Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

selam kızlar herkesin keyfi yerindedir inşallah. yeni hamişlerimiz varmış çitos ve sessizdeniz sizleri çok tebrik ediyorum veeeeee
BELOŞŞŞŞŞ kız naptın sen hamişmişsin çok sevindim canım rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. tabii ki diğer tüm hamişlerimizde bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar inşallah.

canım benim dur küsme hayatım sordum ya nasılsın bebiş nasıl diye okumadın galiba
bi daha soriim nasılsın yiğenimiz nasıl var mı bulantıların veya herhangi bişeyin:uhm:
dur bide öpiim seniŞenizŞenizŞeniza.s.a.s.

offf görmemişim iyicene kör oldum pcye bakmaktan:1shok:
gel bende seni öpücem canımın içi ŞenizŞeniz
kız bebiş iyide ben iyi değilim iyicene duygusal oldum anam herşeye ağlıyasım var neden böyle oldum bensenağlama

offf görmemişim iyicene kör oldum pcye bakmaktan:1shok:
gel bende seni öpücem canımın içi ŞenizŞeniz
kız bebiş iyide ben iyi değilim iyicene duygusal oldum anam herşeye ağlıyasım var neden böyle oldum bensenağlama

olur hayatım öle daha dur önümüzde 9 ay var kimbilir ne saçma sapan şeyler için ağlıcas benim akşam haber seyrederken bile ağlayasım geliyoo yalnız değilsin yaniiyerimsenibenyerimseniben

ya kızlar benim moralim cok bozuk siz igne olduktan sonra hergün mü iliskiye girdiniz.ben igne olalı 5 gün oluyor daha 1 kere iliskiye girebildik kocammmm yoooook.ben bu gidisle hamile kalamayacagım galiba.igne vurulduktan sonra yumurta cogunlukla kac gün icinde catlıyor?

citosum sen hamilesin herşeye ağlıyasın var ben hamile değilim aynen bende ağlayasım geliyo annemler trabzon geliyo aklıma hemen ağlıyom babam ve erkek kardeşim sonra kızkardeşim ve eşide burdaydı tatilde ama ben onları çok özlüyorum onlar aklıma geldikçe ağlayasım geliyo

citosum sen hamilesin herşeye ağlıyasın var ben hamile değilim aynen bende ağlayasım geliyo annemler trabzon geliyo aklıma hemen ağlıyom babam ve erkek kardeşim sonra kızkardeşim ve eşide burdaydı tatilde ama ben onları çok özlüyorum onlar aklıma geldikçe ağlayasım geliyo

senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

belossssss......... ya yemekten geldim açtım siteyi.... ya çookk sevindim... oh oh.... hayırlı uğurlu olsuuunnn vatana millete... gazel bir gebelik diliyorum sana... bunu çok bekledin.. tadını çıkar..
bu arara kendi açtığın topikte ve kendi listende 100 numaranın sana denk gelmesi ne enteresan bi tesadüf değil mi :icecream:

ya kızlar benim moralim cok bozuk siz igne olduktan sonra hergün mü iliskiye girdiniz.ben igne olalı 5 gün oluyor daha 1 kere iliskiye girebildik kocammmm yoooook.ben bu gidisle hamile kalamayacagım galiba.igne vurulduktan sonra yumurta cogunlukla kac gün icinde catlıyor?

cnm dün gecede yazmıştımya
gün aşırı ilişki öneriyo dr genelde
spermler içerde 3 gün canlı kalabiliyo
yumurtada 2 gün süreyle döllenmek için hazırda bekliyo canım
gerisi nişancılığına kalmış

gerçi hedef görmeden 12 den vurmak zor
benim eşimin askerdeyken keskin nişancı belgesi vardı
gözüne sokuyom belgeyi vur şu hedefi diye-tatlicadiarzu-

vildan çok komiksin ya bazı yazıların ebni çok güldürüyor. Sen beni güldürüyosun Allahta seni güldürsün

noluyo yaa topiği sel basacak
dün ben ağlıyodum maşallah hepiniz çakır keyiftiniz bugün ben gülüyom topluca ağlama terapisi yapıyolar susun bakemÇok üzgünüm çoook

X