Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Umarım sorunsuz bir hamileliğin ve çoook sağlıklı bir bebeğin olur. Annelik çok güzel bir duygu bu şimdi sen tadıcaksın Allah hepize olmayanlar için tabi tattırır inşallah. Bizler içinde dua et ve kendine çok dikkat et bu zamanlar tehlikleliyerimseni:dance:

hihoyyytberyal canım çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk sevindim:teytey::teytey::dance: tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. vallaha merak ettim yazmayınca hemen pc başına geçtim baktım sabah senden haber yok korktum.ben inanıyordum hamile olduğuna zaten.ama sen dün giremezsem bilin ki hamile değilim dedin. canım kendine dikket et. tekrar tebrik ederim. rahat ve huzurlu bir hamilelik geçirmeni dilerim:1hug:

kızlar herkese günaydın...güzel bir haberle başladık bugün beryalcim hamile. inşallah devamı gelir diğer arkadaşlarımızdanda güzel haberler alırız haydi halaya:teytey: :teytey: :teytey:

Çok sevindim sağlıklı sıhhatli büyümesi ve sorunsuz bir hamilelik geçirmeni dilerim...:CüvCüv:a.s.

Ben bu foruma yeni üye oldum arkadaşlar ve iş yerineden girebiliyorum bişey sorucam BERYAL 'e tedaviylemi hamile kaldın yoksa hiç beklemdiğin bir andamı. Ben 6 yıllık evliyim malesef bir türlü olmuyo yani bi kere kaldım ama düşük oldu çok üzücüydü kasım ayında yaptım düşüğümü allah kimseye göstermesin bu konuda herkesten öneriler bekliyorum yani düşük sonrası nekadar sonra hamile kalınabilir ki?

beryalim canım benim çok sevindim 2 gün üst üste ne güzel haberler aldık darısı diğer arkadaşlarımın başına inşaalah tez zamanda bu topik hamile dolup taşar aminnnn gel halay çekelim bu mutlu habere hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

tebrik ederim canım arkadaşım. Allah tamamına erdirsin inşallah. bizede duat emi. bende c.tesi test yapmayı düşünüyorum.

kızlarr hepinize günaydın ayy bugünde böyle güzel haber alınca coşkum arttı nasılsınız kızlar ben bomba gibiyim mutluyum mutluyum mutluyum:CüvCüv:kaydirigubbakcemile2

hakcacım dünkü msj için teşekkür ederim canımbenim sen nasılsın senin bebiş iyimi Şeniz

tebrik ederim canım arkadaşım. Allah tamamına erdirsin inşallah. bizede duat emi. bende c.tesi test yapmayı düşünüyorum.

etmemmi canım benim .inşallah sende güzel haberler verirsin.cumartesiyi bekliyoruz.dualarım seninle. ŞenizŞeniz

kızlarr hepinize günaydın ayy bugünde böyle güzel haber alınca coşkum arttı nasılsınız kızlar ben bomba gibiyim mutluyum mutluyum mutluyum:CüvCüv:kaydirigubbakcemile2

Hamile olduğunu öğrenen herkesi tebrik ediyorum. Kucağınıza aldığınız günleri de göreceksiniz inşallah. Ben de test yaptım bu sabah malesef hamile değilim. Hayırlısı buymuş diyorum. Yasmin'i yeni bırakmıştım, adetim de ondan gecikti tabi, inşallah biran önce adet görürüm şimdi düzenim şaştığı için yumurtlama günümü de hesaplayamayacağım Ovulasyon testleri konusunda bilgisi olan var mı? (fiyat, kaç test çıkıyor içinden?) Hap kullanmaya başlamadan önce de çok düzenliydi hatta "ben hamile olduğumu adetim 1 saat gecikince anlarım" diyordum şakayla karışık, biran önce o düzene kavuşur inşallah

inşallah canım benim .allah tüm isteyenlerin kucağını doldursun.bu arada ye beni kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hakcacım dünkü msj için teşekkür ederim canımbenim sen nasılsın senin bebiş iyimi Şeniz

citos canım günaydın biz iyiyiz sabah güzel haberi alınca çok sevindim darısı tüm isteyen arkadaşlara inşallah en yakın zamanda:Saruboceq: ya siz nasılsınız? kendine dikkat et ağır kaldırma,biryerlere uzanma,beryalcim sende öyle:1hug::1hug:

çekelim kız çekelim haydi bakaılm.ama vildoşla dolunay esra görmesinler bizi dün kavga ediyolardı halay başı olmak için. onlar görmeden biz çekelim halayı kaydirigubbakcemile3 :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

hazanyagmuru canım hayırlısı olsun.inşallah seninde güzel haberini alırız bayram yaparız burada...

inşallah canım ya Allah isteyen herkese versin. bu ay ilk defa aşılama yaptım. umarım tutmuştur.:çok üzgünüm: Rabbim hepimize annelik duygusunu tatmayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…