Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

GELDıM OSMANıYE CANIM ıŞLeRıM YOĞUNDA ARA ARA GıRYORUM YOK BENıM ÇOCUKLUĞUM ORDA GEÇTıDE EVıMıZ VAR BıZıM ORDA BAŞ MAHALLEDE ŞıMDı DEĞıŞTıMı BıLMıYORUM o kadar ölyüroumki orayı nerde olursan ol doğdun yer çocukluğun geçti yer bambaşka oluyor canım M.AKıF ERSOY ı..Ö.O okudum çok özledim orayı çocukluğum geçtiği için (sorsan neresini biliyorsun diye inan sadece başmahallesini biliyorum)

ay kadin test sonucunu verince ellerim titriyodu pozitif gorunce hamilemiyim dedim evet hamilesiniz dedi

scuba cxnm hani halay nerdesinnn

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey: alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Canım ben burdayım hem sevinç hem hüznü birlikte yaşıyorum çok sevindim senin için bilgen içinse üzüldüm ...Allah kucağına almayıda nasip etsin hayırlısıyla canım benim :Saruboceq:

duru canım bir müjde daha bilgenin kanaması durmuş iyi şuan :teytey::teytey::teytey:

sonuç belliydi zaten bak annen nasılda bilmiş. büyük sözü dinliycen her zaman. aradınmı ay öğrenince ne mutlu olucak kimbilir :lepi: :dance::dance::dance::dance:.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…