Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

inşallah canım ya Allah isteyen herkese versin. bu ay ilk defa aşılama yaptım. umarım tutmuştur.:çok üzgünüm: Rabbim hepimize annelik duygusunu tatmayı nasip etsin

amin canım .ama umutsuz olma.senden de güzel haberler bekliyoruz.öptüm kocamanŞeniz

beryal ve çitos arkadaşım hepinize hayırlı olsun allah hayırlı evlatlar versin tebrik ederim aman kendinize dikkat edin nazar değmesin adınıza çok sevindim rabbim bizede nasip etsin
:ecrin_bebek:a.s.

beryal ve çitos arkadaşım hepinize hayırlı olsun allah hayırlı evlatlar versin tebrik ederim aman kendinize dikkat edin nazar değmesin adınıza çok sevindim rabbim bizede nasip etsin

amin canım çok teşekkür ederiz.ben zaten inanamıyorum hala şoktayım

neden inanamıyosun zormu oldu senin gebe kalman ben yeni üye olmuştum o yüzden fransızım.yerimseniben

sağol canım bizde çok iyiyiz bebişimle merak etme bütün işler kocişe kaldı bana hiç iş yaptırmıyor buraya bile zorla geldim yat dinlen dedi ben duramam dedim geldim sizle dedikodu etmezsem çatlarım kızz eve yakında net bağlatcem ozaman evdeyken de sizden ayrılmam doğumada sizle gircem bensırnaşık şeysırnaşık şey

hadi kızz kalk oynayak :teytey::teytey::teytey:
ama dur fazla tepinme bebişlerimizi düşürüz haaa:dance::dance:

eh çitos çok alemsin yaaaa.kalk hadi oynayalım :dance::dance::dance: bu arada doğuma girerken laptopu al da bize ordan canlı canlı yazarsın.ne de olsa sen bende kıdemlisin hakcayla ikiniz bana anlatırsınız .kaydirigubbakcemile3

sana teşekkür merve_85 darısı başına canım sen ne zamandır bebiş istiyon az kendini tanıt bize Şeniz

evet citos bende aynen fazla evde durmak istemiyorum.evde durunca insan kendini dinliyor.sen yinede arada gidersin,birazda evde dinlenirsin.evet eve net bağlatırsan senin içinde iyi olur,bizde senden uzak kalmamış oluruz:1hug:

beryalcim hiç merak edilecek bişey değil. bence yaşa ve gör. ben doğum yaptığım için nasıl olduğunu biliyorum. yani hiiiiçte merak edilmemesi gereken bişey

--------------------------------------------------------------------------------

neden inanamıyosun zormu oldu senin gebe kalman ben yeni üye olmuştum o yüzden fransızım.

canlarım bende sizsiz duramam bu topik benim uğurum buraya kaydoldumda benimde bebişim olurmu acaba diyordum sizin dostluğunuz bana motivasyon oldu umut oldu sonuç şimdi hamileyim ve çokkk mutluyum oyüzden buradaki bütün arkadaşlarımı çokk seviyorum ŞenizŞenizŞeniz

sana teşekkür merve_85 darısı başına canım sen ne zamandır bebiş istiyon az kendini tanıt bize Şeniz

amin canım inşallah

ben 23 yaşındayım 6.5 aylık evliyim 1.5 ay önce hapımı bıraktım bebek istediğmiz için dün adetim yeni bitti geçen ay tutmadı bebek artık bu ay bakalım tutacakmı böyle canım ben daha yeni düşünmeye başladım bebek burada okudum hap kullananlar biraz zor oluyomuş galiba ama çevremde kulananlar var hatta hapı kullanırken gebe kalan duymuştum yani 1 gün içmeyi unutmuş gebe kalmış çok şaşırmıştım:1shok: bende artık biran önce hamile kalmak istiyorum

ben bişey sormak istiyorum arkadaşlar bilenlerden cevaplamasını istiyorum

benim adetim dün bitti temizlendim bu sabah eşimle bi çalışma yaptık acaba adet bittikten hemen sonra ilişkiye girildiğinde gebe kalma şansı varmı sizce:CüvCüv:

macbett ve merve_85 arkadaşlarım benim durumumu kısaca anlatayım size.ben 29 yaşında 3 yıllık evliyim ilk 2 yıl ilaçla korunduk.geçen yıl ilacı bıraktım ve hamilelik istedim.2 ay sonra adetimde geçikme olunca doktora gittim testler yapıldı ama hamilelik yoktu.solyumurtalığımda 2 adet kist vardı.hemen ameliyat oldum ve doktorum 6 ay ilşki ve bebek yasağı koydu.ben n,san da ameliyat oldum.ekim ayına kadar yasaklıydık.kasımdan beri de bebek olsun istedik.3 ay oldu tedavi göreli ve inşallah bir sorun olmazsa bebişim benimle olacak.ben 3 ay içinde klomen dopergin ve biraz pahalı ama femara adlı ilaç içtim tabi doktor kontrolünde.şuana halaen glukofen içiyorum.enson da çatlatma iğnesi ovıtrelle kullandım.yani adet olunca dördüncü gün femara içtim 5 gün boyunca.8. güne kadar.ondan sonra doktor kontrol etti 12 gün ovıtrelle vuruldum.14 gün sonra test yapmamaı istedi dün yaptım 2 haftalık hamileymişim.allah tüm isteyenlere versin.

canım henüz yeni evlisin yaşında küçük eğer bir problemin yoksa inşaalah yakında seninde bebişin olur merak etme canım bu topiğe gelen bebek sahibi olmadan çıkmıyor kaydirigubbakcemile3

--------------------------------------------------------------------------------

neden inanamıyosun zormu oldu senin gebe kalman ben yeni üye olmuştum o yüzden fransızım.

beryalcim yanlış bişey mi dedim yoksa benim yazdığımı yazmışsın a.s.

seni ümitsiliğe düşürmeyeyim ama şansın yok denecek kadar az. çünki dr. bile yumurtlama gününden 1 gün önce ve 3 gün sonra ilişki öneriyo. ama inşallah olur daha yolun başındasın. çalışmaları sıkı tutarsan neden olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…