Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ayrıca kasıklarda ağrı da yumurtlama zamanı olur adetin kaç gün sürüyorsa 14 çıkarıp yumurtalama gününü hesap edebilirsin ama kişisel farklılıklar olabileceği için bulduğun günün artı eksi 2-3 gün aralığında çalışmalara devam kardeşş

benim bazen üşütünce sanırım sürkli oluyor birde adetim hep erken gelir geç biter bazen 8 bazen 10 nasıl hesaplıcam 14 çıkarıcakmıyım:kedi:

tatlım ısı ve sıvı takibi senin için en mantıklısı gibi o halde.arkadaşların dediği gibi kontrol et.regliden sonra su gibi daha sonra yumurtlama gününde kıvamlı ve esnek geliyor akıntı onu takip et

anammmm Allah mı söletti kıs :sm_cool: yok bacımm nerdeee daha beklemedeyiz bakalım 5 gün var reglime

ay kıyamam ya çok zor demi böyle heyecan çok yüksek seviyede evet belirtilerin önemli tabi benim karşı komşum hamile yeni hiç anlamadı regl olacak gibi sürekli beli ağrıdı ben söylemiştim sende bişey var diye inanmamıştı ve test yaptı hamile belirtiler hiç belli olmuyor çok farklı farklı olabiliyor canım benim hayırlısı bakalım inş güzel şeyler duyarız senden

benim bazen üşütünce sanırım sürkli oluyor birde adetim hep erken gelir geç biter bazen 8 bazen 10 nasıl hesaplıcam 14 çıkarıcakmıyım:kedi:

cisemcim zaten oyüzden ne kadar sürdüyse artı eksi 2-3 gün diye biliyorum. zaten erken yumurtlayan geç yumurtlayan bayanlar da var CADIARZU

X