Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar ben çıkıyom bana şans dileyin yetişirsem gelirim olmazsa yarın görüşürükŞeniz
kız dilnur sallama yüzünü merak etme ben bebiş doğasıya burdayım hatta doğumada sizinle gircem merak etme :roflol:sırnaşık şey
ıskoccum sende hayırlı haberlerle gelirsin inşaalah :Saruboceq:
ve okyanusum senide çok öpüyom topiğimizin sevimli hayaletiŞeniz
hakcacım hayırlı dileklerin için sağol:Saruboceq:
vildoşum hernerdeysen çabuk dön aramıza:mymeka:
beryalim tombul kuşum güzel dileklerin için sğol canımŞeniz
ve diğer arkadaşlar hepinize teşekkürler a.s.
Sana bol şanslar tatlım hayırlı haberlerini bekliyorum.Bebişini görde gel bakim öptümŞeniz

kızlar ben çıkıyom bana şans dileyin yetişirsem gelirim olmazsa yarın görüşürükŞeniz
kız dilnur sallama yüzünü merak etme ben bebiş doğasıya burdayım hatta doğumada sizinle gircem merak etme :roflol:sırnaşık şey
ıskoccum sende hayırlı haberlerle gelirsin inşaalah :Saruboceq:
ve okyanusum senide çok öpüyom topiğimizin sevimli hayaletiŞeniz
hakcacım hayırlı dileklerin için sağol:Saruboceq:
vildoşum hernerdeysen çabuk dön aramıza:mymeka:
beryalim tombul kuşum güzel dileklerin için sğol canımŞeniz
ve diğer arkadaşlar hepinize teşekkürler a.s.

canım hadi bakalım görüşürüz ben senide öpüyom bebeişide öp kıs yerimeŞenizŞeniz

TEŞEKKÜR EDERİM
EVET 10 AY KISA BİR SÜRE 1 SENE DOLSUN DOKTORA GİDECEĞİM AMA İNŞALLAH BU 2 AY İÇİNDE BEBİŞİM OLURDA GEREK KALMAZ :1shok:

BENİMDE 10 AY OLDU. BAK BİR TANE KZIIM VAR AMA..ÇOCUĞUM OLMAZ DİYE KORKUYA KAPILMA.. İLK ÇOCUĞUM HEMEN OLMUŞTU DAHA İLK AYDA.. ŞİMDİ BEKLYORUM 10 AYDIR..HAYIRLISI OLSUN HAKKIMIZDA..ÜZME KENDİNİ... VALLA RAHAT OLMAK BAŞARIYI ARTIRIYOR...:sm_cool:

BENİMDE 10 AY OLDU. BAK BİR TANE KZIIM VAR AMA..ÇOCUĞUM OLMAZ DİYE KORKUYA KAPILMA.. İLK ÇOCUĞUM HEMEN OLMUŞTU DAHA İLK AYDA.. ŞİMDİ BEKLYORUM 10 AYDIR..HAYIRLISI OLSUN HAKKIMIZDA..ÜZME KENDİNİ... VALLA RAHAT OLMAK BAŞARIYI ARTIRIYOR...:sm_cool:

ÇOK TEŞEKKÜRLER ÜMİDİM HER ZAMAN VAR İNŞALLAH OLUCAK BU AY DAHA ÇOK ÇALIŞACAZ ŞU LİSTEYE BENİDE EKLERSENİZ SEVİNİRİM:dance:

Ben geldim kızlarrr naberler ???
çitosss gülüm 2.30 da değilmiydi randevun???niye buradasın hala canumm yakınmı dr un...bebişe bizden slm söleee...
Hayırlısıyla gör miniğini öpüyorummm...
Erken gelirsen bizede haber ver..byyyy

ÇOK TEŞEKKÜRLER ÜMİDİM HER ZAMAN VAR İNŞALLAH OLUCAK BU AY DAHA ÇOK ÇALIŞACAZ ŞU LİSTEYE BENİDE EKLERSENİZ SEVİNİRİM:dance:

MERHABA CANIM H.GELDİN..
BENDE GEÇEN AYDAN BERİ BU TOPPİKTEYİM VE ALIŞKANLIK YAPTIII...
AMA HEÇÇÇ LİSTE GÖREMEDİM..
Bİ LİSTE VARMIŞ AMA BİLMİYORUM YANE BENDE SÖYLEYENLERİN YALANCISIYIMkaydirigubbakcemile3

MERHABA CANIM H.GELDİN..
BENDE GEÇEN AYDAN BERİ BU TOPPİKTEYİM VE ALIŞKANLIK YAPTIII...
AMA HEÇÇÇ LİSTE GÖREMEDİM..
Bİ LİSTE VARMIŞ AMA BİLMİYORUM YANE BENDE SÖYLEYENLERİN YALANCISIYIMkaydirigubbakcemile3
HOŞBULDUK CANIM
YA EVET BEN İLK SAYFALARDA GÖRDÜM ÖYLE Bİ LİSTE :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

O çokk eskiymiş canım..bidaha oluşacaktı liste ama görmedim..liste yapılmıyor galiba..
Herkez kafasına yaziiiiiyiii

ÖYLE GALİBA NEYSE BELKİ HAMİLELER LİSTESİNE YAZDIRIRIM ADIMI kaydirigubbakcemile3

Hoşgeldin nilüfercim
sen niye koca harflerle yazıyon bakim böyle küçük harfle yazınca gözükmüyomu zannediyonsırnaşık şey

:lepi:sırnaşık şeyİŞALLAHH CANIMMsırnaşık şey
VALLA BENDE İSTİOM ONU ..BU AY ŞANS BU TOPPİKTE HERKEZE GÜLSÜN İŞALLAH HEP BİRLİKTE KAZIM ANNELERİNE TRANSFER OLURUKKKKKKKKK:lepi:

Hoşgeldin nilüfercim
sen niye koca harflerle yazıyon bakim böyle küçük harfle yazınca gözükmüyomu zannediyonsırnaşık şey

delikafaduldendelikafaduldenKÖRÜMGÖZZ VALLA ..HİÇ FARKINDA DEĞİLİM GIIIsırnaşık şey..NASILSIN DİLNURCUMM CANIMM UYKUN AÇILDIMI..UYUŞUKLUK NERDEN ÇIKTI KIZIIMMM..YOSAMM GEÇMİ YATTINN:roflol::roflol:

kızım sana söylüyom gelinim sen anla hesabıkaydirigubbakcemile3
ben lafımı ortaya korum isteyen alır giderdelikafadulden

delikafaduldendelikafaduldenKÖRÜMGÖZZ VALLA ..HİÇ FARKINDA DEĞİLİM GIIIsırnaşık şey..NASILSIN DİLNURCUMM CANIMM UYKUN AÇILDIMI..UYUŞUKLUK NERDEN ÇIKTI KIZIIMMM..YOSAMM GEÇMİ YATTINN:roflol::roflol:
Sizin koca koca yazılarınız sayesinde baya açıldı biliyosunuz büyük harfle yazmak bağırmak anlamına geliyo sesinizden uyku falan kalmadı yanidelikafadulden

X