Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ben çok yorgun hissediyorum kendimi ve artık çok yıprandım öyle hissediyorum buda düşerse bırakırım sanırım herşeyi artık

allah tum herkezin dualarini kabul etsin bende emin dilim bugun iki cizgi cikti biri az belirgindi ama bende 2 haftadir basladi belirmeler bu ay ikinci aydi denememiz allah izin verirse 3 gun sonra ogrenicez bebek geliyomu olmasa canimiz saolsun allah tum bekleyenlere versin

skuba cnm sen hakli cikicaksin bence yureyin dogru hisediyo sari akintim var memelerim cok kotu aciyo ve kabarti uclari 3 gun sonra insallah ben dil tum arkadaslar hamis olur dileyim

ben çok yorgun hissediyorum kendimi ve artık çok yıprandım öyle hissediyorum buda düşerse bırakırım sanırım herşeyi artık

böyle konuşma canım valla üzülüyorum bütün olumsuz düşünceleri çıkar aklından bak drunlada konuştun rahatla artık

doğru güzel şeyler düşün lütfen herşey güzel olsun hayırlısıyla kavuş bebişlerine
çok zor çünkü 9 seneöle zor geçtiki anlatamam pazartesi yeniden başlıcam ne olur dua edin bana
bu kez olsun artık ALLAHIM NE OLUR BEBıŞıMı VER BANADA

vallahi sayenizde bende öyle hissediyorum aslında ben bu topiğin eskilerindenim ama 2008 akasımında yaptığım düşükten sonra pek girmez olmuştum ne kadar hata yapmışım insan konuşunca rahatlıyor

doğru güzel şeyler düşün lütfen herşey güzel olsun hayırlısıyla kavuş bebişlerine
çok zor çünkü 9 seneöle zor geçtiki anlatamam pazartesi yeniden başlıcam ne olur dua edin bana
bu kez olsun artık ALLAHIM NE OLUR BEBİŞİMİ VER BANADA

sana ve isteyen herkese nasip etsin allahım :Saruboceq::Saruboceq:

skuba cnm sen hakli cikicaksin bence yureyin dogru hisediyo sari akintim var memelerim cok kotu aciyo ve kabarti uclari 3 gun sonra insallah ben dil tum arkadaslar hamis olur dileyim

ben çift çizgiden öncede senden çok umutluydum. yanılmadıysam çok sevinicem çoooookkk

ben sağlık ocağında çalışıyorum bana bağlı olan gebelere hep diyorum doğum esnasında bana dua edin diye belki onların duası tuttu bilmiyorum

duru laparoskopi yaptırdınmı canım
Laparoskopi yaptırmadım canım
hertürlü test tepıldı rahim filmim çekildi yumurtalıklarım takibe alındı herşey çok normal bendeki sorun antisperm antikor ...Eşimdede ilk teşhis varikoseldi ameliyat ettirdik ameliyatın faydası olduğunu söyleyemem 4 aşılama bir mikro yaptırdık sonra 6 yıl ara verdik şimdi bitkilere yöneldik bilemiyorum artık nolur nolmaz hayırlısı eşimin spermlerini coşturabilirsem yeniden aşılama düşünebilirim antikora kortizon harici bir çözüm bulamadım henüz kortizonuda ben istemiyorum açıkçası :uhm:

X