Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

cnm bi baktim simdi idrara cift cizgi cikti simdi giyinizem kayin validemi alip kan testine gidicem

hayırlsı olsun inş hamilesindir canım su tarcın suyunu nasıl yaptın canım

bende dua istiyorum ama

saol canım

evet canım saol destegin için.evet canım meleksenle aynı gün 18 haziran adet günüm ne bileyim ümidim kalmadı ya hayırlısı olsun ben kendim ve senden cok umutluydum bu ay hayırlısı:1hug:

Valla cnm geÇen hafta baŞında 85,2 gelıyordum Şımdı 82 lerdeyımm cuma 82,3 gelmıŞtım... Ama daha tartılmadımm ÇÜnkÜ hafta sonu yedımde yedımmm yedım de yedım....

OsmanıyecıĞımmm bence bekle sabrett 1-2 gÜn geÇsın Öyle Çıkar ıdrarda...kanıda yaptırrabılırsın Şımdı Çok merak edıyor ısen...

Kızlarr mercanayŞe neyaptı bİlİyor musunuz onuda merak ettİm??
CANIM SAAT 4 TE AŞILAMA YAPILACAK İYİ YANİ
evet canım saol destegin için.evet canım meleksenle aynı gün 18 haziran adet günüm ne bileyim ümidim kalmadı ya hayırlısı olsun ben kendim ve senden cok umutluydum bu ay hayırlısı:1hug:
bover üzülme bitanem gerçekten değmez ben bu ay yaşadığım ağrılar sıkıntılar okadar çok ağır geldiki bana hamile olduğumu gerçekten düşünmüştüm ama test negatif çıkınca adet olmak için dua ettim allahıma çok şükür adet oldum ama 2 gün geldi vardır bundada bir hayır yaa artık üzülmek istemiyorum sıkılmak hiç istemiyorum anlıyorum seni bukadar çok isterken helede aylarca uğraşıp olmayınca insan çok kötü oluyor ama ne yapalım allahım elbet bir gün bizede verir be yaaaaa :teselli: Şeniz

tatlım su kaybetmişsindir ondan öyle gelmiştir bol sıvı al malum bide sıcak havalar. kilo vermen iyi ama sağlığınada dikkat et balım

Valla cnm geÇen hafta baŞında 85,2 gelİyordum Şİmdİ 82 lerdeyİmm cuma 82,3 gelmİŞtİm... Ama daha tartılmadımm ÇÜnkÜ hafta sonu yedİmde yedİmmm yedİm de yedİm....

OsmanİyecİĞİmmm bence bekle sabrett 1-2 gÜn geÇsİn Öyle Çıkar İdrarda...kanıda yaptırrabİlİrsİn Şİmdİ Çok merak edİyor İsen...

iyi masallah bayagı vermişsin ya bence yoktur onun için adet olmayı beklicem büyük bi ihtimallede olucam gögüslerim belimde agrıyo hayırlıs olsun canım:bbo:

evet canım cok yıprandık artık bu ay ben yine sogan suyu denicem ondan sonrada incir suyu hayırlısı bakalım:çok üzgünüm:

sadece 2 gün mü adet gördün benmi öyle anladım canım

selam canım
burdayım tatlım haftaya inşallah bizim içinde halay çeker arkadaşlar
inşallah hamilesinizdir canım ben çekerim halayı nohutumla zemuszemus
slm canlarım.mm....

özledğimm sizi.....

bu aralar çok yoğunummm eskisi giremiyorummm yada akşamları evden giriyorum.....

nasılsınızz ne var ne yok???
canım bizde seni ösledik nasılsın
beryalcim kanamam durdu panik ataktım paranoyak oldum valla kafayı yemek üzereyim perşembe tekrar betahcg baktırıcam:Saruboceq::Saruboceq:

canım benim sabret .sakın pes etme jeli de düzenli kullan ve bu kutu bitince 1 pakat daha al ki daha etkili olsun .

boşver üzülmeyinn canlarımmm..bendede hala ne bebiş varr nede sökülemedimm hatta bugün geldiler yineee....gitmiyorlar....benim gib olsanız nasıl olacak bilmiyorum...inanın çok zorr çok.k.k.kkk bıktık artık....mafoldumben

iltercim canım kaç gündür doğru düzgün gelemiyorum sanırım doğum gününmüş nezaman olduğunu okuyamadım fazla zamanım yok arkadaşlar kutlamışlar bende kutlamadan geçemedim iyiki doğdum canım nice mutlu senelere..

neyse kızlar ben çıkıyorummm işim ço.kkkkk hepinizi öpüyorummm banada dua edinnnn.....

evet canım cok yıprandık artık bu ay ben yine sogan suyu denicem ondan sonrada incir suyu hayırlısı bakalım:çok üzgünüm:
hayırlısı olsun cnaım bende bu ay hayıt suyuna başladım bugünde incir alacam incir suyunuda yapacam sabahlarıda 1 çay kaşığı bala tarçın ilave edip onu yiyorum eşimede keçi boynuzu yediriyorum bakalım ne olacak hayırlısı artık
sadece 2 gün mü adet gördün benmi öyle anladım canım
evet canım sadece 2 gün geldi cumartesi sabah 4 te başladı pazar günü akşam bitti hatta 1,5 gün geldi vardır bundada bir hayır yoruldum artık uğraşmaktan zaten bıraktım ne olursa olsun
slm canım öptüm seni ve doruk beyiii Şeniz

ayyy cnaım benim çok tşk ederim dündü doğum günüm yaa çok saol cnaım beni okadar çok mutlu ettiniz ki saol canım yaa ŞenizŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…