Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hoşgeldin iltercim..nbr...
hoşbulduk canım iyiyim ya nasıl olayım çalışıyorum faturalar önümde ama işleyecek adam yokk sen nasılsın kuşumm özledim kız snei bir türlü karşılaşamadık

slm canlarım.mm....

özledğimm sizi.....

bu aralar çok yoğunummm eskisi giremiyorummm yada akşamları evden giriyorum.....

nasılsınızz ne var ne yok???
slm canım hoş geldin nasılsın bakalımmm

aysunarslan, bilgen35, emelistan, iltercakir+, meleksen, nilüfer79, scuba ne haber kızlar dün test yaptım negatif cıktı

iltercim asıl sen nasılsın? bu ara pek yoksun Şeniz
nasıl olayım canım yaaa bildiğin gibi biraz işler yoğunlaştı
birde bu ay düşünmek istemediğim için çok fazla girmiyorum bu ay kendime tatil ilah ettim işlerde çoğalınca tam tatil oldu Şeniz

yok cnm tedavi falan yok sadece incir suyu tarsin suyu falan ictim ve takvimle calistik bu 2 ay zaten deniyeli scuba cnm 3 hastane yan yana lar 3 nede sorariz yapiyolami yapmiyosalarda canlari saolsun

ayyy ne güzel hastane bolluğu varmış sizde. bizim burda 1 tane bile özel has. yok

cnm bi baktim simdi idrara cift cizgi cikti simdi giyinizem kayin validemi alip kan testine gidicem

aysunarslan, bilgen35, emelistan, iltercakir+, meleksen, nilüfer79, scuba ne haber kızlar dün test yaptım negatif cıktı
hoş geldinm canım
boşver üzülme bitanem biz biraz becereksiziz sanırım bir türlü beceremedik kuşum ya hamiş kalmayı ne yapalım birdahaki aya artık umutlarımız
canım senin daha gününe vardı ama erken yaptın gibi geldi bana sanki bekle birazdaha

AYYY ıNŞ. HAMıLESıNDıRRR ıNŞ...CNMM MELEKSENCıĞıMMM HABER VER GELıNCE...:Saruboceq:

VALLA SCUBA CIĞIMM BEN DıYET YPIYORUM ıı GıDıYORDA BıZ ANNEMLERDE YEDıĞıMıZ ıÇıN DÜN AKŞAM ZORLADA OLSA AZ BıŞı YEDıRDıLER...ÇÖKMÜŞÜMM ÖYLE DıYORLAR....-tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…