Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ha şöyle yaw allah allah bende oturur ağlarım çok derdim var çok halılarım gelmedi daha oooyyy oyysenağlama

Allah seni iy etsin emi derdin halımı ogelir ayol eryada geç gelcek dimi bizim bizim derdimiz başka kıııııııııız bu biz isteyince parasını verince gelenlerdendeğilki ama

Eşlerinizbu ders olaylarından sızlanmıyormu 2 günde bir deyip durunca eşim gülüyor eskiden o benim peşimden koşardı şimdi ben onun kür yapıyorum boşa gitmesin diye kaçan kovalanır olduk valla bu durumda hiç hoşuma gitmiyor

Allah seni iy etsin emi derdin halımı ogelir ayol eryada geç gelcek dimi bizim bizim derdimiz başka kıııııııııız bu biz isteyince parasını verince gelenlerdendeğilki ama

yaw napıyım çok kafaya taktım ben illa olacak aldık pazartesi nihayet adam servis perşembe günü ogün getiririz dedi bekle bekle gelmedi
hayır mağzada olsa alıp gelecez sipariş getirtiyoz ondan kaldı bende sinir olurum böyle işlere

gerçi hedef görmeden 12 den vurmak zor
benim eşimin askerdeyken keskin nişancı belgesi vardı
gözüne sokuyom belgeyi vur şu hedefi diye-tatlicadiarzu-

ohooo şekerim iş ona kalsaydı benim şimdiye hani şu bahsettiğin 8 yavrulu hatun gibi olmam lazım idi... benimki özel harekatçı .. üstelik atış hocası -tatlicadiarzu- ama işte şekerim saha çalışması farklı oluyor haliyle.. adamcağızlar kapalı alana girince zorlanıyor olabilirler -tatlicadiarzu-

:roflol::roflol: hem karanlık hem kapalı alan gözleri bağlı çokmu şey bekliyoruz yoksa kocişlerden:roflol:

canım sen bana dün gece söyledinde acaba bugüne akılda bir sey kaldımı.bir doktor sitesinde okudum döllenme zamanın adetin 10 ila 18 günleri ve arası daha yüksek oldugunu ona takıldım habire soruyorummm aptal oldum iyice o kadar cok yazı okudum anlama güclügü cekiyorum

canım sağol güzel dileklerin için darısı senin başına inşallah
laf aramızda kalsın kimseye söyleme kendime torpil geçtim:jeyyar:100üncü ben olayım diye he he he başardım işte bebişe dedim sen az bekle yüz numara gelsin söylicez:roflol:bu arada bircan arkadaşımda bir tespitte bulundu ben bu topiği açtığımda şubatın 12 siymiş bende hamiş olduğumu şubatın 12sinde öğrendim buda ayrı bir ilginç olay hayır olsun
canım inşallah seninde güzel haberini alırız tez zamandaa.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…