Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ay kıyamam ya çok zor demi böyle heyecan çok yüksek seviyede evet belirtilerin önemli tabi benim karşı komşum hamile yeni hiç anlamadı regl olacak gibi sürekli beli ağrıdı ben söylemiştim sende bişey var diye inanmamıştı ve test yaptı hamile belirtiler hiç belli olmuyor çok farklı farklı olabiliyor canım benim hayırlısı bakalım inş güzel şeyler duyarız senden

inşallah cisem saolasın.senin durum ne bu arada ne kadarlık evlisin,ne zamandır bebek istiyorsunuz

canım sürekli akıntısı olan biri nasıl anlayacak normalde yumurtlama zamanını anlamak için akıntının nasıl olması lazım

bu akıntı farklı oluyor çiğ yurta beyazına benzer 10cm kadar uzayabilen bir yapısı var. kolayca ayırt edebilirsin canım

olurmu canım ya ne potu.fenmat ben şu an nerdeyse hiçbir belirti yaşamıyorum.sadece idrarımın rengi değişti gibi yani sararma var birazcık

ben 11 inde olacaktım regli 10 unda krengi leke ve pembe akıntı oldı 11 12 sinde de öyle oldu bugün bi pembelik daha bi de m. uçlarında damarlar var 7 8 gündür anlamadım valla

ben 11 inde olacaktım regli 10 unda krengi leke ve pembe akıntı oldı 11 12 sinde de öyle oldu bugün bi pembelik daha bi de m. uçlarında damarlar var 7 8 gündür anlamadım valla

canım normal reglin gibi gelmiyorsa süre ve miktar olarak hamile olabilirsin

bi de ben regle 10 gün kala dr gittim ultrasonda rahim kalınlaşmış dedi test istedi ama - çıkmıştı dr sana yüzde 100 gebe değilsin diyemem demişti

beş aylık evliyim baştan beri istiyoz bakalım hayırlısı allah isteyen herkese nasip eder işallah (amin)

meme uçlarında hassasiyet ve göğüslerdeki damarların belirmesi,kasıkta iğne batmasına benzer sancı,idrar renginde sararma ve kokusunda değişiklik hamilelik belirtileri arasında ama herkeste olacak diede bişi yok tabi

hergün ediyorum dua sizler için de edicem öptüüüüüüüüüüümmmmm görüşürüz işallah yineeee

X