..

Olası bir durum var mı yok mu bu istisnai durumu neticeye kesınlıkle baglamak ıstıyorum o yuzden gıdıcem doktora kesınlıkle ..

İnşallah tez zamanda güzel haberler alırız

Hormon test sonuçlarınız ne zaman çıkmıştı acaba devlette mi yaptırdınız birde
Eğitim araştırma hastanesi yanı devlet evet. Aynı gün çıkıyor ama doktor bütün sonuçları diğer ayın adetin 3. Gunu getirmemi istedi. 3. Gün kan veriyorsun adet bittikten 3-7 gün sonra Hsg cekiyorlar ama iliskiye girmek yasak. Adetin 21. Günü de hormon veriyorsun. Ama bunların hepsini doktorun istemesi lazım. Bizim devlet hastanelerinde Hsg için cihaz yoktu sadece eğitim araştırma Hastanesi'nde vardi

İnşallah innovita kullandım ben minnak kurabiyeler diye bir sayfa var. Sayfanın sahibi kadın çok ilgileniyor

Aynen öyle önümüzdeki maçlar bizimdir ah, suan hamile, olsam kocam evi tek basına tasırda gocunmaz pamuk prenses gibi gezerim evde
Ben şimdiden çamaşır sepetini bile kaldırmıyorum hamile halimi hayal edemiyorum balkonu yıkadım bugün maşrapayla su götürdüm, toplamda 30 litre teker teker taşıdım düşün pamuk prenseslik çok yaşasın

Kuzum bir doktor diyo ki eger saglıklı bir gebelik se halter kaldırsan birsey olmaz diyo ama tabi. Biz kendimize engel olamıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…