Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ay çok sevindim yaa gerçekten allah mutluluğunuzu daim etsin adına çok sevindim gerçekten a.s.

günaydın.hamile kalan arkadaşlar, öncelikle hayırlı olsun allah hayırlı evlatversin.birşey sormak istiyorum. normal yollamı denediniz aşılama v.s mi ?

canım herkese göre değişiyo.. yani herkesin yumurtlama günü farklı ama bana doktorum demişti .adet olduğun günü 1 olarak say.10 ve 20 gün arası gün aşırı ilişkiye gir.yani on ve yirminci gün arası ilişkiye girersen yumurtlama gününü yakalaman daha kolay olur.

canım adetlerin düzenli oluyorsa adetin bittikten sonraki 14 gün sonrası yumurtlama günleri o günler ilişkiye girersen şansın fazla eğer düzgün adet görmüyorsan gün aşırı ilişkiye gireceksinşutarafagitti

aslında kafama takmıyorum olursa olur diyorum kendime niye olmuyo diyede demek istemiyorum daha yeni zaten allah kısmet ederse birgün olur aslında sağol canım cevabın için

günaydın.hamile kalan arkadaşlar, öncelikle hayırlı olsun allah hayırlı evlatversin.birşey sormak istiyorum. normal yollamı denediniz aşılama v.s mi ?

sağol canım ben glokofen kullanıyordum doğal yolla hamile kaldım birde soğan suyu ve incir kürüde kullandım

canım günaydın.senin yazdığın yazının bir üstünde yazılı.benim normal de sayılmaz ama çatlatma iğnesiyle oldu.ovıtrelle adında çatlatma iğnesi vurdu doktorum.

sağolun arkadaşlar evet yumurtlama günümü biliyorum doktorda demişti bana yumurtlama günlerimi söylemişti bu günlerde gebe kalma şansın daha yüksek demişti ben hapı bıraktıktan sonra genel bi kontrole gitiştim o zaman demişti,bide hapı bıraktıktan sonra 1 ay korun gebe kalabilirsin yumurtalıkların dinlensin biraz demişti

hakca sana bişey sorcem senin şuan akıntı devam ediyormu birde ayaklarında karıncalanma ve uyuşma varmı canım?

arkadaşlar bu incir kürü nedir ne işe yarıyor forumda aradım ama bulamadım bi çıtlatsanız banada:1hug:

canım benim tekrar çok teşekkür ederim canım toprağım benim.öpüyorum... ŞenizŞeniz

İbrahim Saraçoğlu hamile kalmak-yumurta sayısını artırmak için kuru incir kürü
Etiketler: Hamilelik, İbrahim saraçoğlu, Sağlık on

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'dan Yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü:

Yarım litre (2,5 bardak) kaynayan klorsuz suyun içine onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. Yirmi dakika dolduktan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına için.

Bu kürün uygulama şekli:
Kuru incir kürü, iki kez yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırkiki gün olmalıdır.

Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dahil edilmez. Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekmektedir.

Kuru incirleri ikiye kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beyaz pudrası varsa, önce soğuk su altında yıkadıktan sonra ilave edin.

Kuru İncir kürünü yumurta çatlatmak için kullanmak isterseniz:

Önce kuru incirleri 6 dakika kaynattıktan sonra içine orta boyda,taze ve gevrek bir havucu dilimleyerek içine atarak 4 dakika daha kaynatın. Bu şekilde hazırlandığında yumurtaların kolay çatlamasına yardımcı olacaktır.

*** Bu kürün etkisini artırmak için yumurta büyüklüğünde beyaz kuru soğanı (Mor-kırmızı soğan olmaz) ince ince kıyıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dakika önce yiyin.Bunu haftada 4 kez tekrar edin.Bu sizi yumurtalık kisti-polikistik over 'den de koruyacaktır.

MERVE 85[/COLOR [/COLOR

canım bende geçen sene senin gibi yaptım kontrollu olsun diye düşünmüyorduk çünki o zaman adetten hemen bi gün sonra ama hamile kaldım.yani arkadaşın dediğine göre evet bir genelleme var 10. ve 20 gün arası gibi ama kişiye görede değişebiliyor.

arkadaşlar bu incir kürü nedir ne işe yarıyor forumda aradım ama bulamadım bi çıtlatsanız banada:1hug:

incir kürü yumurtanın daha kaliteli olamsını sağlıyormuş. adetin bitince yarım litre suda 8-9 tane inciri kaynatıp suyunu içiyormuşsun (gece uyurken ve sabah aç karnına.) yanlız hergün taze yapıyorsun. başka bi forumda bunu yapıp hamiş kalan arkadaşlar var.

selam bende tedavi görüyorum inşallah aranıza yeni katılmama rağmen çabucak ayrılırım :)

canım hoşgeldin aramıza.daha tanışmadan aramızdan ayrılmayı düşünüyon.aşkolsun .bu topik bağımllık yapar haberin olsun .kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…