Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kız bana ikiz dedin ben şimcik ikisininde hakkından nasıl gelcem banane sen bakmaya gelirsin:dilcikar:teyzesi değilmisin bakarsın artıgın:dilcikar:

sırnaşık şey bakarım kıs tabi beni onunlamı tehdit ediyon bak beloşunkide yüksek çıkmış kıs attım kafadan inanma sen bana

bazende atıyorum tutuyo haa ben boşa konuşmam:jeyyar:

kızlar cevap yazamıyom kusura bakmayın bir yandanda çalışıyorum test sonucunu aldık şimdi 1190,43 çıktı değerim sanırım 3-4 haftalık daha doktora gitmedim sormadım pazartesi gideriz inşallah
bu arada vildncım sen kısır koyun olamazsın tescillendi onaylandı kızınla beraber hadi ikinci biraz naz yapıyor diye ne bu sitem gelecek canım gelecek bana söyledi annesi yollarda çalışma varmış gelicem hemen dedi:)

siz benim ne çatlak olduğumu az çok anlamışsınızdır:enbuyukkk:
sizi yalnız bırakacamı sanıyosanız yanılıyosunuz süprizzzzz
arkanızdan gelecem görürsünüzsırnaşık şey

yaa kızlar benim dünden beri içten gelen bi ateşim var.yanıyomuş gibi hissediyorum ama annem bakıyo ateşin yok diye ama ben bütün vücudumda bi sıcaklık hissediyorum ve başım çok ağrıyo keza belim va kasıklarım....ilk olduğu için çok korkuyorum...bunlar normal mi ya?????

siz benim ne çatlak olduğumu az çok anlamışsınızdır:enbuyukkk:
sizi yalnız bırakacamı sanıyosanız yanılıyosunuz süprizzzzz
arkanızdan gelecem görürsünüzsırnaşık şey

lülülülülülülülülülülülü gelemezsin bizi yakalayamazsınnnlülülülülülü

incir siparişi verdim yumoşlar için
keçi boynuzuda aldıracam mıç mıç için cnm süprizzzzz

yaa kızlar benim dünden beri içten gelen bi ateşim var.yanıyomuş gibi hissediyorum ama annem bakıyo ateşin yok diye ama ben bütün vücudumda bi sıcaklık hissediyorum ve başım çok ağrıyo keza belim va kasıklarım....ilk olduğu için çok korkuyorum...bunlar normal mi ya?????

ilk gün benimde çok başım ağrıdı canım kasıklarımda hala hafif ağrı var sanki adet olucakmış gibi ağrı sanırım bunlar normal

citos kıs dün yadel gelmiş akşam denk gelemedim ama gece denk geldim özelden yazdı bana
beni unutmayın sakın diyoooo

o bebeklikten çıktı nerdeyse genç kız olacak ben şöyle sıçan gibi minicik konuşmayı bilmiyen ne giydirsem giyen ne versem yiyen bana muhalefet olmayacak(en azından büyüyene kadar)sümsük gibi minicik bişey istiyom:ecrin_bebek::CüvCüv:

anlaşılan senin kız süslü bir prenses.tabii genç kız oldu dinlemez seni.öyle senin giydirmenle olmaz o artık kendi zevkine göre giyimek ister.ayyy yerim onu ben. sen bebişini doğur o da aynı olcak ilk birkaç yıl sessizler sonra konuşmaya başlayınca şaşırtıyolar insanı.şimdiki çocuklar çok akıllı maşallah.

Günaydın belenay ve sessizdeniz rakadaşım tebrik ederim. Gözünüz aydın. Allah sağlıklı ve hayırlı evlat versin.

canım benim de daha çok gece ateşim oluyo.sabaha karşı ateşle uyanıyorum.kasık ağrılarım ve belim de ağrıyo ara sıra.sen yat dinlen bol bol.bu önümüzdeki 2 hafta çok önemli çünkü.doktor seni ne zaman çağırdı kontrole.ben önümüzdeki hafta gidicem.kaydirigubbakcemile5

citos kıs dün yadel gelmiş akşam denk gelemedim ama gece denk geldim özelden yazdı bana
beni unutmayın sakın diyoooo

canım banada msj atmış özelden sağolsun bebiş haberime çok sevinmiş unuturmuyum hiç arada bende ona gönderiyom senden gizli kaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar test sonuçlarınızı karşılaştırmayın. Ben bunun acısnı çok yaşadım ben hamile olduğumu bilmeden röntgen çektirdim 9 ay korkuyla yaşadım. Sonuçları alınca dr gösterme fırsatı bulmadan internetten bakardım. Yok bu sonuç mol çocuğun sonuçları flan yok yaş riski neler yaşardım. Ama sağolsun dr öyle iyiydiki hemen yok şu sonuç buyken onun önemi yok derdi kafasında boşluk bile çıktı 30. haftada kapanır dedi ben gene öldüm öldüm dirildim. Ama 30. haftada bişey kalmamıştı. O yüzden sonuçlarınızı karşılaştırmayın gün bile farkettirir. Mutlu hamileleikler

hamile arkadaşlar bi ara bi arkadaşımız idrarına karbonat atınca kabarırsa hamile oluyormuşsun diye yazmıştı çitos sen yapıcaktın yaptınmı denermisiniz bizide bilgilendirin

hamile arkadaşlar bi ara bi arkadaşımız idrarına karbonat atınca kabarırsa hamile oluyormuşsun diye yazmıştı çitos sen yapıcaktın yaptınmı denermisiniz bizide bilgilendirin

canım hg ben deniycektim fakat yine hayal kırıklığına uğrarım diye yapmadım direk kan tahlili yaptırdım banada vildoşum demişti zaten o yapmış doğruymuş canım:1rolleyes:

canım banada msj atmış özelden sağolsun bebiş haberime çok sevinmiş unuturmuyum hiç arada bende ona gönderiyom senden gizli kaydirigubbakcemile3

-tatlicadiarzu-demek öyle citos hanfendi
:roflol:bende atıyodum kıs özelden gizli mizli
süprizzzzzsenin hamiş haberini alır almaz ilk yadelle paylaşmak geldi içimden:1hug:
bende yazdım hehhehehdelikafadulden

canım hg ben deniycektim fakat yine hayal kırıklığına uğrarım diye yapmadım direk kan tahlili yaptırdım banada vildoşum demişti zaten o yapmış doğruymuş canım:1rolleyes:

Hoşbulduk teşekkür ederim. Vildan sen hamile olmadığın zaman kabarmadımı. Bana çok ilginç geldi. Şüphelendiğin zaman hemen evde yapabilirsin süper bişey.

yebcim o karbonat testini ben yapmıştım
1 sene tedavi gördüğüm süre boyunca hep denedim hiçbişey olmamıştı hamiş kaldığım zaman kabarcıklar oluşmuştu valla ben karbonatın yalancısıyım
ama şu hamişlerde bi deneseler fena olmaz bakalım onlarınkinde de kabarcıklar olacakmı

X